Sbarro Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Sbarro Bayilik Alma Şartları

İtalyan mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini sunan Sbarro markasının temsilcisi olmaya ne dersiniz? Sıfırdan iş kurmanıza gerek kalmadan kendi işinizin patronu olmanın keyfini çıkarmak ister misiniz? Cevabınız evetse bunu nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin.

Sbarro İtalyan mutfağı yemeklerinin durağıdır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti, helal et sertifikaları ve dayanılmaz lezzetleri ile marka kurulduktan kısa süre sonra sektörde öncü olmayı başarmıştır. Gıda sektörünün  önemli temsilcilerinden olan marka bayilikler vererek kazandırmaktadır.

Sbarro bayiliği alarak siz de TAB Gıda güvencesiyle harika lezzette yemekler sunabilirsiniz. Marka için en önemlisi tazeliktir ve kalitedir. BU ilkeler çerçevesinde leziz mi leziz tatları müşterilerinizle buluşturmanızın vakti geldi! Et ürünlerinin tümü yerli üreticiler için helal sertifikalıdır.

Sbarro Bayilik Şartları Nelerdir?

indir

Sbarro bayiliği şartları yerine getirildiği zaman bayi olunabilir. Bayi olarak güzel gelir elde etmeniz için öncellikle belli şartları yerine getirmeniz gerekir. BU şartlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • İş yerinin kat yüksekliği en az 3 metre olmalıdır.
  • İş yeri yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerde olmalıdır.
  • İş yeri giriş katında olmalıdır.
  • İş yerinin marka konseptine göre belli bir metre karede olması gerekir.
  • Yatırım yapmak isteyen kişinin bütün yatırım bedellerini karşılaması gerekir.

Bu şartları ben yerine getirebilirim derseniz, siz de Sbarro bayisi olabilirsiniz.

2024 Sbarro Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayi olmak için anahtar teslim bedeli bulunur. Bu bedel değişken olmakla birlikte ortalama olarak 252 bin TL olarak belirlenmiştir. Yatırımcılar başvurularını yapmadan önce maliyet hesaplamasını iş planında detaylı bir şekilde yapmalıdırlar. Ancak maliyeti karşılayabileceklerinden emin olduktan sonra başvuru yapmaları önerilmektedir. İş planında bu ve diğer detaylara yer vermeyi unutmayın.

sbarro

Sbarro Bayiliği Nasıl Alınır?

Sbarro bayiliği almak için markanın resmi internet sitesine girmeniz ve bayilik formunu doldurmanız gerekir. Bayilik formunda yer alan bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra gönder butonuna basarak formu yetkililere iletin. Yetkililer formu inceledikten sonra size olumlu ve olumsuz dönüş yapacaktır.

Sbarro’nun Kaç Tane Bayisi Var?

Sbarro bayi sayısı yüzlercedir. Bayiliğin yurt dışında da şubesi bulunmaktadır. Sbarro bayilikler vererek büyümeye devam etmektedir. Siz de bu fırsattan faydalanarak bayi olabilirsiniz. Bayilik almanız halinde her ay yüksek kazançlar elde edebilir bunu yaparken zorlanmazsınız.

unnamed 1

Sbarro Müşteri Hizmetleri İletişim

Sbarro müşteri hizmetleri telefon numarası ile ulaşmak isteyenler için 0212 869 36 76’dır. Müşteri hizmetleri sayesinde görüş, öneri, şikayet gibi konularda temsilciyle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bayilikler hakkında sorularınızı ve öğrenmek istediklerinizi danışabilirsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz