Pasaport Pizza Bayilik Alma Şartları Neler? 2023 Franchise Bedeli ve Maliyeti Ne kadar?

Bir pizza şubesini işletmek ve yönetebilmek için bu alanda hem pratik hem de teorik eğitim almış olmanız gerekiyor. Pizza şubesi işletmek kolay gibi gözüken zor bir iştir. Bunlarla birlikte ürünleri tedarik edebilmek için de kaliteli bir tedarikçiye ihtiyacınız var. Neyse ki Pasaport Pizza tüm bunları sizler için yapıyor ve bayilik alan yatırımcı ortakları ile beraber kazanmayı amaçlıyor. Türkiye’de birbirinden değişik konseptte onlarca pizza zincir markası var ancak Pasaport Pizza yeni yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsatlar, avantajlar sunuyor. Bu makalemizden Pasaport Pizza bayilik başvurusu nasıl yapılır, firmanın bayilik alma şartları nelerdir öğrenebilirsiniz.

Yatırımcı adaylar için cadde üstünde yoğun insan trafiğinin olduğu bölgelerde veya AVM’de dükkan kiralamayı şart koşan Pasaport Pizza’nın diğer bayilik şartlarını aşağıdan görebilirsiniz.

Pasaport Pizza Bayilik Şartları

pasaport pizza bayilik şartları

 • Pasaport Pizza ailesine katılmak, bizimle birlikte çalışarak para kazanmak isteyen kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
 • Pasaport Pizza’dan bayilik alarak tanınmış bir markanın ve hazır müşteri kitlesine sahip olmanın avantajını sonuna kadar hissedeceksiniz.
 • Başvuru yapan bayilik adayı ile yüz yüze görüşme yapılır ve şube açmayı düşündüğü konum hakkında fikir alışverişi yapılır.
 • Bayi adayımızın seçmiş olduğu lokasyon bizden onay alırsa dükkan kiralama işlemlerine geçilir.
 • Cadde üstünde kurulacak şubeler için 100 m2’den büyük, AVM’de açılacak dükkan için 40 m2’den büyük dükkan kiralamalısınız.
 • Dükkan kiralama sürecinden sonra franchise sözleşmesinin maddeleri kararlaştırılır ve sözleşme imzalanır.
 • Mimari ekiplerimiz kiraladığınız dükkan için bir proje çıkartır ve bunu uygulamaya koyar. Pasaport Pizza standartlarında bir şubeye sahip olursunuz.
 • Şube kurulum maliyeti dükkanın m2 boyutuna bağlı olarak değişecektir. Şube kurulumu için çıkacak bedel mimari ekiplerimizin projelendirmesi sonrasında netleştirilecektir.
 • Personel, şube müdürleri bizim tarafımızdan eğitimden geçirilir ve gerekli bilgiler aktarılır.
 • Şubenizde ihtiyacınız olacak ürünler açılıştan önce güvenle sevk edilir.
 • Bölge koruması uygulamaktayız. Böylece yatırımınızın kısa zamanda amorti edilmesini sağlarız.
 • Franchise sözleşmemiz 5 yıllıktır. Tarafların uzlaşması halinde 5 yıllık opsiyon da vardır. Tekrardan 5 yıl sözleşme uzatılabilir.

Pasaport Pizza Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

pasaport pizza bayilik

Franchise adayları ile çok ilgilenen Pasaport Pizza’nın hizmetleri, destekleri tam olması gerektiği gibi. Yatırımlarınızı kısa zamanda amorti etmenizi sağlayacak olan “bölge koruma” seçeneğinin de olması bir diğer avantajı. Bu şartlar dahilinde hemen başvurunuzu yapmanızı öneririz.

Pasaport Pizza Bayilik Başvurusu: info@pasaportpizza.com

Yukarıdaki mail adresine “Pasaport Pizza’dan bayilik almak istiyorum” konu başlıklı bir mail göndermeniz yeterlidir. Firmanın yetkilileri sizin mailinize hızlıca dönüş yapacak ve sizleri bilgilendirecektir.

One Response

 1. Özcan

Mesaj Bırakabilirsiniz