Lavazza Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Lavazza Bayilik Alma Şartları

İtalya’nın favori kahve markası olan Lavazza sayesinde güzel gelir elde etmeyi ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz! Bunu nasıl mı yapacaksınız? Elbette markanın bayiliğini alarak! Marka ve marka bayiliği hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam edin.

Lavazza en kaliteli kahveleri müşterilerine sunmaktadır. Çekirdek kahveden, kapsül kahvelere, filtre kahveden kahve aksesuarlarına kadar aradığınız kahveye dair her şeyi tek bir çatı altında bulabilirsiniz. Lavazza lezzetinde harmanlalan kahveler pek çok kişi tarafından bir numaralı tercih olarak gösteriliyor.

Lavazza bayiliği alarak insanların tercihleriyle onları karlı bir şekilde buluşturabilirsiniz. Lavazza tarafından oluşturulan bayilik sistemi her iki taraf için de oldukça karlıdır. Ticaret hayatına başlamak için sıfırdan bir şey yaratmanız gerekmiyor. Lavazza’nın seneler önce yaratmış olduğu ve başarısını kanıtladığı marka sayesinde güzel kazanç elde edebilirsiniz.

Lavazza Bayilik Şartları Nelerdir?

Lavazza bayiliği şartları yerine getirildiği sürece her vatandaş Lavazza bayisi olabilir. Bu şartlar ekonomik olduğu kadar manevidir de. Kişilerin sahip olmaları gereken belli özellikler vardır. Bununla birlikte iş yerinin de belli şartları sağlaması gerekir. Bu şartlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • İş yerinin giriş katında yer alması gerekir.
  • İş yeri büyüklüğü seçilen konsepte göre gerekli metre kareyi sağlamalıdır.
  • İş yerinin çevresinde okul, hastane, fırın gibi alanların bulunması gerekir.
  • Yakın çevrede başka bir Lavazza bayiliği bulunmamalıdır.
  • Girişim yapmak isteyen kişi markanın gelişimine katkı sağlamayı istemelidir.
  • Girişim yapmak isteyen kişinin hevesli olması gerekir.

Bu şartlar ben de zaten mevcut diyorsanız başvuru yapmak için iyi bir adaysınız demektir!

2020 Lavazza Franchise Bedeli Ne Kadar?

Lavazza

Başvuru yapmak isterseniz ilk aşamada markaya isim bedeli olarak ücret ödersiniz. Bu ücret değişiklik göstermekle birlikte ortalama 352 bin TL olarak belirlenmiştir. Girişim yapmadan önce girişim yapmak için gerekli olan maddi boyut kesinlikle atlanmamalıdır. Hesaplamalarınızı yaptıktan sonra başvuru yapmayı unutmayın.

Lavazza Bayiliği Nasıl Alınır?

Lavazza bayiliği almak için marka internet sitesini ziyaret ettikten sonra bayi başvuru formunu doldurun. Eksiksiz ve yanlış olmayacak şekilde bilgilerin doldurulması önem taşır. Bilgileriniz yetkili kişiler tarafından incelendikten sonra sizinle olumlu ya da olumsuz iletişime geçilecektir.

Lavazza’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Lavazza bayi sayısı dünya çapında olduğundan yüzleri bulmaktadır. Türkiye’nin de çok sayıda farklı yerinde bayisi bulunan marka halen büyümesine her gün devam etmektedir.

Lavazza Müşteri Hizmetleri İletişim

Lavazza müşteri hizmetleri telefon numarası için 0212 856 93 75 hattını tuşlamanız yeterli olacaktır. Temsilciniz sizinle her konuda ilgilenecektir.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz