Helen Doron Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Helen Doron Bayilik Alma Şartları

Ticareti sıfırdan başlayarak yapmak istemeyenler için bayilik almak iyi bir seçenektir. Markanın geçmişten gelen tecrübesi, bilgi birikimi ve başarısını arkanıza alarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Bu keyfi nasıl yaşayabileceğinizi öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Helen Doron sayesinde çocuklar zorlanmadan İngilizce öğrenirler. 35 yıllık tecrübeye sahip olan marka çocukların dilinden çok iyi anlıyor. Helen Doron İngilizce’den fazlasını öğretir. Çünkü çocuklara hayatın değerlerini katar. Müziklerle, oyunlarla sıkıcı olmaktan uzak şekilde İngilizce içerikler hazırlanır. Stres olmadan da yeni bir dil öğrenmek mümkündür.

Helen Doron bayiliği alarak eğitim alanında kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Dünyaca ünlü bir marka olan Helen Doron, eğitim alanına yatırım yapılmasını eğlenceli ve kazançlı bir hale getiriyor. Dünyada hızla büyüyen eğitim sektörü Helen Doron ile ayrıcalıklı bir yere kavuşuyor. Bebeklikten başlayarak İngilizce öğretim sistemi ilk defa Helen Doron ile Türkiye’ye geldi.

helen doron bayilik dukkan

Helen Doron Bayilik Şartları Nelerdir?

Helen Doron bayiliği şartları sağlandığı sürece, sizin de eğitim alanında bir yatırımınız olabilir. Yapılan çalışmalar Türkiye’de eğitim alanında özel sektörün payının yüzde 2,5’ten 25’e kadar çıktığını göstermiştir. Bu da bayilik almanın önemini vurgular. Bayilik almak isteyen kişilerin yerine getirmesi gereken şartlar şu şekildedir:

  • Marka temsilcisi olmak isteyen kişilerin markanın gelişimine katkıda bulunması gerekir.
  • Kişinin işinin başında olması ve bütün zamanını işine ayırması gerekir.
  • Girişimci ruhuna sahip olmak gerekir.
  • Marka konusunda hevesli olmak gerekir.

Helen Doron Franchise Bedeli Ne Kadar?

Markanın alınması için ilk aşama için ödenmesi gereken anahtar teslim fiyatı bulunuyor. Girişim yapmak isteyen kişilerin bu bedelleri iyice hesapladıktan sora girişim yapmaları öneriliyor. Bu bedel ortalama 300 bin TL olarak belirlenmiştir.

Helen Doron Bayiliği Nasıl Alınır?

Helen Doron bayiliği almak için tek yapmanız gereken şey kurum internet sitesini ziyaret ederek bayi başvuru formunu doldurmaktan ibarettir. Formu eksiksiz şekilde doldurduktan sonra bilgilerinizin doğruluğunu kontrol edin. Daha sonra gönder butonuna basın. Yetkililer sizinle en kısa sürede iletişime geçerek size gerekli bilgiyi verirler.

Helen Doron’un Kaç Tane Bayisi Var?

Helen Doron bayi sayısı bütün dünya üzerinde 100’leri bulmuştur. İddialı bir eğitim kurumu olan marka, her geçen gün bayilikler vererek sayısını daha da artırmayı planlamaktadır. Siz de bayi olarak bu planın bir parçası olabilirsiniz!

Helen Doron Müşteri Hizmetleri İletişim

Helen Doron müşteri hizmetleri telefon numarası için 0212 873 64 93’i tuşlayabilirsiniz. Müşteri temsilcine bayilik hakkında aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. İstek ve görüşlerinizi de bu hat üzerinden temsilciye aktarabilirsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz