Dilek Pastanesi Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Dilek Pastanesi Bayilik Alma Şartları

Gıda sektöründe en çok tercih edilen markalardan bir tanesinin temsilcisi olmaya ne dersiniz? Dilek Pastanesi bayisi olmak ve iyi kazanç elde etmek isterseniz bu mümkündür. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek isterseniz yazımızı okumaya devam etmeniz yeterli olacaktır.

Dilek Pastanesi Türkiye’deki yolculuğuna 1957 senesinde başlayan köklü firmalarda bir tanesidir. İstanbul’un pek çok seçkin noktasında Dilek Pastanesi bulunabilir. Kaliteli, lezzetli ve zengin çeşitli ürünleri ile Dilek Pastanesi’ne doyamayacaksınız.

Dilek Pastanesi bayiliği alarak bu lezzeti diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Pastane, kafe ve restoran konseptinin yer aldığı bu marka kısa sürede sektörde önemli bir konum elde etti. Siz de firmanın elde ettiği bilgi ve birikimlerden faydalanarak ticaret hayatına girebilirsiniz.

dilek pastanesi bayilik

Dilek Pastanesi Bayilik Şartları Nelerdir?

Dilek Pastanesi bayiliği şartları yerine getirildiği zaman, siz de bayi olabilirsiniz. Bayi olmak için iş yerinin taşıması gereke özelliklerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • İŞ yerinin belli bir büyüklükte olması gerekir.
  • Cephe en az 7 metre genişliğinde olmalıdır.
  • İş yerinin açılması planlanan yere araba ve yaya trafiği yakın olmalıdır.
  • İş yerinde reklam ve tabela kullanmak zorunludur.
  • İş yerinde tasarım merkez tarafından belirlenen şekilde yapılacaktır.

Yalnızca iş yerinin belli özelliklerde olası yeterli değildir. Bunun yanında yatırım yapmak isteyen kişinin de belli özellikleri taşıyor olması önemlidir. Kişinin başarı hırsını taşıması, çalışkan ve disiplinli olması da son derece önemlidir.

2024 Dilek Pastanesi Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayi olmak isteyen kişilerin ilk etapta yalnızca isim bedeli için ödemeleri gereken belli bir ücret vardır. Bu ücret 350 bin TL olarak belirlenmiştir. Bundan sonra ödenmesi gereken farklı kalemler de olacaktır. Bütün bu hesaplamalar yapıldıktan sonra bayi başvurusu yapılması önem taşımaktadır.

Dilek Pastanesi Bayiliği Nasıl Alınır?

Dilek Pastanesi bayiliği almak için kişinin önce bayi olmak için gerekli şartların hepsini yerine getirdiğinden emin olması gerekir. Daha sonra bayi başvurusu markanın resmi internet sitesi üzerinden yapılabilir. Başvuru yapıldıktan sonra yetkili kişiler size süreç hakkında bilgi vereceklerdir.

Dilek Pastanesi’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Dilek Pastanesi bayi sayısı 100’den fazladır. Farklı yerlerde bulunan şubeler sayesinde insanlar Dilek Pastanesi’nin eşsiz lezzetini tadabiliyorlar. Siz de bayi olarak aylık iyi bir gelirin sahibi olabilir, rahat bir iş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Dilek Pastanesi Müşteri Hizmetleri İletişim

Dilek Pastanesi müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden hem bayilik hakkında bilgi edinebilir hem de genel konuları konuşabilirsiniz. Bunun için telefonlarınızdan 0212 671 70 34 hatlı telefon numarasını aramanız yeterli olur. Markanın resmi internet sitesinde formu da doldurabilirsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz