Lokmanya Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Lokmanya Bayiliği Nasıl Alınır?

Yeni nesil lokmacı furyası gün geçtikçe büyüyor. Son ayların trend iş fikirleriden birisi olan lokmacı açmak hakkında sitemizde bir yazı yazmıştık. O yazıya gelen talep doğrultusunda bu sektöre girmek isteyen pek çok insan olduğunu gördük ve lokma bayiliği veren firmalar hakkında sizleri bilgilendirdik. Her geçen gün sektöre yeni bir zincir marka katılıyor ve bayilikler veriyor. Bu yazımızda Konya merkezli “Lokmanya” firmasını sizlere tanıtacağız. Lokmanya bayilik başvurusu yapmak isteyenler yazımızdan bilgi alabilir ve bayilik başvurularını yapabilirler.

Yoğun talep görmesi nedeniyle bayilikler vermeye başlayan Lokmanya sektöre giriş yapacak yatırımcılar için en iyi seçeneklerden birisi. Eğer Konya’da yaşıyorsanız ve başka ilçelerde şubeler açmak istiyorsanız Lokmanya firmasını sizlere tavsiye ediyoruz.

Lokmanya Bayilik Şartları ve Özellikleri

lokmanya bayilik şartları

  • Yeni nesil lokma sektörüne girmeye karar veren girişimci, insan ilişkileri güçlü olan yatırımcılar ile beraber çalışmak istiyoruz.
  • Lokmanya olarak üretimlerimizi sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak yapıyoruz. Ürünlerimiz %100 sağlıklı ve temizdir.
  • Bayilik alan yatırımcı adaylarımız ile bu sektörden hep birlikte para kazanmak istiyoruz.
  • Bayilerimiz dükkanları yoğun yaya trafiğinin olduğu bölgelerden kiralamalıdır. Yeni nesil lokma tüketmeyi en çok tercih eden grup üniversite öğrencileridir. Açacağınız şubenin yakınlarında üniversite veya lise düzeyinde eğitim veren kurumların olması önerilmektedir.
  • Şubelerimizin kurulumu anahtar teslim şeklinde yapılmaktadır. Siz sadece franchise bedelini ödersiniz ve sizler için fizibilite, proje yaparak şubenizin kurulumunu yaparız.

Editörün Notu: Sizler için Lokmanya firması ile temas kurarak franchise bedeli ve şube kurulumu için ödenecek m2 başına fiyatı öğrenmeye çalıştık ancak firmadan bu konuda bilgi alamadık. Yazımızın en aşağısında vereceğimiz telefon numarası ile Lokmanya firmasının franchise yetklisi ile telefonda görüşme yapabilir ve net fiyat bilgilerini alabilirsiniz.

Lokmanya Bayilik Başvurusu

lokmanya bayilik

Konya merkezli bir iş yapmak istiyorsanız öncelikli tercihiniz Lokmanya olmalı. Ancak sadece bu şehirde değil Türkiye genelinde Lokmanya bayisi olabilirsiniz. Firmadan bayilik başvurusu yapmak için aşağıdaki telefon numarasını aramalısınız. Firmanın franchise görevlisi sizinle işin tüm detaylarını paylaşacak ve yapmanız gereken yatırım miktarlarını açıklayacaktır.

Lokmanya Bayilik Başvurusu TEL: 0 532 408 2655

Mesaj Bırakabilirsiniz