Lokmaland bayilik şartları nelerdir? 2024 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Lokmacı açmak isteyenler için bir başka bayilik fırsatı da Lokmaland’den geliyor. Yeni nesil lokmacılığın bir diğer temsilcisi olan Lokmaland bayilik ağı ile Türkiye’nin bir çok noktasında büyümeyi hedefliyor. Biz de bu nedenle Lokmaland’e yer vermeye karar verdik ve sizlere Lokmaland bayilik başvurusu nasıl yapılır, Lokmaland’in bayilik şartları nelerdir anlatmaya çalıştık.

Türkiye’nin bir çok şehirinde peşi sıra açılan lokmacı şubeleri farklı zincir markalardan bayilik alma yoluna gidiyor. Sektörde yer alan zincir markalardan olan Lokmaland’de bayilik ağını genişletmek ve Türkiye’nin her noktasında bir şubeye sahip olmayı amaçlıyor. Tamamen kendi üretimleri olan lokma tatlısını en kaliteli çikolata ile süsleyip servis eden Lokmaland müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutuyor.

Yeni nesil lokma sektörüne girmek isteyenler için uygun bedeller karşılığında franchise veren Lokmaland sektörde tecrübesiz olan ancak çalışma arzusu, hırsı ve azmi olan kişileri bayilik sistemine davet ediyor. Siz de Lokmaland’den bayilik alarak bu sektöre girmek istiyorsanız aşağıdan firmanın şartlarını öğrenebilirsiniz.

Lokmaland Bayilik Şartları ve Özellikleri

lokmaland bayilik şartları

– Yeni nesil lokma sektörüne girmeye karar veren çalışkan ve yetenekli kişiler ile çalışmayı amaçlıyoruz.
– Bayimiz olacak kişilere sektörün gerektirdiği eğitimleri veriyoruz, onlara tecrübemizi aktarıyoruz.
– Personellerinizin ihtiyaç duyacağı eğitimleri ücretsiz olarak veriyoruz. İşletmenizin kaliteli bir şekilde çalışabilmesi için personellerinize sektörde gereken donanımları aktarıyoruz.
– Şubeniz için ihtiyacınız olacak reklam, pazarlama, lojistik, insan kaynakları, operasyon gibi eğitimleri de veriyoruz.
– Açılacak şube giriş katında olmalıdır.
– Şubenin 100 m2 alanı, minimum 60 m2 de kapalı alanı olmalıdır. Ön cephe genişliği minimum 6.5 metre, tavan yüksekliği ise minimum 2.90 metre olmalıdır.
– Şubenin açılacağı lokasyon yaya trafiğinin yoğun olduğu bir nokta olmalıdır. AVM, okul, dersane ve sinema salonu yakınlarında bir şube tercih edilebilir.

Lokmaland’e yapılması gereken yatırımın miktarı franchise yetkilileri ile detaylı görüşülüp öğrenilebilir.

Lokmaland Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

lokmaland bayilik

Lokmaland’in avantajlı bayiliğinden yararlanmak lokmacı açmak isteyenler için iyi bir tercih olacaktır. Hemen hiç vakit kaybetmeden aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Lokmaland bayilik başvurusu formunu doldurarak gönderebilirsiniz.

Lokmaland Bayilik Başvurusu: http://www.lokmaland.com/sayfa/franchisee

Bayilik formunu doldurup gönderdikten sonra bir süre beklemeniz gerekiyor. Firma yetkilileri sizin başvurunuzu detaylı olarak analiz edip size bilgilendirme yapacaklardır. Bu noktada size franchise bedeli olarak yapmanız gereken yatırımın miktarı da bildirilecektir.

Mesaj Bırakabilirsiniz