Lokmax Bayiliği Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Lokmax Bayiliği Nasıl Alınır?

Her geçen gün bir yenisi daha açılan yeni nesil lokmacılardan olan Lokmax sektöre giriş yapmak isteyenlere franchise veriyor. Yeni nesil lokmacıyı kendi şehrinizde kurmak ve lokmacı açarak para kazanmak istiyorsanız Lokmax’dan bayilik alabilirsiniz. Bu yazımızda Lokmax bayilik başvurusu nasıl yapılır, Lokmax’ın bayilik şartları nelerdir sizlere anlatıyoruz.

2018 yılında ilk şubesini İstanbul’da açarak yeni nesil lokmacılık sektörüne büyük bir renk katan Lokmax kendi üretimi olan %100 sağlıklı ve hijyenli lokmaları ile kısa zamanda sektörün tanınan yüzlerinden birisi olmayı başardı. Şubelerinde tatlı yiyip tatlı konuşmak isteyenlere müşteri gözü ile değil misafir gözü ile bakan Lokmax yetkilileri başarılarını devam ettirebilmek için üretim kalitesini her geçen gün arttırmayı hedefliyor.

Lokma üzerinde çeşitli tarifler deneyen ve lokmadan en verimli tadı almak için çabalayan firma profesyonel kadrosu ile kalitenin adı olmaya devam ediyor. Şube sayısını arttırmak için franchise sitemini kuran Lokmax bayilikler vermeye başladı. Yeni nesil lokma sektörüne girmek isteyenleri franchise sistemine davet eden Lokmax yetkilileri aşağıdaki şartlar dahilinde başvuruları bekliyor.

Lokmax Bayilik Şartları ve Özellikleri

lokmax bayilik şartları

2019 yılında 8 şube ile hizmet vermeye devam eden Lokmax pazar payını büyütmek için aşağıdaki şartlar dahilinde yeni franchise katılımcılarını arıyor.

– Lokmax şubesinin açılacağı noktanın fizibilite çalışmalarını biz yapıyoruz ve size en uygun lokasyonu seçiyoruz.
– Lokasyon tespiti sonrasında şubenin kurulum işlemleri Lokmax tarafından yapılır ve standart bir şube dekorasyonuna kavuşursunuz. Lokmax şubeniz anahtar teslim olarak size verilir.
– Şube açıldıktan sonra menü oluşturma, personel eğitimi gibi konularda size eğitim veriyoruz. Yeni nesil lokmacılık için öğrenmeniz gerekenleri öğretiyoruz.
– Lokmax şubenizde ihtiyacınız olan ürünleri günlük, taze olarak size ulaştırıyoruz. Ürün tedarikinde arkanızda Lokmax gibi güçlü bir markanın desteğini hissediyorsunuz.
– Şubeniz sizin için en avantajlı şekilde kurulup teslim ediliyor. Lokmax sizin için her detayı düşünerek hemen iş yapmaya başlayabilecek bir şube kurulumu yapar.

2024’de Lokmax Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

lokmax bayilik başvurusu

Lokmax’dan bayilik almaya karar verdiyseniz hemen aşağıdan Lokmax İnsan Kaynakları departmanına form doldurup gönderebilirsiniz. Başvuru formunuz firma yetkilileri tarafından kısa sürede incelenip size dönüş yapılacaktır.

Lokmax Bayilik Başvurusu: http://www.lokmax.net/insan-kaynaklari

Bayilik başvuru formunu doldurup gönderikten sonra onay almanız halinde firma ile detaylı görüşmeler başlar ve size yeni nesil lokmacılık sektörüne yapmanız gereken yatırımın miktarı bildirilir. Tarafların her konuda anlaşması halinde iş sözleşmesi imzalanır ve şube kurulum işlemlerine başlanır.

Mesaj Bırakabilirsiniz