Lokkie 35 Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Lokkie 35 Bayiliği Nasıl Alınır?

Lokma sektöründe kar oranlarının yüksek, gençlerin ilgisinin fazla olması herkesin “yeni nesil lokma” furyasına kapılmasına neden oldu. Ülkemizin pek çok şehrinde yeni firmalar ortaya çıkıyor ve şehirdeki lokma sektörüne hareket getirmeye çalışıyor. İzmir merkezli Lokkie 35 de o firmalardan birisi. İzmir’in ilk ve tek yeni nesil lokmacısı olan Lokkie 35 bayilikler vererek şube sayısını arttırmayı hedefliyor. Lokkie 35 bayilik başvurusu nasıl yapılır, Lokkie 35 bayilik şartları nelerdir bu sektöre girmek isteyenlere makalemizde detayları anlatıyoruz.

2024 yılında İzmir’de ilk şubesini açan Lokkie 35 kısa zaman içerisinde Bornova – Küçükpark’ın tanınan mekanlarından birisi olmayı başardı. Öğrenci nüfusunun fazla olduğu bu noktada açılışını yapan firma ilk şubesindeki başarısını yeni girişimci ortakları ile paylaşmak ve Lokkie markasını diğer illerimizde de yaşatmayı amaçlıyor.

Lokkie 35 Bayilik Şartları ve Özellikleri

lokkie 35 bayilik şartları

– Yeni nesil lokma sektörüne girmeye karar veren girişimci ruha sahip, çalışkan kişiler ile çalışmayı hedefliyoruz.
– Şubelerimize ürün tedariki konusunda yardımcı oluyor ve onlara sektör hakkında tecrübelerimizi aktarıyoruz.
– Şubede çalışacak personellere gerekli olan eğitimleri veriyoruz.
– Şubenin açılacağı noktayı birlikte belirliyoruz ve lokasyon üzerine fizibilite çalışmaları yapıyoruz.
– Açılacak şube araç ve insan trafiğinin yoğun olduğu, genç nüfusun bolca bulunduğu okul, dersane, sinema salonu gibi yerlere yakın bir noktada olmalıdır.
– Şube giriş katında olmalı ve giriş katı minimum 70 m2, toplam kapalı alan ise 50 m2 olmalıdır. Şubenin ön cephesi 5 metre genişliğinde olmalıdır.
– Lokasyon tespiti sonuçlandıktan sonra şube kurulum işlemleri başlatılır.
– Şube kurulumunu tamamen anahtar teslim olarak yapıyoruz. Dekorasyon, tadilat gibi işlemleri yapıyoruz ve size anahtar teslim işletebileceğiniz bir şube veriyoruz.
– Şube kurulumu için iç mekan m2 bedeli 4 bin TL, dış mekan m2 bedeli ise 3 bin TL’dir.
– 25 bin TL royalty payı alınmaktadır.

Not: 70 m2 toplam alana sahip olan (50 m2 iç, 20m2 dış) giriş katı bir şubenin kurulum maliyeti 260 bin TL’dir. 25 bin TL royalty payı ile birlikte bu şubeyi açabilmek için 285 bin TL sermayeye ihtiyaç duyacaksınız. Bazı ekstra ücretlendirmeler ile bu rakam daha üst bir seviyeye çıkabilir.

Lokkie 35 Bayilik Başvurusu

lokkie 35 bayilik

Siz de Lokkie 35’den bayilik almaya karar verdiyseniz ve cebinizde yeterli sermayeniz varsa hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bayi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Lokkie 35 Bayilik Başvurusu: https://www.lokkie35.com/franchise.php

Başvuru formunuzu gönderdikten sonra yetkililer sizin başvurunuzu inceleyecek ve tarafınıza dönüş yapacaktır. Bayilik süreçleri hakkında ekstra olarak bilgilendirileceksinizdir. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden de firma ile temas kurabilirsiniz.

Lokkie 35 İletişim

Adres: Kazımdirik Mah, Süvari Cad. NO.44 Bornova/İZMİR
Telefon: +90 507 503 74 34
E-Posta: happy@lokkie35.com

Mesaj Bırakabilirsiniz