Focaccia Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Focaccia Bayilik Alma Şartları

Bayilik alarak bayi olmanın verdiği rahatlıkla ticaret yapmak istemez misiniz? Cevabınız evetse, Türkiye’nin önemli markalarından bir tanesinin nasıl bayisi olabileceğinizi bu yazıda bulabilirsiniz. Okumaya devam edin.

Focaccia kurulduğu günden kısa sora gıda sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Fırından taze ve sıcak çıkan nefis lezzetlerin tadına bakmak isteyenlerin tercihi marka, kalitesinden tek bir gün bile taviz vermiştir. Vizyon, bilgi, birikim ve tecrübenin yatırımla buluştuğu yer Focaccia’dır.

Focaccia bayiliği almak için markanın fikir ve konseptini anlamak gerekir. Farklı fikirlere açık olarak, enerjinizi çalışma azminiz ile birleştirerek başarılı bir bayi olabilirsiniz. Başarılı bir bayi olarak güzel gelir elde edersiniz.

focaccia dukkan bayi

Focaccia Bayilik Şartları Nelerdir?

Focaccia bayiliği şartları yerine getirildikten sonra bayi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bayi olmak için yedek ürün, konuk ağırlama, pişirme ve sipariş gibi her türlü başlıkta merkez tarafından koyulan kurallara uymak gerekir. Bu şartlardan bazıları şu şekildedir:

  • İşletmenin araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerde konumlanması gerekir.
  • İşletme büyüklüğü seçilen bayilik türüne göre uygun seçilmelidir.
  • Merkez tarafından verilen eğitimlere eksiksiz katılmak gerekir.
  • Yatırım maliyetleri eksiksiz karşılanmalıdır.
  • Marka isim bedeli ödenmelidir.
  • İnşaat için gereksinimler mağazadan alınmalıdır.

Focaccia Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak isteyen kişilerin ödemeleri gereken anahtar teslim fiyatı metre kare bazında hesaplanmaktadır. Bu bedel metre kare başına 8 bin TL olarak belirlenmiştir. Karlılık birebirdir. Lokasyon özelliğinden dolayı ek ücret oluşması halinde maliyetler metre kare maliyetine dahil edilmeyecektir.

Focaccia Bayiliği Nasıl Alınır?

Focaccia bayiliği almak için önce maliyetler ve süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı öneriyoruz. Bu bilgilere sahip olduktan ve şartları sağladığınızdan emin olduktan sonra başvurunuzu resmi internet sitesinde yer alan bayilik başvuru formu aracılığıyla yapabilirsiniz.

Focaccia’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Focaccia bayi sayısı 100’ü geçmiştir. Bayilik sayısının artırılması hedeflenmektedir. Yurt içinde farklı illerde çok sayıda şubeleri olan marka bayisi olarak pek çok avantaja sahip olursunuz. Geleneksel türk tatlarından, sütlü tatlılar ve pastalara kadar mükemmel lezzetleri tek çatı altında bulunduracaksınız. Sürekli bir eğitim sistemiyle işletim vardır. Konsept lokasyona göre farklı seçilebilir. Fırın, cafe ve kiosk kurguları arasından sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Özel ve farklı modellere açık olan marka sizden gelecek tekliflere de hazırdır. Haydi bayi olun, farkı görün!

Focaccia Müşteri Hizmetleri İletişim

Focaccia müşteri hizmetleri telefon numarası için 0216 964 36 85 hattı uygundur. Bu hat üzerinden soru, görüş ve önerilerinizi yetkili kişilere iletebilirsiniz. Mesai saatlerinde hatta ulaşmanız mümkündür. Web sitesinde iletişim kısmında da markaya ulaşabilirsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz