Breadli Bayilik Şartları: Breadli bayiliği nasıl alınır? Bayilik veren firmalar nasıl bulunur?

breadli

Breadli Bayilik

‘Fast Casual Dinning” restaurant zinciri Breadli girişimcilere ilk günden itibaren destek veriyor. Breadli, fast food zinciri olmasına rağmen, içinde bir kafenin sunabileceği kalitede kahve menüleri ve kendine has tatlıları olan “Fast Casual Dinning” restorandır. Breadli kurucusu İlker Gören markayı şöyle anlatıyor;”1999 yılından itibaren faaliyet verdiğimiz fast food sektöründe edindiğimiz tecrübelerimizi geliştirerek, 2013 yılında Breadli markamızı yarattık. Hala carte restoranlarda sunulan sosları kendimize has ekmeğimizin içine koyarak Türkiye’de ilk ve tek olan ürünümüzün Breadli markası adı altında satışına başladık. Kendi fabrikamızda ürettiğimiz soslarımız, Breadliwich’lerimiz, b cup makarna, b cup salata, cup cake, b cup limonata, waffle, pasta, çay ve kahve çeşitlerimiz yoğun ilgi görmektedir.

Breadli’nin en önemli özelliği, kalifiye elemana ihtiyaç duyulmayan, kendimize özel makinalar kullanılmasıdır. Bu, bir restoran için düşük maliyet demektir. Kurulum maliyetlerinin makul miktarlarda olduğunu belirten Gören, “Cafe konseptinde 100 m2 bir dükkan için 190-200.000 TL cirodan pay alınmamaktadır. ilk günden itibaren tüm franchisee’lerimize mimari projelendirme, inşaat, pazarlama, reklam, lojistik, satın alma, operasyon, kalite kontrol, yer seçimi ve eğitim gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir. Siz de yüksek getirili, kalifiye elemana ihtiyaç duymayan, kendi işinize sahip olmak istiyorsanız; sizleri bayimiz olmaya davet ediyoruz”dedi.

BREADLİ BAYİLİK ŞARTLARI

Franchıse Sözleşmesi: Franchise Sözleşmesi, Karşılıklı Görüşmelerden Sonra İmzalanır Ve Yürürlüğe Girer. Franchise Sözleşmesi 5 Yıllıktır Ve 5 Yıl Sonra Taraflar Anlaşarak Sözleşmeyi Uzatabilir.
Lokasyon: Sözleşmede Görüşülen Bölgede , Franchise’nin Bulduğu Yerler Denetlenir Ve Franchise İçin En Uygun Yer Tarafımızdan Belirlenir.
566c3dc967b0a946ccd9af72

BREADLİ BAYİLİK AÇIKLAMASI

 • Breadli’nin en önemli özelliği;  ‘’ kendi kendini kontrol edebilen makinalar‘’ sayesinde (kendimize özel makinalar) kalifiye elemana ihtiyaç duyulmamasıdır. Bu, bir restoran için düşük maliyetin en önemlisidir.
 • Sözleşme imzalama aşamasından sonra, teknik ekibimiz tesisat ve projenizi çizerek size teslim etmekte, Bu projeye göre tadilat ve tesisat aşamasını bayilerimiz yapmaktadır. (Talep edilirse, anahtar teslim şeklinde de çalışmamız vardır.)
 • Cafe konseptindeki 100m2 bir dükkan için kurulum maliyeti (Tüm pişirme üniteleri , paslanmaz tezgahlar , soğutucu üniteler , İç ve Dış oturma grupları , Pc sistemi , yazılım programı , Caller Id ve termal yazıcı , tüm görsel giydirme , menü board, tabela vb.)  220-240.000TL civarındadır.
 • Ürün satış fiyatlarının, gıda maliyetlerine oranı %35 ‘tir. Böylece brüt kar marjınız %65 olmaktadır.
 • Ürün sevkiyatlarımızı, İzmir içinde kendi -18C aracımız ile soğuk zincir bozulmadan , İzmir dışı sevkiyatlarımızı, yine -18C araçları olan Türkiye’ nin en büyük firmalarından biri ile anlaşmalı olarak sevkiyat yapmaktadır.
 • Bölge ve Marka koruması, eğitim desteğimiz bulunmaktadır.
 • Merkezi üretimden dolayı standart ürünler sunulmaktadır.
 • Uygun fiyatlı ve doyurucu menüler bulunduğundan müşteri tercihi olmaktadır.
 • Emsallere göre, yüksek ciro , yüksek kar marjı ve düşük kurulum maliyetinden dolayı, işletme kuruluş sermayesinin  çok kısa süre içinde geri dönüşü olmaktadır.

  Breadli Franchise İletişim Bilgileri

  Telefon: 0232 339 58 58
  E-posta: iletisim@breadli.com
  Web: breadli.com

Mesaj Bırakabilirsiniz