PC’yi Açık Tutarak Para Kazanma: Bilgisayarı Açık Tutarak Para Kazanılır mı? Ne Kadar Kazanılır?

PC’yi açıp bırakıp para kazanmak şaşırılacak derece kolay bir para kazanma yöntemidir. Farklı platformlar üzerinden PC’yi açık bırakarak para kazanmanız mümkündür. Para kazanmak için tercih ettiğiniz platformun dolandırıcı olmadığından emin olun. Çünkü son zamanlarda bu işten para kazanmak vaadi ile kandırılan ve emeği sömürülen insanların sayısı az değildir. İnsanların bu platformlara çekilmesi için ne yazık ki çeşitli yalanlar söyleniyor. Eğer sizden PC açık bırakın ve para kazanın diye kayıt ücreti istenirse, ya da bilgileriniz sorulursa bu platformlardan uzaklaşın. Kayıt olmak için ödeme yapmayın. Bu durum sizin dolandırılacağınız anlamına gelecektir. Bu sektörde dolandırıcılarının sayısının çok olmasına karşın, yine de PC açık bırakma yöntemi ile para kazanabilirsiniz.

Sesli Kitap Okuyarak Para Kazanma

Bitcoin Madenciliği ile Güvenli Yoldan Para Kazanın

bitcoin madenciligi ile para kazanma

Bitcoin Madenciliği bilgisayarınızı açık bırakarak para kazanmanızı sağlayacak en güvenilir yöntemler arasında yer alır. Günümüzde özellikle son dönemlerde kripto paralar yükselişe geçmiştir. Dünyanın pek çok kısmında insanlar bitcoin kullanmaya başladılar. Bu da Bitcoin madenciliği alanında yeni bir sektörün doğmasını sağaldı. Tek bir PC ile çalışmanız halinde çok yüksek meblağlarda para kazanamayabilirsiniz. Özellikle elektrik ücretlerinin yüksek olduğu ve basit seviyede bir bilgisayar kullanmanız halinde, bu işten kazanacağınız para çok da heyecan verici olmayacaktır. İşe başlamadan önce elektrik giderlerinizi, bilgisayar ve bilgisayarlarınızın sayısı ve gücünü göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin. Dolandırıcılardan uzak durduğunuzdan emin olun. Bu platformlara kayıt olmak için hiçbir kişisel bilginizi vermeyin.

Stok Fotoğraf Satarak Para Kazanma

AutoSurf Programları ile Bilgisayarınızı Açık Bırakarak Para Kazanabilirsiniz

AutoSurf programları ile para kazanmak reklamlar sayesinde mümkün olmaktadır. Reklam göstereimi amacı ile hit üreten üyeler yüksek meblağlarda para kazanabilir. İlginç bir para yöntemi olsa da, bu yöntem sayesinde iyi gelir elde etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. AutoSurf ile para kazanmak kolaydır. Para kazanmaya başlamak için farklı siteler aracılığı ile Autosurf modunu açmanız gerekir. Kullanabileceğiniz siteler arasında aşağıdakiler bulunmaktadır:

  • Surf 4 Money,
  • Auto Money Surf,
  • Finance Surf,
  • Alexa Master,
  • Hit leab bu sitelerdendir.

Aynı anda tam 10 farklı platforma kayıt olunması mümkündür. Bu şekilde tümü için hizmet sağlamaya başlayabilir, daha çok para kazanabilirsiniz. Özellikle İngilizce düzeyi iyi olan kişiler, yüksek seviyede İngilizce bilmiyor olsalar bile Autosurf programlarına kayıt olabilirler. Bu platformlar üzerinden para kazanmaya başlarsanız ödemenizi PayPal üzerinden alırsınız. Pay Pal Türkiye’de kapalı olduğu için mutlaka ödeme yöntemlerine bir göz atınç Pay pal dışında ödemenizi kripto para şeklinde ya da amazon çeki olarak alabilirsiniz.

Telefonla Konuşarak Para Kazanma

MQL5 ile Bilgisayarınızın Gücünü Satarak Para Kazanın

MQL5 ile para kazanma

MQL5 bilgisayarı güçlü olan kişilerin tercih edebileceği bir platfomdur. Bu platform Cloud servisidir. Hem sitenin kendi sunucuları üzerinden hem de bilgisayarının gücünü satmak isteyen kişiler bu platfrom üzerinden para kazanabilir. Kazandığınız paralar Web Money üzerinden paylaşılır. Bu sayede ödemenizi Türkiye’den almanız mümkün olur. Eğer İngilizce bilmiyorsanız sorun değil. Çünkü MQL5 sayfalarının büyük çoğunluğu Türkçe desteklidir. İngilizce bilmeyen kişiler bile siteyi rahatlıkla kullanabilmektedirler. Platformu indirmek isteyen kişilerin ilk olarak Meta trader 5 Strategy Tester Agent programını indirmesi gerekir. Program indirildikten sonra ekranda karşınıza çıkan adımları takip edin. Bu şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Haber Satarak Para Kazanma

Para Kazanacağım Derken Dolandırıcılığa Kurban Gitmeyin

Dolandırıcılığa kurban gitmemek için herkes kendisinin de dolandırılabileceğini göz önünde bulundurulmalıdır. Yeni dolandırıcılık yöntemini kullanan kötü niyetli kişiler şirketler kurmakta ve insanları ağına düşürmektedir. Dolandırıcılar PC açık bırak para kazan vaadi ile insanları kandırdıktan sonra site üyeliği için kayıt parası istiyor. Sisteme bu para ödenerek dahil olunuyor. Sisteme kayıt olan kişilerin evlerine kadar bilgisayar bile gönderiliyor. İnsanlar bu nedenle kolay kanıyor. Bazı dolandırıcı şirketler, size bilgisayar göndermeden mevcut bilgisayarınız üzerinden bir uygulamayı indirip açmanızı ve açık bırakmanızı istiyor. Günde programın açık kalması için belli bir süre veriliyor. Bu süreye göre de kişilerin ne kadar para kazanacakları belirlenmiş oluyor. Paralar bir süre için ödenebiliyor ancak daha sonra bu ödemeler kesiliyor.

İnternetten Haber Okuyarak Para Kazanma

Mesaj Bırakabilirsiniz