Manisa evde iş imkanları 2023 (Paketleme ve ek işler)

“Paraya ihtiyacım var. Evde ekstra çalışmak istiyorum” diyenler var mı? Tam size göre bir paylaşımım var. Do’ya giderek ayda en az 5.000 TL kazanabileceğiniz iş fırsatları olduğunu biliyor muydunuz? evde paketleme işi?

Bu yazımda sizlere Manisa’da ev ambalajı satan firmalar hakkında bildiğim her şeyi anlatacağım! Manisa merkez ve belli başlı ilçelerinde yaşayan ev hanımlarını ve ek gelire ihtiyacı olanları etkileyen harika bir haberim var! Manisa evlerine paketleme hizmeti veren firmalar, telefon numaraları ve İşkur uygulaması hakkında güncel bilgileri 2022 yılında sizlerle paylaşacağım.

Kendime ek bir iş bulabilirsem merak etmeyin. Manisa Şehzadeleri, Yunusemre, Akhisar, Salihli, Alaşehir, Gölmarmara, Gördes, Demirci, Kula, Saruhanlı ve Soma’da yaşamak ve para kazanmak isteyenler için hangi evde ek iş imkanı var? Haydi başlayalım!

manisapaketleme

Manisa’da evde  Paketleme İşleri

Manisa’da evden para kazanmak isteyenler için birçok ek evden çalışma fırsatı var. Aslında bu işlerin başvuru, uygulama ve ödeme yöntemleri aşağı yukarı aynıdır.

Sadece başvuru yaparken gittiğiniz ya da araştırdığınız şirketler ve işverenler küçük bir fark yaratabilir. Yazımın devamında bunlara değineceğim.

Manisa’da evden eve nakliyat işi yapan firmalar ve evde ek iş imkanları şu şekildedir:

 • Evde kürdan paketleyin
 • evde kutu katlama
 • Evde cep telefonu kılıfı paketleme dükkanı
 • Evde alçı ambalaj
 • Evde kına sarma
 • Evde saman paketleme dükkanı
 • Evde Nikah Şekeri Paketleme Mağazası
 • Davetiyeyi evde katlayın
 • Evde çorap paketleme dükkanı
 • Evde priz takma işi

Yukarıda gördüğünüz gibi Manisa’da ek iş fırsatları için size 10 farklı iş teklifi sundum. Bu şeyler daha çeşitli olabilir. Fabrikaya, üretime ve işe göre maske paketleme ya da tırnak paketleme gibi işler de bulabilirsiniz.

Bu işlerden herhangi birini Manisa ve ilçelerinde ilgili yazılar aracılığıyla yapabilir ve ayda yaklaşık 5.000 TL – 6.000 TL kazanabilirsiniz.

Ayrıca makalelere tıklayarak işler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Şimdi sizinle önemli bilgileri paylaşacağım, ör. B. Manisa’da ev ambalajı satan firmalar ve telefon numaraları. O zaman devam edelim…

Manisa Evde ek iş yap para kazan!!

mersin evde paketleme isi

Bitti, liyakat konusu yukarıda ele alınmış olsa da şunu belirtmek isterim. Bu şirketler size bitmiş ürün başına ödeme yapar. Yani haftada 5 gün çalışıp çalışmamanız önemli değil. Kazancınızı belirleyen asıl şey, bu 5 günde 100 paketleme işi mi yoksa 500 paketleme işi mi bitirdiniz?

Burada, teslimat sırasında kaç paketleme siparişi tamamladığınıza bağlıdır. İsterseniz kazancı küçük bir örnek üzerinden hesaplayalım?

ÖRNEK: Manisa’da ev tipi ambalaj işi yapan firmalar aracılığıyla sabun ambalajı işine başladınız. Bu şirket sana haftada 1000 sabun poşetlemeni söyledi. Her paket sabun için 1 çay kaşığı alacaksınız. Bu da haftalık 1.000 TL, aylık 4.000 TL kazancınıza denk geliyor. Bu işleri ailenizle birlikte yaparsanız aylık geliriniz rahatlıkla 5.000 TL’yi aşacaktır. İşte bu kadar basit ve kolay!

ÖRNEK: Salihli ilçesinde yaşıyorsunuz ve evde paketleme işiniz var. Örneğin kına sargıları. Firma ile anlaştılar ve paket başına 2 TL vereceklerini söylediler. Ayrıca sizden bir ay boyunca toplam 3.000 adet toplamanızı istedi. Bu durumda 6.000 TL kazanırsınız.

Manisa Ev Paketleme İşletmesine Tüyo 🙂

Manisa Ev Paketleme İşletmesi sayesinde ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok kazandığınızı unutmayın. Evde paketleme işi geliri birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu kazancı belirleyen önemli faktörler şunlardır:

 • Paketleme işini yapan kişinin el becerisi
 • Ambalaj işini sunan firmanın iş yükü
 • İşverenler tarafından ödenen işyeri başı ücretler Sözleşmeli arıcıların aldığı komisyonlar
 • Evde yapılan paketleme işinin türü
 • Bu tür kalemler, paketleme işinin satışlarındaki değişiklikleri içerir. Hızlıysanız, bir ayda birden fazla işe girebilirsiniz. Tek bir işle asgari ücretin üzerinde kazanıyorsunuz.
 • Firmalar sizden memnunsa o zaman normal iş yapmak mümkün. Başkalarına göndermek yerine size postalayacaklar ve ek geliriniz sabit bir gelire bile dönüşebilir.

Manisa Evde Paketleme işi veren Firmaları (Salihli – Turgutlu – Alaşehir – Akhisar – Soma)

Manisa, evde paketleme işi sunan geniş bir şirket yelpazesine sahiptir. Salihli, Turgutlu, Alaşehir, Akhisar, Soma gibi ilçeler oldukça geniş bölgelerdir.

Birçok sektörde büyüyen bir sanayi kenti olan Turgutlu, özellikle hanehalklarına farklı alanlarda iş imkanı sunuyor.

 • Turgutlu ve Akhisar’da bulunan;
 • Düğün çevresindeki dükkanlar
 • Düğün pastası yapan ve satan yerler
 • Davet işi yapan işletmeler
 • tekstil şirketi
 • Sabun dükkanları için yerler
 • Cerrahi maske yapan yerler
 • tekstil atölyeleri
 • plastik ve ambalaj fabrikaları
 • Salihli’de evde paketleme hizmeti veren firmalar;
 • zeytinyağı fabrikaları
 • plastik ve ambalaj fabrikaları
 • Dondurulmuş gıda fabrikaları
 • tekstil atölyeleri
 • tıbbi fabrikalar
 • ayakkabı imalat şirketi

Bu gibi yerler ev hanımlarına ve öğrencilere ek iş seçeneği olarak bu ve benzeri işleri sunmaktadır. Aynı şekilde Alaşehir, Demirci ve Soma ilçelerinde de kuyumculuk, kına sarma, sabun sarma, mum dizme, streç sarma, iplik sarma, kürdan sarma, mandal sarma, ütü gibi işleri kabul ederek sabit bir gelir elde edebilirsiniz.

Bu işi sadece ev hanımları ya da öğrenciler yapmıyor. Emekliyseniz, canınız sıkılıyorsa veya maaşınızın yanında ek bir gelir istiyorsanız ev giydirme işleri çok uygundur. Başlayın, siz de seveceksiniz.

Manisa Evleri 2022 Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası!

Manisa’da ev paketleme mağazası hizmeti veren firmaların iletişim bilgileri bu noktada oldukça önemlidir. Ancak tüm firmaların telefon numaralarını bulmanın mümkün olmadığını da belirtelim. Bazıları numaralarını gizli tutar. Ancak Manisa’da paketleme yapan yerlerin iletişim bilgileri ve adresleri için harika bir tüyo ile geldim!

Şimdi yapacaksın!

 • 1♥ Google’a Manisa ambalaj ve plastik fabrikası yazın. (Manisa Zeytinyağı Fabrikası da yazabilirsiniz). Bu fabrikalar ağırlıklı olarak merkezde, Akhisar ve Şehzadeler’de bulunmaktadır. Yukarıda verdiğim örneklere bakarsanız bu şekilde hepsini tek tek deneyebilirsiniz.
 • 2♥ Ardından arama düğmesine basın ve harita bölümüne gidin! Aşağıdaki görseli göreceksiniz…
 • 3♥ Solda gördüğünüz gibi Manisa evlerine ek iş veren yerlerin isimleri, adresleri ve telefon numaraları var. Şimdi aramaya başlayın. Evlere fazladan iş verip vermediklerini telefonla arayarak kolayca öğrenebilirsiniz.
 • 4♥ Sonunda 0543,0505,0532 gibi başlayan cep telefonları yok; Manisa’da 0236 ile başlayan daha fazla iş bulma şirketi aramanızı tavsiye ederim.

Ayrıca Manisa’da evde paketleme işi yapan firmalar için İŞKUR’un size vereceği telefon numarasını arayarak kendileri ile iletişime geçerek ek iş talebinizi belirtmeniz gerekmektedir. Ardından duruma göre bir değerlendirme yaparak size ulaşacaklar. Bir referansa sahip olmak, ilk birkaç siparişinizi kabul etmenizi ve işe başlamanızı çok daha kolaylaştırır.

Manisa evde iş için paketleme işi başvurusu

Aslında bu işe nasıl başvuracağımı da belirtmiştim. Ama biraz daha detaylı anlatacak olursam aşağıdaki evde paketleme işi başvuru yöntemlerini kullanabilirsiniz. Hemen okuyun ve makaleyi tamamladıktan hemen sonra başvurun. Siz de para kazanmaya başlayın..!!

kariyer sitelerini kullan

Kariyer sayfaları ve sahibi gibi iş ilanları tarafından yayınlanan sayfalar kesinlikle mevcut iş ilanlarını sunar. Bu sitelere üyelik oluşturarak iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Aynı şekilde Manisa evden eve nakliyat işi yazarsanız Google size eşleşen açık pozisyonları ön sıralarda gösterecektir.

İletişim şirketi

Google Haritalar, evde paketleme işleri sunan şirketleri bulma konusunda gerçekten uzmandır. Bölgenizdeki fabrikalarla iletişime geçerek ek iş istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Firmalar daha sonra sizden ne istediklerini söyler ve ürünleri eve götürmenize izin verir. Veya şirkete bağlı olarak, bazıları sizden onu almanızı isteyecek ve atölyede çalışma fırsatı sunacaktır. Bu bilgiyi görüşme sırasında da öğrenebilirsiniz.

Manisa İŞKUR Evde Paketleme İşletmesi

iskurrrrrr

İŞKUR, iş bulmanıza yardımcı olan bir devlet kurumu olarak bilinmektedir.İş Kur daha önce evde ek gelir veya paketleme işi ile ilgili herhangi bir iş yapmamıştır. Ancak son yıllarda özellikle ev hanımlarının bu konuda yoğun talebi ile İş Kur, ev istihdam eden firmalar ile evden çalışmak isteyenler arasındaki çalışmaları koordine etmeye ve aracılık yapmaya başlamıştır.

İşkur doğrudan hane halkına paketleme işi sağlamamakta, iş arayanlar ile işverenleri tek bir sistemde buluşturmakta ve devlet kontrolünde ek istihdam olanakları sağlamaktadır. Manisa İş-Kur Müdürlüğü her ilde olduğu gibi evlere iş veren firmalar aracılığıyla sizlere ek iş imkanları sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için Manisa İş Bulma Kurumu’na giderek kariyer danışmanları ile görüşebilirsiniz.

Ayrıca İŞKUR’un internet üzerinden iş başvurusu yapabileceğiniz bir internet sitesi var. Manisa’da evde paketleme işi yapan firmalar bünyesinde yayınlanan evde ek çalışma seçenekleri için İŞKUR-E şube adresine ulaşabilirsiniz. Manisa iş ilanları için en güvenilir yol bu diyebilirim.

Manisa evden eve nakliyat iş başvuru formunun nasıl doldurulacağını anlattığım bu yazımı da okuyarak bilgi alabilirsiniz: İŞKUR Evden Eve Nakliyat İş Başvuru Formu

Manisa’da ev ambalajı satan firmalar başlığı ile ilginizi çekeceğini düşündüğüm bir önerim var! Bu şehirde evde sabun paketleme işi yapmaya ne dersiniz? Neden sabun? Çünkü Manisa zeytini ve meyvesiyle ünlüdür değil mi?

Bilhassa zeytinyağı sabunları cilt problemlerine birebirdir bilirsiniz… Manisa’da zeytinyağı üreten onlarca fabrika ve atölye vardır. Hatta Şehzadeler ve Yunusemre semtlerini detaylı araştırmanızı öneririm. Ve emin olun Manisa ev sabunu paketleme işi diğer paketleme firmalarına göre çok daha iyi bir seçenek!

Bu konuyla ilgili tüm detaylı bilgileri yazdığım ev sabunu ambalajı sunan firmaların telefon numaraları yazımı okuyarak ek iş başvurusunda bulunabilirsiniz!

Yerli İşverenler Güvenilir mi?

Ülkemizde konutlara iş veren birçok müteahhit var. Manisa’da ev paketleme işi kurmak isteyenlerin sorduğu sorulardan biri de bu firmaların güvenilir olup olmadığıdır. Bu noktada şunu söyleyebilirim; Müteahhitlerde yaptığınız iş karşılığında maaşınızı ödeme şeklinde almıyorsunuz. Ödemeleriniz genellikle yaptığınız işe göre günlük veya haftalık olarak yapılır.

!!!!

Size tavsiyem Manisa evden eve nakliyat firmalarına başvurduğunuz iş ilanlarının ücret açıklamasında çok yüksek rakamlar varsa o iş ilanlarına itibar etmeyin! Ayrıca evlere ek iş verme vaadiyle sizden peşinat ve depozito adı altında belli bir miktar para isteyen kişilere de ödeme yapmayın!

Mesaj Bırakabilirsiniz