LC Waikiki evlere iş başvuru formu 2023 (Paketleme, Çorap, Ev hanımlarına)

LC Waikiki’nin evlere verdiği işler sayesinde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. LC Waikiki’den evlere iş projesi kapsamında 120 ev kadını gelirlerini artırma imkanı buldu. Türkiye’de yaşam şartları her geçen gün biraz daha kötüye gidiyor. Bu nedenle insanlar evde çalışarak nasıl ek gelir elde edebileceklerini araştırıyorlar. Özellikle etiket işi gibi işler sayesinde kolay ve hızlı şekilde para kazanmak mümkün. Özellikle İstanbul, Konya, Ankara, İzmir ve Bursa gibi şehirlerde bu işlerden para kazanabilirsiniz. İşi yapmaya başlamak için sermaye gerekmez, pratiğinizin olması şart değildir. Bu şekilde asgari ücret üzerinde para kazanabileceksiniz.

lcw evlere is veriyor mu

LCW Evlere İş Veriyor mu?

LC Waikiki’nin evlere verdiği işin başında etiket işi geliyor. Etiket işi daha çok ev hanımlarına hitap ediyor. Ev hanımları bu işi yaparak aile bütçelerine katkı sağlayabilirler. Etiketleme işi yeni çıkan iş kollarından bir tanesi olarak biliniyor. Firmalar işi yapacak olan kişilerden bazen etiketlerin kendisini hazırlamalarını isterken bazen de etiketlerin kesilmesini istiyorlar. Etiketlemenin üzerinde ürünün cinsi, özellikleri ve ürün kurulması bilgileri yer alması gerekiyor.

LC Waikiki Evlere Çizim İşi Veriyor mu?

LC Waikiki’nin evlere çizim işi geçmiş dönemlerde verdiği biliniyor ancak yakın zamanda bu şekilde bir iş açılmadı. LC Waikiki’den evlere iş kolunda kişiler etiket işi yapmayı tercih edebilirler. Bu etiket işinin içine:

 • Gıda yaftaları,
 • Barkod yaftası,
 • Elbise yaftaları,
 • Yatak yaftası dahil edilebiliyor.

Son zamanlarda bahsi geçen yaftalara ek olarak nikah şekeri yaftası ile penye yaftası işi de popüler iş kollarından bir tanesi olarak biliniyor.

LCW Verdiği İşlerle Ayda Ne Kadar Kazanç Elde edilir??

LC Waikiki’nin verdiği işler ile elde edilebilecek kazanç miktarı her iş için farklılık göstermekle birlikte, diğer seçenekler ile kıyaslandığı zaman çok para kazandırmadığı bilinmektedir. Ciddi miktarda para kazanmak için çok çalışmanız gerekebilir. İş hacmine göre kazanç miktarı da değişiklik gösterecektir. Yaklaşık bin 500 adet etiketleme yaparak 20 TL civarında kazancın sahibi olabilirsiniz. İşi herkes yapabilir. Ayrıca işi yapmaya hemen ertesi gün başlayarak para kazanabilirsiniz.

lc waikiki evlere is

LCW Evlere İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

LC Waikiki’nin evlere iş ilanlarına başvuru yapmak için firmanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. LC Waikiki dışında kurumsal olmayan diğer firmalara ek iş ilanı için ulaşmak zor olabiliyor. Bu firmalar ilan bile vermelerine gerek kalmadan istedikleri çalışanlara ulaşabiliyorlar. Bu işi yapmak isteyen insanların sayısı her geçen gün arttığından talep miktarı fazla oluyor. Firmalar ilan vermedikleri daha önceden bu işi yapmış olan firmalara bir şekilde ulaşıyorlar. Ya da kişiler akraba ve eş dostuna sözlü şekilde konuştukları zaman aranılan kişi kısa süre içinde bulunmuş oluyor.

LC Waikiki için Evden İş Yapan Kişilerin Yüzde 10’u Evli ve Çocuklu

LC Waikiki için evden iş yapan kişiler güncel olarak 11 bin 572’e ulaştı. Bu çalışanlar arasında sanılanın aksine yalnızca kadınlar yer almıyor. Çalışanlardan 5 bin 500 kişisi erkek, 6 bini ise kadın. Bu kişilerden bin 200 tanesinin medeni durumu evli. Evli olanların bir çoğu çocuk sahibi. LC Waikiki’den evlere iş yapmak isteyen kişilerin en az lise mezunu olmaları gerekiyor. Ayrıca firma kişilerin prezantabl olması ve 42 yaşını aşmamış olmasını da diğer şart olarak koşuyor. Asılan posterler aracılığı ile firma çalışmak isteyenlere ulaşmayı planlıyor.

Mesaj Sayısı(38)

  • Asiye
   • Sibel ulamıs
    • Nermin ipek
  • Meryem Şaman
  • Kadriye
 1. Serpil Aydoğdu
   • Ayse bodur
 2. Medine
  • Sevim karanlık
 3. Serpil Aydoğdu
 4. Aysun
 5. Figen
   • Kamile unver
 6. Melis güney
 7. Sema
 8. Yakup
 9. Halise
 10. Yeşim
 11. hamza
 12. cengiz
  • Bilge
 13. hande nur yılmaz
 14. Seda
 15. İlhan Öztürk
 16. Kadriye
 17. Kadriye
 18. Tuğba
 19. Ayşe
 20. Şeyda Tan

Mesaj Bırakabilirsiniz