Modanisa Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2024)

Modanisa sipariş takibinizi online olarak Modanisa internet sitesi veya Modanisa uygulaması üzerinden üye olarak yapabilirsiniz. Modanisa sitesinden yaptığınız alışverişlerde teslimatınızın ne zaman gerçeklşeceğini gönderi numaranızı kullanarak anında öğrenebilirsiniz. Modanisa siparişinizin durumunu anlaşmalı kargo şirketinin oluşturduğu ve size ilettiği gönderi numarası ile de adım adım takip edebilirsiniz.

7

Modanisa Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Modanisa sitesinden verdiğiniz siparişin takibini yapmak için Modanisa internet sitesini veya Modanisa uygulamasını kullanabilirsiniz. Modanisa’nın kendi sitesini kullanarak sipariş takibi yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Modanisa firması kargo gönderimleri için bazı firmalarla anlaşmalıdır. Modanisa sipariş takibi için yöntemleri kullanabilirsiniz:

  • Modanisa üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada sağ üst köşede bulunan “Hesabım” bölümüne tıklamalısınız ardından açılan menüde “Siparişlerim” butonuna tıklamalısınız.
  • Açılan sayfada durumunu sorgulamak istediğiniz siparişin satırında bulunan “Görüntüle” butonuna tıklamalısınız.
  • Karşınıza çıkan sayfada yer alan sipariş detaylarında siparişinizin durumunu görebilirsiniz. Kargoya verilen siparişlerinizin kargo durum detaylarını öğrenmek için sipariş detaylarında bulunan “Kargo Takip” butonuna tıklamalısınız.
  • Modanisa sitesinden yaptığınız alışveriş kargoya verildiği zaman anlaşmalı kargo şirketi tarafından iletilen SMS veya e-maildeki bilgileri kullanarak sipariş takibinizi yapabilirsiniz.

Modanisa Siparişim Nerede?

Modanisa sitesinden yaptığınız alışveriş sonucu verdiğiniz sipariş için sipariş takip sorgulaması yaparak siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Modanisa firması siparişinizin en hızlı şekilde teslim edilmesi için çeşitli kargo şirketleri ile anlaşma sağlamıştır ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz bölgeye göre teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Modanisa sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Modanisa Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Modanisa sitesinden sipariş verdiğinizde oluşturulan gönderi numarası, sipariş takibinizi yapabilmek ve siparişinizle ilgili herhangi bir aksaklık yaşadığınız takdirde tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken numaradır. Modanisa gönderi sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Modanisa sipariş gönderi no sorgulama için şu yollardan istediğinizi seçebilirsiniz:

  • Modanisa internet sitesi veya Modanisa uygulamasına giriş yaptığınız takdirde “Siparişlerim” bölümünden istediğiniz siparişin tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.
  • Modanisa müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı kişisel bilgilerinizi müşteri temsilcisine verdiğiniz durumda sipariş gönderi numaranızı telefon ile öğrenebilirsiniz.

Modanisa İletişim Numarası Nedir?

Modanisa sitesini kullanarak yaptığınız alışverişlerin teslimatında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Modanisa müşteri hizmetleri numarasını arayarak sorunlarınızı müşteri temsilcisi aracılığıyla giderebilirsiniz. Modanisa müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 850 333 6472 şeklindedir.

Modanisa Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Modanisa sitesinden verdiğiniz siparişlerinizin teslimat saatleri, anlaşmalı olduğu kargo şirketinin çalışma saatlerine göre değişiklik göstermektedir. Modanisa sitesinden vermek istediğiniz siparişleri ise 7/24 olmak üzere istediğiniz zaman oluşturabilirsiniz. Modanisa sipariş saatleri şu şekildedir:

Modanisa hafta içi açılış saati: 24 saat

Modanisa hafta içi kapanış saati: 24 saat

Modanisa hafta sonu açılış saati: 24 saat

Modanisa hafta sonu kapanış saati: 24 saat

Modanisa firmasından siparişlerinizi 7 gün 24 saat oluşturabilirsiniz ancak teslimat saatleri gönderinin taşındığı kargo firmasına göre değişmektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz