Türk Telekom Faturasız Hat Bedava Ücretsiz İnternet: Faturasız hat için bedava internet nasıl kazanılır?

Türk Telekom Türkiye’nin ilk sabit hatı olmaktadır. Türk Telekom faturasız hatlarda da birçok farklı avantajlar bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi ücretsiz internet paketleridir. Türk Telekom faturasız bedava internet paketlerinden faydalanmak için yapmanız gereken öncelikle bir Türk Telekom faturasız hattına sahip olmaktır. Bunun için de bir Türk Telekom bayisine gideceksiniz, faturasız hat istediğinizi söyleyeceksiniz ve bayi temsilcileri de size faturasız hat çıkaracaklar. Faturasız hat çıkarabilmeniz için vermeniz gereken evrak genelde sadece kimliğiniz olmaktadır. Diğer yandan faturalı hat çıkaracağınızda, kimliğiniz yanı sıra aynı zamanda elektrik, su veya doğalgaz gibi fatura da göstermeniz gerekebiliyor. Faturasız hat almak istiyorsanız kolaylıkla bayiye gittiğiniz zaman 1 saat bile sürmeyecek işlemlerle alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom faturasız hatlarda bedava internet veren uygulamalara bir bakalım. Hayatınızdan internet eksik olmuyorsa ve internetsiz bir şey yapamıyorum diyorsanız aşağıdaki uygulamaları araştırabilirsiniz;

  • Araynı Bil Plus ile 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz.
  • 5G kampanyası ile 30 GB internet paketi kazanabilirsiniz.
  • Sil Süpür
  • Yeni Yılda Bol GB
  • Bedava internet gönder 1 GB kazan

İnternet her zaman hayatınızda olan bir şeyse yukarıda bulunan kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ne kadar internet benim için o kadar iyi diyorsanız, mutlaka bir Türk Telekom faturasız hat sahibi olun, bol bol internet hediye paketi alın.

İnternet artık hayatımızın ciddi bir parçası haline geldi. İnternet olmadan neredeyse gerçekten hiçbir şey yapamayacak bir hale geliyoruz. Hatta elektrik kesilse, anında “Eyvah” diyoruz, internetim kesildi. Aslında internet elbette hayatımızın herşeyi değil, fakat herşeyi internet ile hallettiğimiz için öyle hissediyoruz. İnternetten toplantılarmıızı hallediyoruz, internetten faturalarımızı ödüyoruz, ev hanımları özellikle internetten yemek tarifi alıyor, oyun oynuyor. Mesajlaşmalarımız internetten yapılıyor. Bunun yanı sıra eğer yurtdışında tanıdıklarınız varsa, onlara da internet üzerinden ulaşmanız gerekiyor. Kısacası herşeyi internetten hallettiğimiz için mutlaka internetin olması gerekiyor. Türk Telekom faturasız hat tam sizin için olacaktır. Bir tane Türk Telekom bayisine gidin ve kendinize yeni bir faturası hat alın.

Arayanı Bil Plus İle İnternet Paketi Kazanabileceğinizi Biliyor Musunuz?

Bu uygulamayı kullanabilmeniz için sadece servise abone olmanız gerekiyor. Abone olduktan sonra anında size 1 GB hediye internet vermektedir. Eğer Arayanı Bil servisine aylık olarak abone olursanız, size haftalık 1 GB hediye internet paketi gelmektedir. 6 aylık abone olursanız, aylık 1 GB internet hediye paketi gelmektedir. Sadece çok basit bir abonelik ile aylık en azından 1 GB internet paketi sahibi olabiliyorsunuz.

4.5G İle 30 GB Hediye

Biliyorsunuz ki artık 4.5G telefon çekimleri bulunuyor. Bazıları hala 3G ile çalışan hatları kullanıyor olabilir, fakat artık 2019 yılının sonuna doğru bütün hatlar 4.5G çekimli hatlar oldu. Eğer henüz 4.5G hattınız yoksa, bir tane 4.5G hattı alın, hem yeni teknoloji için uyumlu olsun, hem de 30 GB hediye internet paketi elde edin. 4.5G hattınızı aldıktan sonra 30 GB internet hediyenizi almanız için 4.5G 30 GB yazıp mesaj göndermeniz gerekiyor. Herşey bu kadar basit ve bir ay boyunca 30 GB interneti kullanabileceksiniz. Doya doya internete doyabilirsiniz.

Türk Telekom faturasız hatlarda çok fazla internet hediye paketleri bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken bu hediyelere nasıl erişebileceğinizi bulmak. Bulduktan sonra yapacağınız şeyler çok kolay. Kısa mesaj bölümünden mesaj göndererek hediye internetinizi alabilirsiniz veya uygulama indirerek internet hediyenizi alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hatları İçin Sil Süpür

Bütün Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları Sil Süpür’ün ne olduğunu çok iyi biliyordur ve hatta bir kurtarıcı olduğunu da biliyordur. Haftada bir defa Türk Telekom cep uygulamasından Sil Süpür yaparak 10 GB’a kadar internet hediye kazanabilirsiniz. Adı üstünde, uygulamaya girdiğinizde silip süpürme hareketi yapıyorsunuz ve anında internet kazanıyorsunuz. Bu kadar basit bir işlemdir.

İnternete sahip olmak için özel bir şey yapmanıza gerek yok, hatta özel değil gayet basit normal görevleriniz var. Mesaj gönderiyorsunuz, cep uygulamasından silip süpürüyorsunuz ya da aylık olarak düzenli lira yüklemeniz gerekiyor ki düzenli internet sahibi olun. Yapmanız gereken daha başka hiçbir şey yok.

Yeni Yılda Bol Bol İnternetiniz Olsun

Yeni yıl, yılda en çok interneti kullandığınız zaman olmalı, çünkü sevdiklerinizle mesajlaşıyorsunuz veya internetten video konferans yapıyorsunuz. Sevdiklerinizle anılarınızı paylaşıyorsunuz. Peki yeni yılda nasıl bol bol internet hediye alabilirsiniz, ona bakalım. Yeni yılda 15 lira yüklüyorsunuz ve yeni yılda 5 GB internet hediyesi kazanıyorsunuz. Bazıları için 5 GB az gelebilir, malum günün her saniyesini internette geçirenler için az olabilir, fakat eğer sevdiklerinizle yeni yıl kutlamak istiyorsanız ve özel anılarınızı paylaşmak istiyorsanız, yeni yılda bolca internetiniz olacak demektir.

Sevdiklerine Hediye İnternet Gönder, İnternet Al

İnternet sahibi olmak bu kadar kolay olmadı. Tek yapmanız gereken sevdiklerinize internet hediye göndermek ve gönderdiğinizde Türk Telekom’da size hediye olarak 1 GB internet veriyor. İnternet sahibi olmak için her zaman para vermenize gerek yok. Yapmanız gereken sadece sevdikerinize internet hediye etmek veya kendi hattınıza lira yüklemek. Bunun yanı sıra uyglamaları cep telefonunuza yüklemek veya Türk Telekom cep uygulamasına girip internet kazanmak.

Sevdikleriniz İle Beraber İnternet Paylaşın

İnternet kullanımı bu kadar eğlenceli olmadı, çünkü interneti artık sevdiklerinizle beraber paylaşabiliyorsunuz. İnternet her zaman yanınızda olacak. İnternetsiz yapamam diyorsanız, Türk Telekom cep telefonu hattı internet paketlerini tanımanız yeterli. Tanıdığınızda bütün internet paketlerini denemek isteyeceksiniz. Hatta sevdikleriniz, aileniz ve arkadaşlarınız ile paylaşmak bile isteyeceksiniz. İnternet hayatımızın en önemli bir parçası haline geldiği için, her zaman her yerde internet bulabilirsiniz. İnternet kadar kolay bulunabilen bir şey yoktur. Tek yapmanız gereken biraz araştırmak. İnternetten araştırabilir ve hangi internet hediye paketini kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hat İnternet Paketleri İle Hayatınızı Renklensin

Türk Telekom faturasız hatın vereceği internet hediye paketleri hayatınızı renklendirecek, teknoloji ile dolu olan bir dünyada, uzaktada olsa sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmenizi sağlayacaktır. İnternet artık eskisi gibi sadece evde kullanılan veya bilgisayarın olduğu yerlerde kullanılan bir şey değil. Artık her yerde her zaman her şekilde kullanabilirsiniz. Yeter ki bir Türk Telekom faturasız hattınız olsun. Başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacaktır. Nasılsa internet ile bütün işlerinizi halledebiliyorsunuz. İnternet olduktan sonra hiçbir eksiğiniz olmaz. Günün her dakikasını müzik dinleyerek, toplantıya girerek, internetten alışveriş yaparak geçirebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hattına Nasıl Sahip Olabilirim?

Diğer hatları nasıl alıyorsanız, Türk Telekom faturasız hat almak ta o kadar kolay. Tek yapacağınız bulunduğunuz yerdeki veya size en yakın Türk Telekom bayisine gitmek. Bayiye gittiğinizde bir tane faturasız hattı çıkarmak istediğinizi bildireceksiniz. Sizden kimlik isteyecekler ve bazı adres ve iletişim bilgileri isteyeceklerdir. Sonra size yeni bir Türk Telekom faturasız hattı verecekler ve kullanmaya başlayacaksınız. Sonrası tamamen size kalmış, istediğiniz kadar internet hediye sahibi olabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz