Türk Telekom Faturalı Hat Bedava Ücretsiz İnternet: Futurasız hat bedava internet nasıl kazanılır?

Türk Telekom’da diğer telefon hatlarında olduğu gibi, faturalı ve faturasız olmak üzere iki farklı türden hatlar bulunmaktadır. Her iki hattının da farklı bedava ücretsiz kullanabileceğiniz internet avantajları bulunmaktadır. Türk Telekom Türkiye’nin ilk sabit telefon hattı olmaktadır. Dolayısıyla Türk Telekom kullanan kullanıcıları ayrıcalıklı olarak görebilmekteyiz. Faturalı Türk Telekom hatlarında da, belirli bir bedeli olmak üzere, ödedikten sonra günlük, haftalık ve aylık olmak üzere farklı bedava internet paketlerinden faydalanabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken, öncelikle Türk Telekom hattı sahibi olmanızdır. Hat sahibi olduktan sonra ise internetten araştırıp hangi internet avantajlarından faydalanabileceğinizi öğrenmek. Sonra bedava internet ile doyasıya eğlenebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Hatta Bedava İnternet Kazanabileceğiniz Uygulamalar

Türk Telekom’un faturalı hatlarında birçok farklı bedava internet paketleri bulunmaktadır. Burada paketlerin bazılarından bahsetmek gerekirse;

  • Yeni Yıl demek bol GB demek
  • 5G’de 30 GB hediye kampanyası
  • Sip Süpür
  • EBA kampanyası
  • Hediye internet gönder 1 GB kazan

Bunlar internet paketi kazanabileceğiniz paketlerin daha sadece birkaç tanesidir. Türk Telekom faturalı hatlarla doyasıya internet paketlerinden faydalanabilirsiniz. Böylece evinizde ve iş yerinizde bol bol internet kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası 

Bu kampanyayı kullanarak bütün sosyla medya uygulamalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sosyal medyasız yapamayanlar veya sosyal medyayı işlerin ve ticaretlerinde kullananlar için büyük bir avantaj olmaktadır. Bu internet paketi sayesinde internetim bitecek mi diye endişe etmeden kullanabileceksiniz. Bunun için sadece SOSYAL PAKET yazıp mesaj gönderiyorsunuz ve bu paketten faydalanmaya başlıyorsunuz.

Sosyal medya ve farklı mesajlaşma veya video konferans gibi uygulamaları kullananlar için sosyal  medya ve haliyle internet çok önemlidir. Bu yüzden Türk Telekom faturalı hatlarda bunu düşünerek farklı internet paket avantajları tasarlamıştır.

E-Faturanız Olsun 1 GB Kazanın 

Artık birçok müşterimiz biliyorsunuz ki basılı faturadan çok e-fatura, yani elektronik posta olarak gönderilen faturalı tercih ediyor ki aynı zamanda gereksiz ağaçlar kesilmesin diye de bu daha fazla tercih ediliyor. İnternet paketi ihtiyacı olanlar için bu daha avantajlı, çünkü e-fatura aldıkça 1 GB internet kazanıyorsunuz. Hem masanızda faturalar yığını oluşmuyor, hem de bedava internet paketi sahibi oluyorsunuz.

Hediye İnternet Gönder 1 GB Hediye Kazan 

Siz ne kadar yardım seversiniz? Bu sistem aslında yıllarca bütün telefon hatlarında bulunmaktadır. İnternet gönderme veya hediye gönderme. Türk Telekom faturalı hatlarda da hediye internet paketi gönderme bulunmaktadır. Sevdiklerinize hediye internet paketi göndererek kendinize 1 GB hediye internet paketi kazanmış oluyorsunuz. Hem iyilik yapın hem de geri hediye kazanın. Sizce bu süper bir avantaj değil mi?

İnternet paketi alarak hem kendinize hem de sevdiklerinize avantajlar sunabilirsiniz. Türk Telekom yılların sabit telefon hattı olarak artık şahsi olarak kullanabileceğiniz faturalı hatlarda bulunmaktadır. Bu hatlar sayesinde hem kendinizi hem de sevdiklerinizi sevindirebiliyorsunuz. İnternet paketi kazanmak zor değil, yeter ki biraz araştırın.

Siri İle 500 MB Kazan 

Eğer bir iPhone kullanıyorsanız muhtemelen Siri’nin ne olduğunu biliyorsunuzdur. Gerçi artık android telefonlarda da konuşarak araştırma yapma özelliği var. Siri’niz varsa, uygulamadan lira yükleyerek kendinize 500 MB kazandırabiliyorsunuz. Herşey bu kadar mı? Evet, herşey bu kadar hızlı ve kolay. Siri üzerinden ne kadar çok paket alırsanız o kadar çok 500 MB internet paketi kazanabilirsiniz.

Bazılarınız belki de keşke daha önce den Türk Telekom faturalı hat sahibi olsaydım diye düşünenler olabilir. Şimdide olabilirsiniz. Türk Telekom faturalı hat sahibi olmak için hiç geç değil. Sizde bir tane faturalı hat sahibi olun, internet paket avantajlarından faydalanın.

EBA Kampanyası İle Eğitime Destek 

Bu kampanya öğrenciler ve öğretmenler için geçerli olan bir pakettir. EBA programı biliyorsunuz ki pandemi döneminde tasarlandı ve ülkenin dört bir yanında öğrenciler ve öğretmenler EBA programında buluşuyor. EBA kampanyası sayesinde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin internet sorunu sonra erdi. Programa kaydolduğunuzda anında 3 GB internet hediye paketi alabiliyorsunuz. Böylece hiçbir dersi kaçırmanıza gerek kalmayacak.

Sil Süpür’ü Hiç Duydunuz Mu? 

İnternet gerçekten günümüzün en önemli konularından bir tanesi oldu. Hatta internet olmayınca hayat yokmuş gibi hareket edebiliyoruz, halbuki bu sadece bir alışkanlık ama internet gerçekten hayatımızın bir parçası oldu. Sil Süpür uygulaması ile internet sorununuz son bulacak. Bunun için sadece uygulamayı indiriyorsunuz, uygulamaya üye oluyorsunuz ve anında bedava internet paketlerini elde ediyorsunuz. Herşey bu kadar basit. Böylece Sil Süpür sayesinde internetsiz kalma sıkıntınız sona eriyor.

Türk Telekom faturalı hatlarında çok fazla internet paket avantajları bulunmaktadır. Hiç bu kadar çok internet paket avantajlarına sahip olmamışsınızdır. Yeter ki Türk Telekom faturalı hattına sahip olun. Sizde GB’larca internet paketlerine sahip olacaksınız.

4.5G İle 30 GB Hediye Kampanyası 

Birçok telefon artık 4.5G sistemine bağlı, fakat hala 4.5G teknolojisine bağlı bir telefonunuz yoksa bir tane almanızı tavsiye ederiz, çünkü bu telefonlar sayesinde anında 30 GB internet paketi sahibi oluyorsunuz. Daha fazla internet kullanıp daha fazla sosyal medyayı kullanabileceksiniz. Ticaretleriniz yarı yolda kalmayacak. Bütün işlerinizi tamamlayabileceksiniz. Geçen yılın sonundan itibaren artık bütün hatlar 4.5G’ye geçiş yapmıştır. Dolayısıyla Türk Telekom bayisine giderseniz, kendinize ait yeni bir 4.5G hattı elde edip 30 GB kazanabilirsiniz.

Yeni Yılda Bol GB Sahibi Olun 

Yeni yıl interneti bolca kullandığımız bir zaman. Hem sevdiklerimizi aramak için hem de mesaj göndermek, hatta güzel anıları sosyal medyadan paylaşmak için. Yeni yılda bol GB kullanabilmeniz için öncelikle cep telefonu uygulamanızdan Türk Telekom uygulamasını indirmek. Sonra 15 liraya ek olarak 5 GB paket satın aldığınızda 3 ay boyunca size ek 5 GB hediye olarak gelmektedir. Bu şekilde yeni yıl boyunca sosyal medya ve internetiniz sayesinde sevdikleriniz ile beraber bol bol vakit geçirebilirsiniz.

Türk Telekom’un birçok internet avantaj paketleri bulunmaktadır. Yeter ki faturalı hattınız olsun. Böylece birçok internet paketlerini hediye olarak kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Türk Telekom faturalı hattına sahip olmak ve birazda araştırma yapmak. Araştırmanızı yapınca internet hediye paketlerini kazanmanın ne kadar kolay olduğunu anlayacaksınız.

İnternet hayatınızın önemli bir parçasıysa, hemen bir Türk Telekom faturalı hattı alın ve hediye internet paketlerinden faydalanmaya başlayın. Bunu yapmak hiçte zor değil. İnternet paketlerinizi kullandıkça da hediye internet paketleri alabileceksiniz. Bolca internet paketlerini kullanarak sevdikleriniz ile bir arada vakit geçirebilirsiniz. Yurtdışında yaşayan sevdikleriniz varsa, mutlaka internete ihtiyacınız olacaktır. Whatsapp, zoom ve skype gibi uygulamaları ancak internetiniz olduğu sürece kullanabilirsiniz.

Bütün bunları gerçekleştirebilmek için bir Türk Telekom faturalı hattına sahip olun, internet paketlerinizi toplamaya başlayın. Hatta sevdiklerinize size hediye internet paketi de göndersin, daha fazla internetiniz olsun. Neden olmasın ki? Sonuçta bütün işlerinizi artık internet üzerinden hallediyoruz, öyle değil mi. O zaman sizde şimdi hemen bir Türk Telekom bayisine gidin, yeni bir Türk Telekom faturalı hat çıkarmak istediğinizi söyleyin ve anında yeni hat ve GB’larca internet sahibi olun.

Mesaj Bırakabilirsiniz