Türk Telekom İnternet Kazanma Hilesi: 2024 Bedava Ücretsiz İnternet Kazanma Hilesi Nasıl Yapılır?

İnternet kullanımı birçok insan için önemli bir konumdadır. Çünkü hele ki şu çağda sosyal medya bağlılığı oldukça fazladır diyebilirim. Bunun içinde insanlar internetin uygun olması ya da bedava olması için birçok yönteme başvururlar. Bunların başında hilede gelmektedir. Whatsapp, İnstagram, Twitter ve birçok sosyal ağ kullanımında maalesef ki paketiniz aşabilmektedir. Bu durumda da ay sonu gelmeden tarifenize ek paket almanız gerekecektir ve böylece ücret olarak da fazlalaşacaktır. Bu yüzden de birçok abone Türk Telekom internet kazanma hilesi nasıl yapılır sorusunu araştırmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nedir?

Bedava internet hilesi, faturalarınızın ücretinin aştığından dolayı bedava internet kampanyalarından faydalanmak için yaptığınız bir durumdur.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet hilesi yapmak için öncelikle, operatörünüz tarafından düzenlenmiş olan kampanyalara katılım yapmanız ve takip etmeniz gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki Türk Telekom hem faturalı hem de faturasız aboneleri için bedava internet kampanyaları düzenlemektedir diyebilirim.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturalı Aboneler İçin Yöntemler Nelerdir?

 1.Türk Telekom tarafından faturalı aboneler için düzenlenen “Arayanı Bil” uygulaması ile hem telefonunuzun kapalı olduğu zamanda sizi arayan kişiler hakkında detaylı bilgi alabileceksiniz, hem de Türk Telekom bedava internet hilesi bakımından da değerlendirerek bedava olarak internet kazanabileceksiniz. “Arayanı Bil” servisi sayesinde telefonunuz kapalıyken sizi kaç kişinin aradığını, telefon numarasını ve ismini mesaj olarak size bildirmektedir. Eğer bu servisten hem bedava internet hem de telefon kapalıyken sizi arayanlardan bilgi almak istiyorsanız öncelik olarak mesaj bölümünüze “PLUS” yazarak 7065’e gönderebilirsiniz ve bu sayede haftalık olarak 1 GB internet kazanma şansına sahip olacaksınız. Eğer haftalık olarak değil de altı aylık olarak almak isterseniz, mesaj bölümüne tekrardan “PLUS” yazmalısınız ancak bu sefer 7066’ya mesaj göndereceksiniz. Ve şunu da unutmamalısınız ki eğer paket servis aboneliğinizin süresi bitmesi durumunda eğer paketinizin iptalini gerçekleştirmezseniz tekrardan otomatik olarak yenilenme olacaktır. Ancak ben 1 ayın sonunda servis aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum diyorsanız mesaj bölümüne “IPTAL” yazarak 7070’e göndererek iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

2.Eğer sim kartınızı 4.5G ile uyumlu hale henüz getirmediyseniz, ücretsiz olarak Telekom bayilerinden sim kartınızı değiştirebilirsiniz ve kartınızın aktif olması durumunda mesaj bölümüne “4.5G 30GB” yazarak 5555’e göndermeniz halinde Türk Telekom bedava internet hattınıza kolayca tanımlanmış olacaktır. Eğer sosyal medyada gece takılmayı seviyorsanız, 25’in altında iseniz ve Selfy abonesine sahipseniz eğer mesaj bölümüne “GECENET” yazarak 4545’e yollayarak gece 00.00’dan sabah 06.00’a kadar bedava internet hakkında sahip olacaksınız. Ancak ben Selfy üyesi değilim, üye olmak istiyorum diyorsanız eğer mesaj bölümüne GECENET yazıp boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı yazmanız ve 4545’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Üye olduğunuz takdir de 3 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

3.Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi olarak değerlendirebileceğiniz bir diğer yöntemlerden birisi de e-fatura hizmetine geçmektir. E-fatura uygulaması sayesinde posta yoluyla almış olduğunuz faturalarınızı bundan sonra kağıtsız olarak alabileceksiniz demektedir. Buda kâğıt tasarrufuna destek verdiğiniz anlamına gelir ve katkıda bulunduğunuzdan dolayı da 1 GB internet kazanma hakkına sahip olmuş olursunuz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturasız Aboneler İçin Yöntemler Nelerdir?

 1.Faturasız hatlar için genellikle banka üzerindeki değerlendirmeler alınmaktadır. Banka üzerinden gerçekleştirmiş olacağınız TL yüklemeleriniz için öncellikle katılım sağlamak için mesaj bölümüne BANKA yazarak 5555’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Mesaj gönderimi sonrasında mobil üzerinden ya da ATM’lerden 40 TL yüklemeniz durumunda günlük olarak 5 GB, 50 TL ve daha da üzerinde para yüklemeniz durumunda haftalık olarak 5 GB ve 100 TL üzerinde para yüklemeniz durumunda da aylık olarak 5 GB bedava internet kazanma şansına sahip olacaksınız.

2.Türk Telekom’un her yöne tarifelerinden herhangi birine aboneliğinizin olması ancak mesajlarınızı kullanmama durumunda, Dönüşen Kampanya sayesinde mesajlarınızı GB’ye dönüştürebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken mesaj bölümüne DONUSTUR yazarak 5555’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu sayede mesajlarınız GB’ye dönüşecek ve internet kullanımınız artacaktır. Ve asla unutulmamalıdır ki bunun için ayda sadece 100 mesaj kullanmış olmanız gerekmektedir. Fazlası olursa eğer maalesef kampanya geçersiz durumda olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi VPN İçin Yöntemler Nelerdir?

Bedava internet hilesi VPN ile yapılabilmektedir ancak öncelikle internet üzerinden güvenilir bir VPN programı bulmanız mecburidir. Genellikle 2016 senesinde yayınlanmış olan Shadowsocks adı verilen VPN program tercih edilmektedir. Bu yüzden de bende size bu programı tavsiye edebilirim. İlk olarak programı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında indirme yaparken sizden maddelere izin vermeniz istenecektir. Programı kurduktan sonra Password, Server, Remote ve Profile gibi başlıkların doldurulması istenecektir. İstediğiniz kullanıcı ismini oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında ise pasif durumda olan programı aktif duruma getirerek Ağ Erişimine izin vermeniz lazımdır. Son olarak telefonunuzdan Veri modunu açmanız halinde bedava interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN İçin Yöntemler Nelerdir?

 APN ayarları sayesinde interneti ücretsiz kullanma şansına sahip olacaksınız. Bunun için tabiki de öncelik olarak bir APN oluşturmanız gerekecektir. Bunun için yapmanız gereken telefonunuzdan “Ayarlar” bölümüne girerek “Mobil Ağlar” bölümüne ve oradan da “Erişim Noktası Adları” ve “Yeni APN” oluştur kısmının tıklayarak istenilen bilgileri girmeniz gerekecektir. Bilgileri girdikten sonra kaydederek çıkış yapmanız gerekmektedir. Sonrasında mobil verinizi açarak bedava internete hızlıca bağlanabileceksiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi İphone İçin Yöntemler Nelerdir?

 İphone telefonuna bedava internet hilesi yapmak için öncelikle APN uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Shadowsocks APN uygulamasını indirerek gereken ayarlamaları yapmanız gerekecektir ve böylece bedava interneti kolayca kullanabileceksiniz. Türk Telekom bedava internet hilesini, İOS cihazlarda gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Hilesi İçin Yöntemler Nelerdir?

Sil Süpür uygulaması ile bedava 30 GB internet kazanma şansına kolayca sahip olabilirsiniz. Bunun için Türk Telekom mobil uygulamasını telefonunuza indirerek “Bana Özel” kısmına tıklayarak bol bol bedava internet kazanabileceksiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Tambu Uygulaması İçin Yöntem Nedir?

Sanal mağazalar üzerinden Tambu uygulamasını indirerek, 1 GB bedava internet kazanma şansına sahip olacaksınız. Aylık olarak bedava internet kazanmak istiyorsanız öncelikle Selfy üyesi olmanız gerektiğini asla unutmamanız gerekmektedir.

Selfy’nin Sosyal Small Bedava İnternet Kullanımı

 Faturalı hat kullanıcıları için uygun olan bir yöntemdir. Sosyal platformlar üzerinde ekstra bir şekilde 2 GB internet hediye edilmektedir ve İnstagram gibi uygulamalarda da kullanılabilmektedir. Selfy Sosyal Small paketinin ücreti aylık olarak 29 TL’dir. Bu paketten faydalanabilmek için mesaj bölümüne SOSYAL SMALL yazdıktan sonra T.C kimlik numaranızı da yazarak 4545’e göndermeniz gerekmektedir.

 Selfy ’den 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

 Faturalı hatlar dışında Türk Telekom Selfy, faturasızlar içinde aynı zamanda kampanyalar düzenlemektedir. Mesaj bölümüne DOPDOLU HEDIYE yazarak 4545’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Böylece 1 GB internet kazanacaksınız.

Mesaj Bırakabilirsiniz