Türk Telekom Selfy Bedava İnternet: 2023 bedava internet nasıl yapılır?

Selfy nedir? 

Türk Telekom’un gençler için özel olarak hazırladığı faturasız selfy paketinde gençler nasıl isterse öyle oluyor. Farklı farklı tarifeler, ilgi alanına göre düzenlenmiş fırsatlar barındırıyor. Kurallarını kendi koyan gençlerin sosyal medya kullanımları için özelleştirilmiş selfy paketlerinden istediklerini seçiyorlar.

Neden selfy’li olmalı? Nasıl selfy’li olunur?

Telefonda yer alan operatör adını bile değiştirebilirler. 15 karaktere kadar istediklerini yazabilirler. Bu servisten tamamen ücretsiz olarak faydalanabilirler. Bu şekilde telefon ekranlarında sevdiği bir ismi, bir sözü ya da takımının ismini görebilirler. Bu avantajdan faydalanmak için selfy’li olmak yeterli oluyor. Operatör adını değiştirmek için AVATAR yazıp bir boşluk bırakıp istediğin ismi yazarak 4545’e gönderebilirler.

Selfy’nin avantajlı dünyasına girebilmek için 7-25 yaş arasında olmak yeterlidir. TC kimlik numarasını 4545’e mesaj atmak ya da Türk Telekom online işlemler sayfasında, selfy üyeliği bölümünden bilgileri girerek kayıt olabilirler.

Türk telekom selfy bedava internet nasıl yapılır?

Faturasız selfy’li olan kullanıcılar hatlarına tek seferde 30 TL yükleme yaparak fazladan 1 gb bedava internet kazanabilirler. Bu kampanyadan faydalanabilecek olan selfy kullanıcılarının dopdolu 1 gb, 2 gb, 3 gb paketlerinden birine kayıtlı olmaları gerekiyor. Kampanyaya katılabilmek için DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545’e göndermek yeterlidir.

Sil süpür uygulaması

Selfy’li kullanıcılar, türk telekom’un online işlemler uygulamasını telefona indirerek, uygulamaya giriş yapabilir ve uygulama içinde yer alan sil süpür oyununu oynayarak bedava internet kazanabilirler. Kazanılan hediyelerin ardından telefona sms ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Selfy tambu hediye kampanyası

Selfy’li olan türk Telekom müşterileri Tambu uygulamasını telefonlarına indirerek hediye internet kazanabilirler. Kampanyaya katılmak için uygulamayı yükledikten sonra uygulamanın vereceği hediye kodunu, TAMBU (hediye kodu) yazıp 4545’e tamamen ücretsiz göndererek 1 gb internet hediyelerini kullanabilirler.

Selfy faturasız paketleri nelerdir?

Selfy sosyal paket 6

27 TL ücreti olan bu paket içinde; her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 500 sms mesajlaşma ve 3 gb internete ek olarak 3 gb instagram, facebook, youtube ve twitter uygulamalarında geçerli internet paketi bulunmaktadır. Bu avantajlı pakete dahil olmak için SOSYAL 6 yazıp 4545’e göndermek yeterlidir.

Selfy sosyal paket 10

33 TL ücreti bulunan paket içerisinde; her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 500 sms mesajlaşma ve 5 gb internetle birlikte ekstra 5 gb sadece instagram, facebook, youtube ve twitter uygulamalarında kullanılabilecek internet paketinden oluşmaktadır. SOSYAL 10 yazarak 4545’e sms atarak bu pakete dahil olunabilir.

Selfy sosyal paket 16

39 TL ücretli bu pakette; her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 500 sms mesajlaşma ve 8 gb internet ile sadece sosyal medya uygulamalarında yani instagram, facebook, youtube ve twitter’da kullanılabilecek ekstra 8 gb daha internet paketinden oluşmaktadır. Bu pakete dahil olmak için SOSYAL 16 yazarak 4545’e mesaj gönderilebilir.

Selfy mobilist paketi 7 gb

39 TL ücretli olan bu paketten yararlanabilmek için öncelikle faturasız bayi, ofis, o ses türkiye, tv8, ofis ve hemşerim tarifeleri dışında bireysel faturasız paketler dahilinde olmak gerekiyor. Paketin içeriğinde; her yöne 250 dakika konuşma, her yöne 250 sms mesajlaşma ve 7 gb internet bulunmaktadır. Tarifeye dahil olmak için

Türk telekom’un online mobil uygulamasını indirmek ve selfy paketleri bölümünden seçerek kayıt olmak yeterli oluyor.

Selfy mobilist paketi 12 gb

49 TL ücreti olan bu paketten yararlanabilmek için türk telekomun bireysel faturasız tarifeleri dahilinde yani faturasız bayi, ofis, o ses türkiye, tv8, ofis ve hemşerim tarifeleri dışındaki paketler içinde olmak gerekiyor. Paketin kapsamında; her yöne 250 dakika konuşma, her yöne 250 sms mesajlaşma ve 12 gb internet bulunmaktadır. Pakete dahil olmak için Türk telekom’un online mobil uygulamasını indirmek ve selfy tarifeleri bölümünden selfy mobilist 12 paketini seçerek kayıt olmak yeterli oluyor.

Selfy mobilist paketi 17 gb

59 TL ücreti olan bu özel pakette; her yöne 250 dakika konuşma, her yöne 250 sms mesajlaşma ve tam 17 gb internet bulunmaktadır. Bu paketten yararlanabilmek için faturasız ofis, bayi, standart, o ses türkiye, katlayan, tv8 ve hemşerim paketleri dışında olmak gerekiyor. Tarifeye geçebilmek için türk telekom’un mobil online uygulamasını indirip, selfy paketleri bölümünden selfy mobilist paket 17 gb seçmek gerekiyor.

Selfy sosyal medium paketi

25 TL ücreti olan bu pakette; 750 dakika her yöne konuşma, 5000 sms her yöne mesajlaşma ve 3 gb internete ek olarak 1 gb sadece sosyal medya uygulamalarında, instagram, facebook, youtube ve twitter’da kullanılabilecek internet bulunmaktadır. Selfy sosyal medium pakete dahil olabilmek için SOSYAL MEDİUM yazıp 4545’e göndermek yeterli oluyor.

Selfy faturalı paketleri nelerdir?

Selfy sosyal paket 4 gb

Paket dahilinde; 1000 dakika her yöne konuşma, her yöne 250 sms mesajlaşma ve 4 gb internet bulunmaktadır. Bunun 2 gb interneti yalnızca sosyal medya uygulamalarında geçerli, instagram, facebook, youtube ve twitter kapsamındadır. Ayda 48 TL ücreti olan bu tarifeye geçebilmek için SOSYAL 4GB TARIFE yazıp 5555’e göndermek gereklidir. Tarife içerisinde değişiklik yapılması istenir ise 68 TL, kampanya bittikten sonra 12 ay daha tarifeye devam edilmek istenir ise ücretlendirme 56 TL üzerinden yapılacaktır.

Selfy sosyal paket 7 gb

Bu paketin içeriğinde; her yöne 1000 dakika konuşma, 250 sms her yöne mesajlaşma ve 7 gb internet bulunmaktadır. Bunun 2 gb interneti yalnızca instagram, facebook, youtube ve twitter sosyal medya uygulamaları kapsamındadır. 52 TL aylık ücreti olan bu tarifeye geçebilmek için SOSYAL 7GB TARIFE yazıp 5555’e göndermek yeterli olmaktadır. Tarife içerisinde bulunurken tarifeden ayrılmak istenir ise 72 TL, kampanya bittikten sonra 12 ay daha tarifenin devam edilmesi istenir ise ücreti 60 TL olarak devam edilecektir.

Selfy sosyal paket 12 gb

Bu tarife paketinin içinde; 1000 dakika her yöne konuşma, 250 sms mesajlaşma her yöne ve 12 gb internet paketi bulunmaktadır. Bunun 4 gb interneti sosyal medya uygulamalarında geçerli olup yalnızca instagram, facebook, youtube ve twitter uygulamaları içinde kullanılmaktadır. 59 TL ücreti olan bu aylık tarifeye geçebilmek için SOSYAL 12GB TARIFE yazıp 5555’e göndererek dahil olunabilir. Bu paketin içindeyken değişiklik yapılması istenir ise 79 TL, kampanya bittikten sonra pakete 12 ay daha devam edilmek istenir ise ücretlendirme 67 TL olarak tanımlanacaktır.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz