7/24 Her Saat Döviz Alım Satımı Yapılabilen Bankalar! 2024’de hangi bankadan her saatte döviz alınabilir?

Döviz alım satımı yapan kişiler bilirler ki gece piyasalar oldukça volatiliteli olur. Bu süreçte işlem yapan pek çok küçük yatırımcının iyi para kazanma ihtimali vardır. Ancak çoğu banka akşam 18:00’den sonra mesai saati bitişinde döviz alım satım makasını açtığı için satış yapmak pek avantajlı olmuyor. Çünkü saat 18’den sonra çoğu banka 5 kuruş ila 20 kuruş arasında değişen makaslar koymakta ve döviz alıp-satmanın avantajı kaybolmakta. Bu durumu yaşayan küçük yatırımcılar haliyle 7/24 döviz alım satımı yapılabilen banka var mıdır ? Varsa hangi bankalarda gece de döviz alınıp satılabilir merak ediyorlar. Biz de sizler için açıklayıcı bir konu yazmak istedik ve 2 banka tavsiyesi verdik…

7/24 Döviz Alım Satımı Yapılabilen Banka

7-24 döviz alım satımı yapılan banka

Yazımızı okuyanlar için hemen kötü haberi verelim ve 7/24 düşük makaslı kur ile döviz alınıp satılabilen bir bankanın olmadığını belirtelim. Ülkemizde faaliyet gösteren bankalar Cumartesi ve Pazar günlerinde internet bankacılığından, mobil şubeden döviz alanlara en az 5 kuruş en fazla 25 kuruş seviyesinde makas koyar. Bu bankaların hemen hemen hepsinde uygulanmaktadır. Ancak hafta içi 5 gün 24 saat düşük kur makası ile döviz al-satı yapılabilen bankalar vardır. Aşağıda o 2 bankayı sizlere tanıtıyoruz;

5/24 Döviz Alım Satımı Yapılabilen Banka

5-24 döviz alım satımı yapılan banka

Hafta içi 5 gün ve 24 saat boyunca işlem yapabileceğiniz bankalar bulunmakta. Bunlardan ilki Türkiye Finans Katılım Bankası’nın sunmuş olduğu TFX Target hizmetidir.

TFX Target platformu tam olarak döviz al-satı yapmak isteyenler için oluşturulmuş, rekabetçi fiyat oranları sunan bir bankacılık ürünüdür. TFX Target da hesabı olan kişiler hafta içinde 5 gün boyunca günün her vakti işlem yapabilirler. TFX Target hesabınız ile gece 23:00’da dövizlerinizi oldukça düşük makas aralığı ile bozabilir, TL’ye çevirebilirsiniz. Ya da tam tersi olarak elinizdeki TL ile gece vakti döviz satın alabilirsiniz. TFX Target da makas aralığı genellikle 0.0050 TL ila 0.0150 TL arasıdır.

TFX Target benzeri olarak hizmet veren bir diğer bankacılık ürünü de KuveytTürk’ün sunmuş olduğu “KuveytTürk Seninbankan” hizmetidir. Bu hizmet ile de hafta içinde 5 gün 24 saat boyunca avantajlı kur fiyatları ile alım – satım işlemleri yapabiliyorsunuz.

Bizim sizlere ilk tavsiyemiz Türkiye Finans TFX Target ile çalışmanızdır. Eğer bulunduğunuz yerde bu banka yok ise Kuveytturk’de hesap açıp Seninbankan hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz