Antalya evde iş imkanı 2024 (Paketleme ve ek işler)

Evde kalıp para kazanmak istiyor; ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Antalya’da evde ek iş fırsatlarından birini değerlendirerek evinizden en az 6.000 TL kazanabilirsiniz.

Bu yazıda sizlere Antalya’da 2024’de evde ek iş olanaklarından detaylı olarak bahsedeceğim. Antalya’da detaylı olarak ev ambalajı hizmeti veren firmaların telefon numaraları ve başvuru yöntemleri nelerdir? Bunları da ele alarak yolumuza devam edeceğiz…

Aylık gelirinizi evinizden çıkmadan kolayca artırmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden yazımızı okumaya başlayın. Antalya Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı ve daha birçok ilçe için evinizden ek iş alabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, başka sorunuz olmayacak. Hadi başlayalım…

Antalya ve ilçelerinde Evde  Ek İş evinizde!

Son yıllarda evde ek iş olanakları o kadar arttı ki birçok insan evde ne yapabilirim diye düşünmeye başladı. Türkiye’nin her yerinden evden ek iş yaparak para kazanan ve yerel ekonomiye katkıda bulunan insanlar var. Aynı durum Antalya’da evde ek iş imkanları için de geçerli!

Özellikle ev hanımları, öğrenciler ve emekliler için çok büyük bir fırsat olduğunu söyleyebilirim. Antalya’da yaşıyorsanız ve evde fazladan çalışmaya ihtiyacınız varsa, harika! Çünkü bu yazıdaki amacım Antalya’da evde ek iş imkanları olacak.

“Evden ek gelir elde etmem için merkezde mi olmam gerekiyor?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Numara! Siz de Antalya Aksu, Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı ve Muratpaşa, Akseki, Aksu, Alanya, Korkuteli, Kumluca, Manavgat ilçelerinde yaşayabilir, evinizde ek iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Önemli olan; çalışabileceğiniz firmalara ulaşmak ve çalışmak için zaman ayırmak. Bu konudaki tüm bilgileri iletiyorum. Merak etme…

O halde Antalya’nın evde yaptığı fazla mesai için detaylara inelim!

Antalya’da evde yapılabilecek ek işler

antalyaevdeekis

Öğrenci ve öğrenciler, engelliler, ev hanımları, emekliler ya da aynı anda iki işte birden çalışabileceğini söyleyenler burada! Çok büyük ölçekte evde ek iş imkanı sağlayan Antalya’da evden çalışma koşulları her dakika yenileniyor.

Son yıllarda birçok sektörde çalışma koşullarının değiştiğinin farkındayız. İşyerleri, çalışma kalıplarında köklü değişiklikler yaptı. Bu yenilikler evden çalışarak en fazla parayı kazanmak isteyen vatandaşların önünü açtı. Dolayısıyla evde yapılabilecek işler de arttı.

Antalya’da evde ne yapılır?

Yukarıdaki resim, Antalya’daki evde ek iş fırsatlarını göstermektedir. Bunlara ek olarak birkaç paketleme işi seçeneği daha ekleyeceğim. Evde ek iş için seçenekler Antalya:

 • davetiye katlama işi
 • Kına Sarma Mağazası
 • sabun paketleme işi
 • çorap paketleme dükkanı
 • takı yapmak ve satmak
 • Nikah şekeri ambalajı
 • Çeyiz hazırlama işi

Makalelere tıklayarak, her biri hakkında bilmeniz gereken ayrıntılara erişebilirsiniz. Antalya’da evde ek iş imkanları genel olarak; Hem yapımı kolay hem de düşük maliyet gerektiren işler arasındadır.

Biliyorsunuz ki Antalya muhteşem narenciye ve narenciye ürünleri ile ünlü bir şehirdir. Özellikle ev yapımı reçelleri farklı illere satarak ek gelir elde etmeyi kolay bulacaksınız. Aynı şekilde kentte tekstil atölyelerinin bolluğu da pek çok ek istihdam olanağını beraberinde getiriyor.

Antalya evlerinde paketleme işini düşünmenizi tavsiye ederim. Evde paketleme, gün içinde boş zamanlarınızda yapabileceğiniz bir iş türüdür.

Bu iş genellikle teslim edebileceğiniz paket miktarı ile ilgilidir. Maddi getirisinin oldukça tatmin edici olduğunu söyleyebilirim. Antalya’da ev istihdam eden firmalar arasında bir çok kişi paketleme işçisi arıyor. Bu durumu değerlendirebilirsiniz.

LÜTFEN DİKKAT! Ben evlere ek iş veriyorum diyerek detaylı kimlik bilgilerinizi soranlara inanmayın! Hiçbir şirket sizden depozito veya nakliye ücreti talep etmez! Dikkat olmak…

Ana Sayfa Ambalaj İşi Antalya kazandı

Her şeyin maliyetinin artması, temel ihtiyaçların artması gibi etkenler nedeniyle ek gelir elde etmek adeta bir zorunluluk haline geldi. Peki Antalya’da evde paketleme ne kadar işe yarıyor?

Şimdi bu sorunun cevabını birkaç örnekle daha anlaşılır hale getirmeye çalışacağım….

Örneğin Antalya’da evde yapılan yan işlerden biri olan çorap katlama işini aldınız. Paket başına 1 TL veriyorlar. Ayrıca bir ay sonunda toplam 4500 paket yaptınız. Bu durumda KAZANIMINIZ 4.500 TL’dir. Yanınıza bir tane alarak daha fazlasını paketlemeniz bile mümkün.
İkinci örneğim; Evde çeyiz olarak çalışan bir kadının günlük ortalama geliri 300 TL olabiliyor. Çünkü birkaç saatte 300-400 paket yapılabilmektedir. Bu işin sonunda aylık geliriniz 6.500 – 7.000 TL olacaktır.
Özetle, Antalya’da evde part-time işlerde az ya da çok kazanmak tamamen size kalmış. Şirketle düzenli bir sözleşme imzalayabilir ve seçim yapmalarına yardımcı olabilirseniz, düzenli bir paketleme işi alırsınız.

Bunu evde ek iş için de inceleyebilirsiniz: Evlere dikiş işi yaptıran işletmeler

Antalya Evde paketleme İşi için Telefon Numarası 2024

Antalya’da evlere iş veren firmaların telefon numaraları için sizlere bir yöntem anlatacağım. Bunun için internetin avantajlarını kullanıyoruz…

Örneğin Antalya’da nikah şekeri paketleme firması arıyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey Google arama motoruna gidip arama kısmına Antalya nikah şekeri üretimi yazmanız. Bu, nikah şekeri satan yerlere erişmenizi sağlar. Antalya Ev Paketleme İşletmesi telefon numarası için aşağıdaki gibi bir resme bakınız.

Solda kırmızı şeritle işaretlediğim yerlerde adresler ve telefon numaraları var. Bu yerlere giderek veya arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Antalya Ev Ambalaj İşletmesi İçin Tüm Ambalaj İş Başvurusu Bilgileri Hakkında Yazıyı Okuyun!

Dikkat etmeniz gereken kısım; Haritada karşınıza çıkan her şirket evde paketleme mağazaları sunmaz. Bu nedenle, öğrenmenin tek yolu onlarla tanışmak veya iletişim numaralarını aramaktır. Antalya Kepez Ev Paketleme ilanları için lokasyonunuzu Kepez olarak da belirtebilirsiniz.

Durumu anlatarak Antalya için ev topluyorlar mı diye sorabilirsiniz. Verdiğim örnek ev nikah şekeri firmaları İletişim Antalya içindi. Antalya’da evde ek iş için mutlaka sizinle iletişime geçecek kişiler olacaktır.

Antalya Ev Paketleme iş ilanlarına ve daha fazlasına başvurmak isterseniz iş ilanlarına da puan verebilirsiniz. Şirketler evde paketleme işi gibi ek iş fırsatları için kariyer sitelerini nadiren kullanır.

Bunun yerine, daha fazla sosyal medya platformu kullanıyorlar. Örneğin Antalya’da evde ek iş yapmak için Facebook’ta gruplara katılabilirsiniz. Bunlar, evde paketleme ve ek iş ilanı gruplarını içerir. Facebook dışında ilgili Instagram sayfalarını da takip edebilirsiniz.

1- Antalya’da paketleme işi yapacak firmaları bulun

 • Google Haritalar’da yapacağınız aramalar size ciddi anlamda yol gösterecektir.
 • Antalya kapalı caddesine de gidebilirsiniz. Evleri istihdam eden işler burada uygun dükkan veya dükkanlar aracılığıyla bulunabilir.
 • Ayrıca ASBAŞ resmi web sitesi de işinize yarayacaktır. Burada listelenen firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

2- İşkur Antalya Evde ek iş imkanları

 • Bildiğiniz gibi İŞKUR en popüler ev tipi ambalaj firmalarından biridir. Artık tüm iller için bu sistemde İşkur öne çıkıyor. Çoğu kişi evde paketleme işi yapan firmaların güvenilir olup olmadığı konusunda endişe duyduğu için İşkur daha güvenli görünüyor. Ek iş bulmanın en kesin yolu İşkur’dur.
 • Örneğin, Antalya’da Kepez ev tipi ambalaj ilanları için arama yaparsanız, birçok şirket ve açık pozisyonla karşılaşacaksınız. Ama İşkur’da böyle ilanlara bakarsanız firmaların güvenilirliği daha fazla olacaktır.
 • Konuyla ilgili okuyabilirsiniz: İşkur evlere iş verir mi?

3- Referansları bulun

 • Antalya’da Evde Paketleme İşlerine başvurmanın bir başka yöntemi de referans kullanmaktır. Olarak?
 • Örneğin ev paketleme işi yapan bir arkadaşınız var. Bu konuda size yardım etmesini isteyin. Firmalar tanımadıkları kişilerden çok tanıdıkları kişilerden referans almayı tercih ederler. Yani şansınız yüksek olabilir.
 • Size fazladan iş vermeseler bile tanıdığınız kişiden daha fazla iş almasını isteyin ve şirketi iştirak edin. Bu sayede siz de para kazanabilirsiniz.

EK BİLGİLER!

Daha önce hiç paketleme işi yapmamış olsanız bile endişelenmenize gerek yok. Ön görüşmeniz sırasında şirket veya kişi size ambalaj işini nasıl yürüteceğinizi açıklayacaktır. Böylece herhangi bir sorun yaşamazsınız.

YORUM bölümüne ad, soyad ve iletişim bilgilerinizi bırakırsanız işveren firmalar sizinle iletişime geçebilir. Ya da daha önce evde eşyalarını toplamış insanlara ulaşma imkanınız var. 🙂

Mesaj Bırakabilirsiniz