Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar 2024

Evde nikah şekeri paketleme firmaları hakkında 2024 yılının en güncel ve doğru bilgileri bu yazının altında sizleri bekliyor. Ev konforu tadında mükemmel bir yarı zamanlı işten bahsediyorum! Ayrıca başvuru için adres bilgilerini bile paylaştım!

nikahsekerievdej

Ev hanımları başta olmak üzere nikah şekeri paketlemek için ev kiralayan firmalar; Öğrencilerin, işsizlerin, emeklilerin ve evden para kazanmak isteyen herkesin istihdamına katkı sağlar.

Yani evde oturuyorsunuz, sektörde çalışanlarınız var ve oturduğunuz yerden çalışarak para kazanıyorsunuz. Ayrıca bunun için herhangi bir şart yok, bence mükemmel.

Evlere verilen bu işler aslında sadece nikah şekeri paketlemekle sınırlı değil. Makalelerimin arasında buna geniş bir başlık vereceğim, merak etmeyin. Okumanızı öneririm.

Şimdi sizlere evde nikah şekeri paketleme görevini üstlenen firmalardan bahsetmem gerekiyor! Gelin, nikah şekeri için hangi adreslerin, hangi telefonların ambalaj sattığını hep birlikte görelim!

Evdeki nikah şekerlerinin paketleme işi nasıldır?

Özellikle son bir yılda çoğu işveren, fabrika ve atölyelerinde maliyetleri azaltmak için evde yapılabilecek tüm işlerin çalışma ortamını tarladan evlere kaydırdı. Dolayısıyla evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyenler için büyük bir umut oldular.

Nikah şekerlerinin üretimi ve paketlenmesi fabrikadan evlere kadar olan işler gibi ağırlıklı olarak ev hanımlarının yaptığı bir iştir. Peki bu iş nasıl gidiyor?

nikah şekerlerini hazır almak yerine satan mağaza ve işyerleri; Onları memleketlerinde ek iş fırsatları bekleyen insanlara iletirler. Ayrıca evde nikah şekeri paketleyen firmalar sizden dekorasyon işi de isteyebilir bu da ek gelir demektir!

Bu yerel faaliyetten para kazanmak istiyorsanız, bunu yapmak için doğru dükkanlara ve işverenlere başvurmalısınız. (Aşağıda anlattım!) Evde nikah şekeri satan bazı firmalar ürün başına az ya da çok para ödüyor. Evde nikah şekeri paketleme işinden ne kadar kazanacağınızı aşağıdaki başlığımda anlattım.

Evde nikah şekeri paketleyen firmalar, yapılan işin titizliğine önem veriyor. İşverenlerin bu konuda özellikle hassas olduklarının altını çizmek isterim. Nikah şekeri süsleme ve paketleme işi yapan firmalar, size verilen nikah şekerlerini azar azar süslü paketler halinde paketleyerek paketlemenizi istemektedir.
Aldığınız ilk paketleme siparişinde teslimatı sorunsuz yaparsanız o siparişin devamlılığının garanti altına alınmasını sağlamış olursunuz. Ev paketleme firmalarının ortak bir özelliği olarak, iş süreçlerinde ihtiyacınız olan tüm bilgileri ve gerekli malzemeleri işverenleri aracılığıyla size sağlamaktadır.

Kendi işini kurmak isteyen kişiler genellikle bir iş kurar ve çok para harcarlar. Ayrıca iş yapıp yapamayacakları da belli değil. Ancak herhangi bir ek ücret ödemeden kendi ev işinizin sahibi olabilirsiniz. O nasıl çalışır?

Bunun için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri, nikah şekeri ambalajı yapan firmalar hariç, bizzat ben evde bırakıyorum.

 • Farklı renklerde tül
 • Tül kesmek için makas
 • İçine konulabilen şekerler
 • dekorasyon için kağıtlar
 • Dekorasyon için kullanılan tüyler
 • Cam şişeler, çiçekler, gelin damat bibloları, minik süs bisikletleri, süs küçük arabalar ve motorlar,
 • Küçük kavanozlar, küçük kafesler, küçük sepetler, küçük kutular ve sandıklar, küçük yastık figürleri,
 • Mücevher olarak yapılan deniz kabukları, küçük aynalar ve aklınıza gelebilecek birçok süs eşyası
 • keçeli kağıt
 • şerit kordonlar

Gerekli tüm ürünleri bizzat satın alabilir, evde nikah şekeri yapabilir, süsleyip e-ticaret sitelerinde satışını yapabilirsiniz. Dilerseniz nikah şekerlerinizi organizasyon firmalarına ve çeyiz dükkanlarına pazarlayabilirsiniz.

Nikah şekeri için gerekli olan temel malzemeleri toptan alıp, bu malzemeleri evde kendi zevkinize ve günlük modaya göre bir araya getirerek ürünü satışa hazır hale getirebilirsiniz.
Bunu tek başınıza veya çocuklarınız, ebeveynleriniz ve eşinizle birlikte yapabilirsiniz.
Kendi Facebook veya Instagram hesaplarınızda yaptığınız ürünleri satarak para kazanabilirsiniz.
Ya da sipariş üzerine iş yaptırabilir ve esnafla anlaşarak ürünleri daha karlı satabilirsiniz.
Hayır, para harcamak ve pazarlama sürecine dahil olmak istemiyorum derseniz; Evde nikah şekeri paketleyen firmalarla anlaşarak ek gelir elde edebilirsiniz.
Nikah şekeri sarmak ve yapmak için gerekli malzemeleri satın alamazsınız ancak bu ürünleri evde nikah şekeri paketleme yapan firmalara yaptırabilir ve sadece evde montajını yapıp süsleyebilirsiniz.
Bu birinci yönteme göre kazanç kesin olmakla birlikte; daha düşük olacaktır. Burada çalışmaya başlayan kişiler için gelir durumuna göre işverenlerden sipariş alıp daha sonra evde kendinize nikah şekeri yapmak daha uygun olabilir.

Artı, bu iş bu aylarda çok kazançlı bir girişim olacak! Biliyorsunuz pandemi nedeniyle neredeyse 2 yıldır düğünler erteleniyor. Ama şimdi sıra onda. Eminim çevrenizde bu yıl evlenen onlarca insan vardır. Arkadaşlarınızla da e-para kazanabilirsiniz!

Evde nikah şekeri paketleyen firmalar ile ilgili içerik: Koton Evde Paketleme İşletmesi

Izmirde Evde paketleme min.jpg

Evde nikah şekeri süslemenin ve paketlemenin kazancı

Evde ek gelir elde etmek isteyen kişilerin bilmesi gereken en önemli nokta bu tür işlerin emek ve sabır gerektirdiğidir. Yorulduğunuzdan değil; Ancak gün içinde aynı şeylerden 50-100 parça yapmak kendiliğinden görünebilir.

 • Ancak ev paketleme işindeki gelirinizin yaptığınız iş sayısına bağlı olduğunu unutmayın. Yani evde nikah şekeri paketleyen firmalar adet başına 1 ile 2 TL arası ücret ödüyor.
 • Yani günde 100 adet nikah şekeri sararsanız aylık geliriniz ortalama 3.000 TL olacaktır. Ancak unutmayın, ne kadar kazanacağınıza siz karar verirsiniz. Yani ne kadar çok iş o kadar çok ekmek demektir.
 • Düğün şekerlerini evde yapıp kendiniz pazarlayabilirseniz özellikle sosyal medya hesaplarınız üzerinden çok iyi paralar kazanabilirsiniz.
 • Örnek: Basit bir nikah şekeri ortalama 4 TL’ye satılabiliyor. Tek bir siparişi kabul ediyorsanız, paketler halinde en az 300 adet satın. Bu da 1.200 TL yapar. Bu ürünler size maksimum 100 TL’ye mal olacak ve size 1.100 TL net kar getirecek, sadece bir siparişle kazandığınız para bu. Ayda 4-5 sipariş alırsanız aylık net geliriniz 5.000 TL civarında olacaktır.
 • Kısaca sizlere nikah şekerlerini sarmanın ve süslemenin alternatif yollarını getirdim. Seçim senin; Ancak şunu belirtmek isterim ki evde yapılarak bu ürünlerin satışları çok daha yüksek olacaktır.

Evlere paketleme işi  için nikah şekeri işi sağlayan firmalar

Ev nikah şekeri paketleme hizmeti veren firmalar bulunduğunuz her ilde bulunmaktadır. Neden? Niye? Bu nedenle düğünler Türkiye’nin her yerinde yapılır. Yani tekstil işinde bunun kadar telaffuz edildiği başka bir şehir yok.

Evlere nikah şekeri veren firmalar nerede diye merak ediyorsanız hemen söyleyeyim. Artık bu işleri nereden alacağınız konusunda iki seçeneğiniz var.

 • organizasyon şirketi
 • çeyiz evleri
 • Ve bu 2 seçenek ülkemizin her şehrinde mevcuttur. Kullanabileceğiniz diğer bir yöntem de nikah şekeri paketleme mağazaları, hediyelik eşya dükkânları veya nikah şekeri dağıtım firmaları ile iletişime geçmektir. Peki bu firmaların adreslerini nasıl bulabilirsiniz? Şimdi açıklamamı oku!
 • 1- Google, Safari, Yandex, Yahoo… Şimdi kullandığınız arama motorunu açın.
 • 2- O zaman İzmir’de mi yaşıyorsunuz? İzmir organizasyon firması yazın.
 • 3- Haritalar sekmesine tıklayın ve Enter’a basın.
 • 4- İşte İzmir’de eve nikah şekeri paketleyen firmaların adres bilgileri!
 • 5- Bu taktiği Erzurum, Ankara, Kocaeli, İstanbul, Bursa, Antalya, Mersin, Hatay, Burdur ve Türkiye’nin diğer tüm şehirleri için kullanabilirsiniz. Örnek olarak İzmir’i tanıttım.
 • 6- Ekranda evlere nikah şekeri paketleyen firmaların adreslerini göreceksiniz. Üstelik tam adresleriyle… Şimdi not alın ve bence yüz yüze gidip başvuru yapmalısınız!

Ve size harika bir haberim daha var! İŞKUR evlere iş veriyor! Bence bu yazıyı hemen okumalısınız. Tabii ki evde paketleme nikah şekeri firmalarının telefon numarası bilgilerine hemen aşağıdan göz atın!

Eve nikah şekeri paketleme işi yapan firmaların telefon numaraları!

basvuruuuuuu

Ev Paketleme İş telefon numaralarını bulmak biraz zor. Ama evde şeker paketleme iletişim numaraları için size harika bir tüyo vereceğim! Bunun dışında direkt olarak firmalara ya da mağazalara gidip paketleme işi yapabilirim diyebilirsiniz. İşverene seçenekleriniz ve boş zamanınız hakkında bilgi vermeniz yeterlidir.

 • Peki, nikah şekeri ambalajı işi yapabileceğiniz firmaların telefon numaralarını bulmak kolay mı? Tabii ki yukarıda verdiğimiz taktiklerle evlere ek iş veren firmaların telefon numaralarını ve iletişim bilgilerini alabilirsiniz.
 • Yukarıdaki yolu takip edin ve ekranın sol tarafındaki tüm organizasyon şirketlerinin üzerine gelin, işte telefon numaraları! Örnek ekran görüntüsünü zaten son görselde sizlerle paylaşmıştım. Kadar basit!
 • Ayrıca 0212-0232-0312-0266-0264 gibi alan kodu ile başlayan numaraları arıyorsanız çok daha iyi.
 • Benzer işler hakkında bilgi almak ve benzer işlere başvurmak istiyorsanız, ek ev eksenli işler kategorime göz atabilir ve evlere sunulan diğer tüm paketleme işlerini görebilirsiniz. İstanbul, İzmir, Adana, Mersin, Ankara, Manisa, Samsun, Sivas gibi şehirler için yazdığım ek iş unvanları da var, ilginizi çekebilir.

Son olarak evlere ek iş veren firmaların dikkatini çekmek için lütfen aşağıdaki YORUM bölümüne iletişim bilgilerinizi ve yapmak istediğiniz işi yazınız. Şirketler sizi arasın, onlar değil!

Mesaj Bırakabilirsiniz