Kütahya evde iş imkanı 2024 (Paketleme ve ek işler)

Kütahya’da yaşayan ve evinde ek iş arayanlar için Kütahya evden eve nakliyat harika bir seçenek. Evde paketleme işi ve evde ek iş için detayları vereceğim.

Evde para kazanmak isteyenler gün geçtikçe artıyor. Türkiye’nin her yerinden ev hanımları başta olmak üzere ek gelir elde etmek isteyen insanlar var. Boş zamanlarınızı ekonomik sebeplerle gelire dönüştürmek istiyorsanız part-time işler arıyorsunuz demektir. Kütahya’da yaşıyorsanız ve evden para kazanmanın yollarını arıyorsanız, düşünebileceğiniz çeşitli paketleme işleri var.

Kütahya’da evde ek iş başvurusunu ilçelerden bile yapabilirsiniz. Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Şaphane, Simav, Tavşanlı ilçelerinden ödev veren firmalara nasıl ulaşacağınızı anlatacağım.

Evde Paketleme İşi Nedir?

Ev paketleme işinde yeni olan okuyucularım olabilir. Kütahya ev paketleme işinin detaylarına girmeden önce kısaca değinmek istiyorum. Paketleme işleri evlere ek iş veren firmalar tarafından yapılmaktadır.

Örneğin, bir maske üreticisi bünyesinde paketleme için işçi çalıştırmak yerine evden çalışabilecek kişileri istihdam ediyor. Verilen bilgilere göre maskeleri paketlemeniz istendiğinde. Birçok sektörde ambalaj işini evlere yaptıran şirketler var. Tekstil, kimya, plastik ve ambalaj üreticileri gibi şirketler, ambalaj işlerini evlere yaptırabilir. Ayrıntıları yazının devamında göreceksiniz.

Firmalar, paketlenecek ürünleri ve ambalaj malzemelerini size temin etmektedir. Paketleme işini tamamladıktan sonra ürünleri belirli bir tarihe kadar firmaya teslim edin.

Şirketler sizden memnun olduklarında çalışmaya devam etmek isterler. Bu sayede sürekli firma aramak zorunda kalmazsınız. Bu nedenle dikkatli ve güzel çalışmanız önemlidir. 🙂

kutahyapaketlemefirsati

Hangi paketleme işlerini yapabilirsiniz?

Kütahya ev ambalajı için hangi seçenekleri değerlendirebileceğinize bir göz atalım. Kütahya’da birçok sektörden firma ev ambalajı hizmeti veriyor demiştim. Peki bunlar nedir?

 • Sabun ambalajı
 • Alçı ambalaj
 • Kürdan paketleme
 • Saman sargısı
 • Küpe geri ambalaj
 • Plastik bardakların ambalajlanması
 • Telefon paketleme
 • Kilitli ambalaj

Sizler için yazdığım sarma işleri bunlar. Hangi işlerin yapıldığını ve nasıl teslim alındığını öğrenmek için tıklayın. Kütahya’nın popüler ev tipi ambalaj firmalarından bazılarına da göz atalım.

Kütahya Home çorap paketleme mağazası

Kütahya’da paketleme işi yapmak istiyorsanız çorap paketleme dükkanını tercih edebilirsiniz. Çorap yapan tekstil firmaları çorap paketleme işini hanelere devredebilir. Çorap paketlemeyi tamamladığınız iş sayısına göre ödeme alırsınız.

Kütahya ev paketleme işi için çorap paketleme işi yazısını okuyup puan vererek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Evde çorap paketleme işi yapan firmaların telefon numaralarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kütahya Nikah Şekeri Paketleme İşleri

Kütahya’da ev işleri için bir diğer popüler paketleme firması da nikah şekeri paketlemedir.Kütahya’da birçok organizasyon firması bulunmaktadır. Nikah şekeri geleneği devam ederken, bu firmalar nikah şekeri paketleme işini evlere taşıyor.

Kütahya’da evde nikah şekeri yapan çok fazla yer var. Detaylara hakim olmak için evde nikah şekeri paketleme iş yazısını okuyabilir ve uygulayabilirsiniz.

Kütahya Kına paketleme işi veren Mağazalar

Düğün, nişan, kına gecesi gibi organizasyonlar yapan firmalar da evlere paketleme hizmeti verebilmektedir. Bunlardan biri de evde kına sarmak.

Kına sargıları ile ilgili makaleyi okuyarak bu iş hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Evde Paketleme işinin kazançları

Kütahya ev eşyası paketleme işinden ne kadar kazanabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Yukarıda kısaca bahsettim. Mantık basit… Ne kadar paketlediğinize göre ödeme alırsınız. Örneğin, bir haftada 1.000 paketleme işini tamamladınız. Ona göre ödemenizi firma yapar.

Küçük bir ekip kurarak daha fazla paketleme siparişi almak ve kazancınızı artırmak sizin elinizde. Ne kadar çok zaman harcarsanız, o kadar çok kazanırsınız. Bir ay boyunca her gün paketleme işi yapmayı düşünürseniz ayda ortalama 5.000 TL kazanmanız mümkün. Bir nevi kazancınızı siz belirliyorsunuz!

Evde paketleme ile ne kadar kazanabilirim?

Paket başına ortalama 1 – 2 TL ücret alınmaktadır.
Yani günde 100 adet paketleyerek 150 – 200 TL kazanabilirsiniz.
Diğer Kütahya Ek kontenjanlar
Kütahya’da ek kontenjanlar
Kütahya Ambalaj İşleri

Kütahya ev eşyası paketleme işi için yapabileceğiniz işleri ve kazancınızı anlattım. Kütahya’da iş arıyor ve paketleme işi bulamıyorsanız, diğer seçenekleri değerlendirin.

Kütahya ev ödevi firmaları sadece paketleme işi vermiyor. Evde birçok farklı iş fırsatı var. Örneğin evde tesbih düzenlemek Kütahya’da yapabileceğiniz ek bir iştir. Kütahya Ev Kutuculuğu, Kütahya Ev Çini Boyama iş ilanlarını arayabilirsiniz.

Hatta daha fazla boş vaktiniz varsa birden fazla işe girip daha fazla kazanmayı düşünebilirsiniz.

Kütahya Evleri paketleme veren firmalar

hangipaketlemeisini.jpg

Kütahya evlerine ek iş veren firmalar genel olarak:

 • Tekstil fabrikaları
 • Kimyasal endüstri
 • Müteahhitler
 • Organizasyon şirketi
 • Çeyiz dükkanları
 • Milyoner
 • Hediyelik eşya dükkanları

gibi farklı firmalar ekleyerek listeyi genişletmek mümkündür. Bütün bu firmalar Kütahya içinde mevcuttur. İş telefon numaralarını arıyorsanız bu listeyi kullanabilirsiniz. Aşağıda kısa bir örnekle açıklayacağım. Kütahya konutlarına ek istihdam sağlayan firmalar böyle yaratılıyor…

Kütahya Ambalaj İşleri

Şimdi sizlere Kütahya paketleme iş ilanları ve diğer ek Kütahya Home iş ilanları için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğim. Evde işverenler genellikle reklamlarını çeşitli şekillerde yayınlar. Öncelikle iş ilanlarını kontrol etmelisiniz. Kütahya evden eve nakliyat işi için Kariyer.net veya sahibinden.com gibi siteleri tercih edebilirsiniz. Facebook’ta iş ilanlarının olduğu sayfalar da var. Bunları takip ederek iş sahibi olabilirsiniz. Birkaç örnek yüz sayfası veriyorum. Sayfaları takip edebilirsiniz. Evde ekşi maya reklamları, evde paketleme işi

Ek iş ilanlarına evden erişmenin bir başka yolu da İŞKUR’a üye olmaktır. Konut istihdam eden firmaların bir kısmı İŞKUR aracılığıyla işçi istihdam edebilmektedir. Bu yolu da deneyebilirsiniz. İŞKUR Home’un iş yazısını okuyabilir, ilanları daha detaylı nasıl görüntüleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Son olarak, iş ilanları için bir başka fırsat da Facebook gruplarıdır. Facebook’ta evde ek çalışma grupları var. Benzer gruplara katılabilirsiniz. Evlere ek iş koyuyorum diye oraya ilan koyanlar olabilir.

Bu noktada dolandırıcılara karşı dikkatli olmalısınız. Sizden ödeme talep edenlere, IBAN numarası dışındaki TC Kimlik numaranıza veya banka bilgilerinize güvenmeyin! Kimsenin böyle bir hakkı yoktur.

Kütahya Ev Ambalaj İşletmesi telefon numarası

Şimdi size paketleme ve ek ev işleri sağlayan firmaların telefon numaralarına nasıl ulaşacağınızı göstereceğim. Bu yöntem hem çok basit hem de çok geçerli. Kütahya sabun ambalajı işi için firmalara ulaşmak istiyorsunuz. Bu yolu takip et.

Kullandığınız arama motorunu açın. benim google’ım Arama kutusuna Kütahya Kimyevi Sabun Sanayi yazın ve arayın. Haritalar bölümüne tıklayarak birçok firmanın adres bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Telefon numaraları ve adresler solda bulunabilir.

Arayıp ev giydirme işi yapıp yapmadıklarını sorabilirsiniz. Her firma Kütahya Ev Ambalajı sunamaz. Bu yüzden kendinizi iyice açıklayın. 0536 gibi özel numaralar yerine 0274 gibi şirket numaralarını da arayabilirsiniz.

Sorularınızı aşağıya YORUM olarak bırakabilirsiniz. Siz de evde ekstra işler için yazı kategorimize davetlisiniz. 🙂

Mesaj Sayısı(2)

 1. Sude Naz
  • nazik Güngör

Mesaj Bırakabilirsiniz