Kayseri evde iş imkanı 2023 (Paketleme ve ek işler)

Kayseri’de yaşıyorsunuz ve ek gelire mi ihtiyacınız var? Bu durumda Kayseri’de ek kontenjanlara başvurarak evinizden çıkmadan para kazanabilirsiniz. Nasıl?

Son yıllarda para kazanmak için evden çalışan insanların sayısı arttı. Belirli koşullardan ve ekonomik zorluklardan bahsedecek olursak, sadece ev hanımları değil, emekliler ve ek çalışmaya ihtiyacı olan herkes evde para kazanmanın yollarını arıyor.

Bu yazımda Kayseri’de ev eşyası paketleme işi yapan firmaları, bu firmaların telefon numaralarını ve başvuru yöntemlerini anlatıyorum. Bu çalışmalar sayesinde ayda en az 5.000 TL hatta 6.000 TL kazanabilirsiniz!

Yazıyı atlamadan okuyun çünkü size çok önemli ipuçları ve dikkat etmeniz gereken kısımlar verdim. İşte Kayseri’nin 2022 ev tipi ambalaj işinin detayları…

Kimler Kayseri Evde Ek İş Yapabilir?

Öncelikle ek iş için Kayseri’de evde kimlerin çalışabileceğini netleştirelim. Evde ek çalışma imkanları için herhangi bir eğitim şartı aranmadığı için endişelenmenize gerek yok. Herkes için uygun bir ek gelir.

Öğrenciler, özellikle ev hanımları ve ev işlerine destek olmak isteyenler bu yöntemi değerlendirebilirler. Peki Kayseri’nin hangi ilçelerinde ek iş bulmak mümkün?

Kayseri Hacılar, Kocasinan, Melikgazi, Talas, Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, İncesu, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyal, Yeşilhisar…

Yani Kayseri’nin herhangi bir ilçesinden evden ek iş yapabilirsiniz. Önemli firmalarla anlaşmak mümkün. Kayseri evlerine hangi firmalar ek iş veriyor anlatayım. Bu firmaları nasıl bulabilirsiniz ve tam olarak hangi yöntemi kullanmalısınız?

Kayseri’de evde ek iş kazancı nedir?

Kayseri’de evde ek iş yapmayı düşünüyorsanız bu işten ne kadar para kazanacağınızı hemen anlatalım. Ama şunu söyleyeyim; Evde ek çalışma için aylık net bir maaş yoktur. Firmalar ile ne kadar ürün anlaştığınıza bağlı. Örneğin Kayseri’de evde nikah şekeri üreten yerler nikah şekeri sayısına göre ödeme yapıyor.

Örnek ♦

Kayseri’de kolayca bulabileceğiniz evde paketleme işlerinden biri de çivi paketleme veya vida paketleme atölyesidir. Size paket başına 1TL ödeyeceklerini söyleyin. Ayrıca bir ayda toplam 4000 paket yaptılar. Bu durumda KAZANIMINIZ 4.000 TL’dir.

Örnek ♦

Diğer bir örnek ise bir tekstil atölyesinde katlama işidir. Her sarma için 1 çay kaşığı veriyorlar. Günde 500 paket yaparsanız haftalık ortalama geliriniz olur. Ayda toplam 15 gün çalışırsanız aylık geliriniz 7.500 TL olacaktır.

Kayseri ev paketleme firması

Şimdi önemli bir konuya geçelim: Kayseri’de evlere ek iş veren firmaları bulmak için ne yapmanız gerekiyor?

Size en yaygın ve en kolay yöntemi anlatacağım. Bu yöntem işinizi kolaylaştıracak bir hiledir:

Tarayıcınızı açın ve Haritalar’a gidin. Araştırmak istediğiniz fabrikaları buraya girin. Örneğin; “Kayseri’deki tekstil fabrikaları” yazın. Bunun gibi bir sayfa çıkacaktır.

Kayseri’deki tekstil fabrikaları

Tüm adresleri sol tarafta görebilirsiniz. Yakınlardaysanız direk gidebilirsiniz. Sağda, mevcut konumunuzdan ne kadar uzakta olduğunu görebilirsiniz.
Ya da kariyer sayfalarına girerek bazı firma isimlerine ulaşabilirsiniz. Ancak internetteki bilgilerin çoğunun yanlış olduğunu ve dolandırıcıların yükselişte olduğunu unutmayın!!
Kayseri Ev Paketleme İşletmesi telefon numarası
Kayseri iş telefonu numarası evde paketleme için bir yöntem göstereceğim. Yöntem çok basit. Kayseri’de evde nikah şekeri yapılan yerleri arayacağım. Bunu örnek olarak veriyorum.

Bahsedeceğim örnekten yola çıkarak farklı firmaların telefon numaralarına da ulaşabilirsiniz. Yine yapacağımız işlem yukarıda bahsettiğimiz yöntemle aynıdır. Ama gerçekten çok yardımcı oluyor.

Google arama motorunu aç
Örneğin Kayseri organizasyon firması giriniz.
arama düğmesine basın
Haritalar düğmesini tıklayın
Böyle bir sonuç alırsınız.

Kayseri Ev Paketleme İşletmesi telefon numarası

Kırmızı ile işaretlediğim yerlerin telefon numaraları ve adresleri var. Bu kuruluşları arayıp evlere fazladan iş verip vermediklerini sorabilirsiniz. Örneğin nikah şekerlerini paketleyebileceğinizi veya davetiyeleri katlayabileceğinizi belirtebilirsiniz.

NOT: AMA BURADA ÖNEMLİ BİR UYARIYA İLİŞKİN İSTİYORUM! 0352 TELEFON KODU OLANLAR ARAYIN. CEP TELEFONLARI HER ZAMAN GÜVENİLİR DEĞİLDİR…

Kimler Kayseri’de evde ek iş yapabilir?

kayseyirevdeis

 

Kayseri Ev Ambalaj açık pozisyonları Kayseri Ev Ambalaj açık pozisyonları 2022’de bol miktarda görünecektir. Bunun dışında tabii ki memlekette Kayseri’de başka iş ilanları da olacak. Peki gönderilere nasıl ulaşacaksınız? Cevap basit!

Kayseri iş ilanları sahibinden.com’da mevcuttur. Artık ek iş teklifleri arayabilirsiniz.
Ayrıca Jobble.org web sitesinde Kayseri Evi için ek ilanlar bulunmaktadır. Daha önce de belirttiğim gibi zaman zaman iş arama sitelerini takip ediyorsunuz.
İnternet siteleri dışında sosyal medya üzerinden evine ek iş verdiğini söyleyenler var. Örneğin Kayseri’de evde ek çalışma grubuna bakabilirsiniz. Bu tür grupların ilanlarına bakabilirsiniz.
Ayrıca İŞKUR aracılığıyla evde ek iş bulmak da mümkündür. Hatta Kayseri’de ev sabunu paketleme işinin tanıtımını yapan firmalar bile var. İŞKUR’a nasıl üye olunacağını ve nasıl başvuru yapılacağını detaylı bir şekilde anlattım. İŞKUR Ana Sayfa başvuru formunu okuyun!

Kimler evde ek iş  yapabilir?

Kayseri’de evde fazladan çalışmak isteyenlerin sayısı arttı dedim. Aslında sadece Kayseri demek yanlış olur. Bu nedenle, herhangi bir ön bilginiz yoksa, ek olarak hangi işleri yapabileceğinizi bilmeniz gerekir. İşletmeler deneyimli kişilere öncelik vermek isteyebilir, ancak işletme hakkında bilgi sahibi olduğunuzu gösterirseniz sizi seçerler. Peki hangi ek işler var?

 • Cam kupalar için süslemeler
 • davetiye katlama işi
 • tütün paketleme
 • tespih işi
 • Pim tertibatı ve kutuları
 • Evde takı yapın ve satın
 • Organik hijyen ürünlerinin ambalajlanması
 • Anahtarlık yap ve sat
 • giysi katlamak
 • Mum yapmak ve satmak
 • Kayseri’ye evden çalışma fırsatı önerisi!
 • Kayseri’de evde ek iş
 • Kayseri Ev Paketleme İşletmesi

Paketleme işleri evde en yaygın iş ilanlarıdır. Bu yüzden sizlere kısaca paketleme işinden bahsetmek istiyorum. Kayseri ev paketleme işi 2022 yılı için evleri paketleme işine devreden firmalarla anlaşmak gerekiyor.

Oldukça kolay olduğunu söyleyebilirim. Evde fazla mesai deyip hafife almanın doğru olmayacağını söyleyerek başlayayım. Paketleme işi için ihtiyacınız olan en önemli şey: boş zaman.

Detaylı araştırma yapmak isterseniz yardımcı olayım. Kayseri’de evde paketleme işi yapan firmalar için bunları değerlendirin!

Kayseri Pınarbaşı’ndaki fabrikalar; Ya da Kayseri Yeşilhisar’daki fabrikalar;

Şeker Fabrikaları İplik Fabrikaları
Tekstil fabrikaları Ambalaj ve plastik fabrikaları
Gıda fabrikaları ütü fabrikaları
Organizasyon fabrikaları Halı fabrikaları
plastik fabrikaları tekstil fabrikaları
evde iş imkanı
Yakınınızda olsun ya da olmasın, Kayseri’de evde ek iş için bir iş topluyorsanız şanslısınız! Firma paketleme için gerekli tüm ürün ve malzemeleri size sağlayacaktır. Yapmanız gereken ürünleri belirtilen şekilde paketleyip teslim etmek.

Kayseri ve Kayseri paketleme işi yapan evde ek iş yapan firmalar için bilmeniz gereken her şeyi sizlere anlattım. Dilerseniz YORUM kısmına ad-soyad ve iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Böylece işverenler size ulaşabilir.

One Response

 1. Derya

Mesaj Bırakabilirsiniz