Trendyol Evlere Paketleme İşi Başvuru Formu 2023

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Trendyol’a kim ortak olmak istemez ki. Trendyol evde paketleme işi ve evde ekstra çalışma gibi fırsatlardan bahsedeceğim.

trendyolevdepaketleme

Trendyol’u artık kimse bilmiyor… Birçok firma Trendyol adı altında satış yapıyor. O kadar çok şirket seçeneği var ki sipariş vermenin sonu yok. 🙂 Bunların arasında evlere ek iş veren firmalar da var. Bu yazımda sizlere Trendyol Ambalaj İşleri ve daha fazlası hakkında bilgi vereceğim.

Evden para kazanmak son zamanlarda herkesin hayali… Biz bu hayali gerçekleştireceğiz! Ayrıntılara inelim.

Trendyol evde Paketleme İşi sunuyor mu?

Yanlış bilgi vermemek için öncelikle cevap vermem gerekiyor. Değerli okurlarımız, Trendyol markası doğrudan evde çalışma imkanı sunmamaktadır. Yani Trendyol ev ambalajı işi için doğrudan Trendyol ile iletişime geçmezsiniz. Bunun için Trendyol’daki firmalardan faydalanacağız.

Trendyol’da para kazanmak için başka fikirlere de değineceğiz. Trendyol evden çalışırken bilmeniz gerekenlere kısaca değineceğim. Şimdi sorunu çözdüğümüze göre, devam edelim! 😉

Evden hangi işleri yapabilirsiniz?

Trendyol iş fırsatları konusunda firmalarla evde pazarlık yapabileceğinizi söylemiştim. Doğrudan Trendyol ile çalışmayacaksınız. Peki şirketler aracılığıyla hangi işleri elde edebilirsiniz? Öncelikle hangi işleri yapabileceğinize karar vererek iş aramanız önemlidir.

Buna göre tanınmış şirketleri arayacaklar. Bu konuda size rehberlik etmek isterim. Trednyol ev ilanları için aşağıdaki işleri değerlendirebilirsiniz.

 • çorap paketleme dükkanı
 • davetiye katlama işi
 • Nikah şekeri ambalajı
 • anahtarlık yapmak
 • mum yapımı
 • sabun paketleme işi
 • takı yapımı
 • maske paketleme işi
 • İplik açma – temizleme işi
 • Cep telefonu kılıfı paketleme dükkanı

Listeyi genişletmek oldukça mümkün. Çünkü Trendyol’da birçok firma var. Konumuz Trendyol ev tipi ambalaj işi olduğu için ağırlıklı olarak ambalaj işinden bahsettim. Amaç işler hakkında biraz bilgi sahibi olmak… Bu işi önerebileceğini düşündüğünüz firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda ayrıntılara gireceğim.

Makalelere tıkladım ve nasıl iş bulacağımı da anlattım. Trendyol’dan bağımsız olarak evde ek işler yapabilirsiniz. Örneğin fason penye hizmeti veren firmalar ile ilgili yazımızı okuyarak penye siparişi verebilirsiniz.

Trendyol paketleme işleri

Gelelim yukarıdaki pozisyonlar için iş ilanlarına… Trendyol ambalaj iş ilanları için doğrudan iş ilanı sayfası bulunmamaktadır. Başka bir deyişle, şirketler daha fazlasını başarmayı bekler. Size bunu yapmanın bir yolunu göstereyim.

Örneğin, bir nikah şekeri paketleme işi yapmak istediğinizi varsayalım.

Trendyol’u aç

Arama kutusuna Nikah Şekeri yazın
Birçok sonuç göreceksiniz.
Sonuçlarda firmaların isimlerini görebilirsiniz.
Firmaları Google’da aratıp iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Trendyol ile görüşeceğiniz firmaların yaşadığınız şehirde olması önemlidir. Neden derseniz, şirketlerin hızlı çalışan insanlara ihtiyacı var. Yani kargo ile uğraşmak istemeyebilirler. Trendyol Ev Tipi Ambalaj İşleri İstanbul Firmalarını Bulun.

Bu nedenle kendi şehrinizdeki şirketlerle iletişime geçmeniz önemlidir. Bulunduğunuz ildeki firmalara ulaşmakta zorlanıyorsanız, kargo ile ev kiralayan firmalar yazımızı okuyabilirsiniz. Bu size evden Navlun ile çalışma fırsatı verir. İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Bursa fark etmez!

Trendyol Evde Paketleme İş Sonucu

Genel olarak kazanç konusu çalıştığınız firmaya göre farklılık göstermektedir. Kafanızda fikir oluşturması için bir örnek vereceğim. Tablo ile görelim!

İş Türü Tutar Kazanç

 • Nikah şekeri ambalajı 1.000 1.000 TL
 • Davetiye katlama 1.000 2.000 TL
 • Telefon paketleme 1.000 2.500 TL
 • Maske Ambalajı 1.000 1.500 TL
 • Çorap Ambalajı 1.000 1.500 TL

Trendyol Ev Ambalaj Mağazası
Yukarıdaki tablo elbette sadece bir tahmindir. Seni ortalamayla tanıştırdım. Her firma aynı ödemeyi yapmıyor. Diğer boş pozisyonlara bir göz atalım. 🙂

Trendyol Evde ek iş fırsatları 2022

Trendyol’un evde bavul hazırlamanın dışında yapacakları da var. Evde ek istihdam olanakları için bahsedeceğim yöntemler ilginizi çekebilir. Örneğin Trendyol’dan ev satarak para kazanabilirsiniz. Evde boş zamanı olan herkes için harika bir fırsat!

Trendyol’da satılık ev

Hele ki zanaatkarlar için… Son zamanlarda el yapımı ürünlerin çok rağbet gördüğünü görebilirsiniz. Örneğin el yapımı çantalar, braletler, kazaklar, eşarplar… ya da dekorasyon ürünleri; mumlar, mücevherler gibi…

Evden yapıp satabileceğiniz birçok şey var. Çevrimiçi olarak ne satabilirim? Yazısını okuyarak onlarca fikri değerlendirebilirsiniz.

Trendyol’da satışa evinizden başlamak inanın çok kolay. Ancak bunun için bir şahıs şirketi kurmanız gerekir. korkma Şahıs şirketi açmak çok basittir. 200 – 300 TL gibi bir maliyetle şahıs şirketi açabilirsiniz. Gerekli belgeleri toplayın ve başvurun.

İş fikri, şirket kuruluşu gibi aşamalarla Trendyol satıcısı olmak;

Trendyol satıcı formuna gidin.
Satış yapmak istediğiniz paneli seçin. (pazar yeri)
Gerekli bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz.
Aydınlatma metnini vurgulayın ve İleri düğmesine tıklayın.
Firma en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır! Daha detaylı bilgi için Trendyol’un mağaza açılışı yazısını inceleyebilirsiniz.

Trendyol çalışan alıyor mu?

Trendyol ile para kazanmanın birçok yolu var. Trendyol’un ev tipi ambalaj işi bunlardan sadece biriydi. Trendyol çalışan alıyor mu? Sorunun tek bir yanıtı yok. Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Trendyol ile para kazanmanın birçok yolu var. Birazda bundan bahsedeyim…

Trendyol Express uygulaması

Böyle seçenekler var. Trendyol iş başvuruları ile bu alanlardaki iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Yazımın konusu Trendyol home office fırsatı olduğu için detaya girmeyeceğim. Ancak, bu olasılıkların da farkında olmak isteyebilirsiniz.

Çünkü başarılı bir marka ile çalışmak size kazanç sağlar. Detaylardan bahsettiğim ayrı bir yazı var. Trendyol ile para kazanma hakkında yazdığım yazıya göz atabilirsiniz!

ÇÖZÜM:
Trendyol ev paketleme işi hakkında bilgi verdim. Okudukça doğrudan Trendyol’dan ambalaj siparişi alamayacağınızı biliyorsunuz. Buradaki amaç istihdam sağlayabilecek firmalara ulaşmaktır. Evden çalışabilecek işçi bulmanın çoğu işletme için çok karlı olduğundan emin olabilirsiniz.

Firmaları ikna etmek sizin elinizde! Firmalara ulaştıktan sonra gerisi daha kolay. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıya bir YORUM bırakabilirsiniz. Eviniz için daha fazla iş fikri için makale kategorimizi ziyaret edin… İyi günler. 🙂

Mesaj Bırakabilirsiniz