Evlere Güvenilir Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar 2024

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için hazırladığım ev sabunu ambalajı sunan firmaların telefon numaralarında güncel açıklamaları verdiğim bu yazıda ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulacaksınız!

Vereceğim bilgiler bununla sınırlı değil. 2024 yılı evde paketleme telefon numaralarının tam listesini de aşağıda paylaştım! Sabun paketleme işi evden paketleme işi yapmak isteyenlerin kurtarıcısı… 😊

Peki bu makale genel olarak kimler için? Ağırlıklı olarak ev hanımları, öğrenciler, emekliler, engelliler ve yan iş arayan erkekler, ev paketleme iletişim bilgilerine ulaşmaya çalışan ev hanımları ağırlıklı… Burada mısınız? O zaman lütfen okumaya devam edin!

Çünkü birazdan sizlerle paylaşacağım şeylerden yola çıkarak ayda 5.000 TL kazanabilirsiniz. Evlere paketleme işi yapan firmaları yakından tanıyacaksınız. Evden çalışma imkanı sunan birçok şirket sayesinde siz de başvurabilirsiniz.

İstanbul, İzmir, Balıkesir, Ankara, Bursa, Gaziantep, Şanlıurfa, Adana, Mersin, Kastamonu, Samsun, Kırklareli, Edirne ve daha birçok ilde yaşayan vatandaşlar evde sabun ambalajı sağlayan firmalara başvurabiliyor.

İçeriğimde evlere sabun ambalajı sağlayan firmaların telefon numaralarını ve güncel iletişim bilgilerini bulacaksınız. Bu arada evde sabun ambalajı dolandırıcılığı gibi tehlikeli durumlardan nasıl kaçınılır? Bu konuda net bir açıklama yaptım. Hazır olduğunuzda, başlayacağım!

Evde sabun paketleme işi merak ediliyor!

Şimdi size evde para kazandıran en karlı işlerden birini tanıtacağım. Bunun için ev sabunu ambalajı hizmeti veren firmalarla iletişime geçerek hayatınızdaki sıkıntılara son verebilirsiniz. Bu işleri yapan insanlar evden çıkmak zorunda kalmadan evlerinde sabun paketleyerek geçimlerini sağlayabilmektedir. Disiplinli bir çalışmada, işin zamanında bitirilmesi firmanın öncelikli koşullarından biridir.

Sabunu evde yapıp paketleyecek misiniz yoksa yapılan sabunları direk paketleyecek misiniz? Kafan karışmadı mı? Bu iş gerçekten çok kolay. Çünkü sabun yapmayacaksın. Sabunları firmalardan toplu olarak alıp, paketleyip geri gönderiyorlar. Evde paketleme aslında evde para kazanmanın çok kolay bir yolu!

Peki, burada ihtiyacınız olan diğer önemli bilgi nedir? Ev paketleme firmaları için telefon numarası bilgisi… Merak etmeyin, cömert davrandım ve ev paketleme firmaları için onlarca iletişim bilgisi paylaştım ama yakında! Çünkü ön paketleme işi için önceden bilmeniz gereken çok şey var.

Evde sabun paketleme aslında oldukça basittir. İş için evlere gönderilen sabunları özenle süslemek ve ardından gerekirse tek tek parfüm ve yapıştırıcı ile süslemek ve daha sonra kutulara paketlemek yeterlidir.

İlginizi çekecek: Güvenilir Ev Paketleme İşi

Peki siparişi nasıl alacağız?

Hanelere sabun ambalajı sunan firmaların telefon numaraları
Çok kolay! Hanelere sabun ambalajı veren yerler var. Bu kurumlarla iletişime geçtikten sonra hızlı bir şekilde iş süreciniz başlar. Ayrıca iyi para kazanacaksınız. Şimdi sizlere bu işi kısaca tanıtacağım ve akabinde sabun paketleme firması nasıl olunur sorusuna cevap vereceğim. Hanelere sabun ambalajı tedarik eden firmaların iletişim bilgilerinden açıklama yapacağım. Ev Ambalaj İşletmesi telefon numarası için bilgi alacaksınız.

Önce şirketi bulun ve pazarlık yapın. (Aşağıda bahsettim!)

Firma başvurunuzu uygun görürse sabunları çanta ya da kutular içinde evinize gönderir. (Ortalama 1000 sabundan bahsediyorum.)
Gönderilen sabunların yanı sıra paketleme için kullandığınız malzemeler de firma tarafından sizlere sağlanmaktadır. (Makas, şeffaf poşet, kutu, etiket ve ambalaj.)
Size belirli bir süre veriyorlar. (Örneğin, haftada 1000 sabun paketlemek.)
Bu süre zarfında sabunları firma yetkililerinin istekleri doğrultusunda paketlersiniz. (Burada çok dikkatli olun: Tüm ürünler numaralıdır ve size emanettir. Bu nedenle eksik veya kusurlu ürün teslim etmeyiniz.)
Teslimat günü geldiğinde temsilciler gelip malı sizden teslim alacak ve paranızı nakit olarak ödeyeceklerdir.

✅ Sizler için hazırladığımız evde sabun paketleme işi yapan firmaların uygulama ve telefon bilgilerinin yer aldığı Youtube videomuzu aşağıya bırakıyorum! İzlemek zorundasın!

sabun paketleme isi 1200x675 1
Evde Paketleme İşleri telefon numarası

En tuhaf kısmı sonuna kadar bitirmek istemedim. İnternette evde paketleme iş ilanları için çok arama yapıldığını çok iyi biliyorum. Peki sonuçlar sizin için yeterli mi? Yoksa bilgi gerçekten doğru mu? Evlere sabun ambalajı veren firmaların telefon numaralarını en doğru rakamlarla bulmaya çalışıyorum.

Bence bir ev paketleme şirketi telefon numarası veya ev paketleme şirketi iletişim bilgileri olarak okuduğunuz bilgilerin çoğu yanlıştır. neden diye soruyorsun Bir örnekle açıklayayım.

ÖRNEK: Örneğin, Ankara’daki ev tipi ambalaj mağazası için telefon numarası şeklinde bir İnternet araması yapıyorsunuz. Bu konuda Ankara’nın telefon numarası var ama alan kodu 0312 değil; 0232 ile başlıyor. Ne kadar güvenilir olabilir diye soruyorum size?

Nasıl bu kadar emin konuşabilirim diye sorabilirsiniz. Çünkü aşağıda Türkiye’nin hemen hemen bir çok ilinde bulabileceğiniz ev sabunu paketleme mağazasının telefon numarası bilgilerini paylaştım. Ve sadece 3-5 değil. Her neyse, makalemin geri kalanında kendiniz göreceksiniz!

Bu arada; Aşağıda verdiğim paketleme firması telefon numaraları iş bulabileceğiniz firmaların iletişim bilgilerini içermektedir örneğin; ve kıyafetleri katlayın. Böylece Ev Paketleme İşletmesinin iletişim bilgilerini verebilirim.

Ev sabunu ambalajı veren firmalar

Ev sabunu ambalajı hizmeti veren firmaların telefon numaraları nelerdir? Ama önce bu firmaların nerede olduğunu anlatsam daha iyi olmaz mı? Aslında evde sabun paketleme işi bulabileceğiniz birkaç farklı yer var.

Ancak öncelikle “İŞKUR Evde Paketleme İşi Veriyor Mu” başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim. Sizin için işe yarayan bir şey bulacağınızdan eminim.

Evde sabun ambalajı sunan firmalar ise şöyle:

1-İŞKUR
2-Kimya sanayi ve ticareti ile iştigal eden şirketler
3- Sabun satan yerler
4- Aktarlar
5- Zeytinyağı fabrikaları

İşte evde sabun paketleme işi için kullanabileceğimiz farklı yerler:

1. Evde Sabun Ambalaj Mağazası İŞKUR

İŞKUR evlere paketleme işini SMS sistemiyle veriyor! Daha önce bilmiyorsanız, şimdi biliyorsunuz! 2024’den itibaren artık İŞKUR üzerinden ek iş teklifleri sunuluyor. İŞKUR’a başvuran kişilerin iletişim bilgileri kaydedilecek ve kendilerine SMS ile paketleme siparişi verilecek.

Fabrika, iş yeri ve atölyelerden gelen bu siparişler Türkiye İş Kurumu sistemi üzerinden evinde iş arayan kişilere gönderilmektedir.

Sistem kısaca şu şekildedir: Devlet tarafından finansmanı onaylanan bir uygulama bulunmaktadır. Bunun için İŞKUR’a başvurup sertifika alıp hemen sipariş alıyorsunuz. Çok hızlı ve kolay bir siteye sahip olduğum için bu uygulamayı herkesin yapabileceğini söyleyebilirim.

Yani ev sabunu ambalajı sunan firmaların telefon numarası bilgilerinden önce bu seçeneği de değerlendirebilirsiniz. çok iyi değil mi Hazırsanız size İŞKUR evde sabun ambalajı başvurusunu nasıl yapacağınızı anlatacağım…

Bununla; Sisteme dahil olmak için aşağıdaki adımların gerçekleştirilmesi gerekmektedir:

  • Adım 1: İŞKUR ev sabunu paketleme firması için öncelikle İŞKUR’a giderek ek sipariş istediğinizi belirtin.
  • Adım 2: İŞKUR sizden paketleme işi başvuru formunu doldurmanızı istiyor.
  • 3. Adım: Bu formun kişisel, iletişim ve adres bilgileriniz, telefon numaranız ve deneyiminiz gibi birkaç şeyi içermesi gerekir. Lütfen eksiksiz ve doğru giriniz. Merak etmeyin İŞKUR’dasınız!
  • Adım 4: Formda iletişim ve cep telefonu numaranız olduğu için size uygun bir paketleme işi varsa İŞKUR işveren firmalardan ve şahıslardan iş emirlerini size SMS olarak gönderecektir. Evden sabun paketleme işi İŞKUR uygulaması aslında bu kadar basit!
  • Adım 5: Gelen sipariş talebini kabul ediyorsunuz. Sana tavsiyem; Yeni ek siparişler alabilmeniz için bu işleri size verilen sürede tamamlamaya özen göstermelisiniz. Yapılan işlerin ücretini İŞKUR aracılığıyla banka hesabınızdan çekebilirsiniz.

2. Zeytinyağı fabrikaları

Evlere sabun ambalajı sunan firmalar arasında zeytinyağı fabrikaları da yer alıyor. şaşırmış? Kastilya sabununun mucizevi faydalarını neden ya da hiç duymadınız mı? Marmara, Ege ve Akdeniz bölgesinde yaşıyorsanız hemen bir zeytinyağı fabrikasına gidin ve evde sabun paketleme işi isteyin. Özellikle evlerde sabun paketleme Balıkesir ve çevresinde o kadar yaygın ki…

Bu fabrikalarda evlere sabun ambalajı sunan firmalar hakkında tüm bilgileri bulacaksınız. (Nasıl? Aşağıda anlattım.)

3. Kimya sanayi ve ticaretindeki şirketler

Kimyasal ve ticari firmalar da sabun üreten yerler arasındadır. Son olarak, söylemeye gerek yok, tıpkı kimya mühendislerinin işi gibi evde de organik olarak sabun yapabilirsiniz.

Örneğin, bir süpermarkette satın aldığınız Dove marka sabun, kimya endüstrisinde üretilmektedir. Her neyse, çevrenizde böyle fabrikalar ve şirketler olduğunu düşünüyorsanız, evde sabun ambalajı yapmamanız için hiçbir sebep yok. Hemen tarlalara koşun!

4. Sabun satan dükkanlar

Çarşıda dolaşırken buna rastlamış olmalısınız. Renkli, kokulu, şekilli mumlar satan birkaç dükkan var. Bu dükkanlara gidip evde sabun ambalajı yapmak istiyorum elim çabuk, tecrübeli ve temiz çalışırım derseniz bu dükkanda ayda 3.000-4.000 TL kazanabilirsiniz. Evde sabun ambalajı sunan firmalar arıyorsanız bahsettiğim mağazaları değerlendirebilirsiniz.

Sabun paketleme işinden ayda 5.000 TL kazanın!

Şaka yapmıyorum birazdan paylaşacağım ev tekstili işi yapan firmaların adres bilgileri ve ev tekstili telefon numarası ile ayda 5.000 TL kazanmak mümkün! Evde para kazandıran işletmeler arasında en çok kazandıran iş sabun paketlemedir. Bu işi yapan kişiler düzenli çalışmaları halinde aylık 5.000 TL kazanabilmektedir.

Bu rakamlar o ay doldurulan yeni işlere göre değişiklik gösterebilir. Ama 2024’de asgari ücret 4.253 TL iken evde o parayı kazanmak bence mükemmel! Ayrıca eve sabun ambalajı sunan firmaların telefon numaraları sayesinde evde ek iş sahibi olabilirsiniz.

Günde 10-12 saat sabun paketleyerek ayda 5.000 TL kazanabilir; Ya da ben çalışıyorum öğrenciyim ve evde sabun paketleme için günde sadece 5-6 saatiniz var diyorsanız o zaman ayda 2.500 TL yarım maaş kazanabilirsiniz. Bu senin kararın!

Bu fırsatı yakalayacak kişilerin hiç düşünmeden başvurmalarını tavsiye ederim. Diyelim ki sabun ambalajında ​​bir işe başvurmaya karar verdiniz ve bu işi istediğinizi söylediniz. Bu durumda doğrudan kendiniz sipariş verebilir veya yukarıda belirtildiği gibi İŞKUR aracılığıyla iş talebinde bulunabilirsiniz.

Peki İşkur evde paketleme başvuru formu bilgilerine nasıl ulaşılır? İşte ev sabunu ambalajı hizmeti veren firmalar ve iletişim bilgileri!

Şirketler ödemeyi nasıl yapıyor?

Şirketler ödemeleri IBAN numaralarından banka kartlarıyla veya şahsen yapıyor. İŞKUR şirketleri ise genellikle aylık ödemeler yapıyor.

Evde sabun paketleme işinin maliyeti nedir?

Evde sabun paketlemek için firmalarla anlaştığınızda hiçbir ücret ödemezsiniz. Firmalar, paketleme için gerekli tüm malzemeleri size sağlıyor.

Evde sabun ambalajı sunan firmaların adresi
Türkiye’de eve sabun ambalajı ve kutusu veren birçok firma var. İstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale, İzmir, Denizli, Muğla, Kütahya, Çorum, Bartın, Zonguldak, Adıyaman, Sivas ve Erzurum…

Şehirlerin geri kalanını düşünün. Özetle Türkiye’nin 81 ilinde ev sabunu ambalajı sunan firmaların telefon numaralarını bulacaksınız. Ama önce bu firmaların adreslerini nasıl bulabilirsiniz?

Ona da söyledim. Lütfen!

Web aramaları yaptığınız arama motorunuzu açın.
kimya sanayi ve ticareti. iş aramak
Yaşadığınız şehirdeki tüm fabrikaları göreceksiniz.
Bu fabrikaların güncel adresleri solda gösterilmektedir. Dilerseniz bu firmaları tek tek ziyaret ederek iş talebinde bulunabilirsiniz.
Hemen aşağıya sizin için örnek resim bırakıyorum. Kafanız karıştıysa, ekranda beliren görüntü şöyle görünüyor! Ev sabunu ambalajı hizmeti veren firmaların telefon numaraları için de bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Numaralar sayfada görünür. Her firma ister istemez evde sabun ambalajı veriyor diye bir şey yok tabi ki. Arayarak veya adreslere giderek öğrenebilirsiniz.

Evde sabun ambalajı sunan fabrikalar

Evlere sabun ambalajı sağlayan fabrikalar
Sahibinin evde paketleme iş ilanlarını da görüntüleyebilirsiniz. Düzenli olarak takip ederseniz evde paketleme işinin reklamlarını görebilirsiniz.

Evde Sabun Ambalajları İşletmesi için İŞKUR iletişim ve adresi

İŞKUR bazı firmalarla anlaşmalar yaparak size evinizde ek iş imkanları sunmaktadır. Ev sabunu ambalajı hizmeti veren firmalar, telefon numaraları ve iletişim bilgileri hakkında bilgi almak için aşağıdaki adresleri arayarak işe başlayabilirsiniz.

Ancak direkt sipariş vermek isterseniz şahsen bağlı olduğunuz İŞKUR İl ve İlçe Müdürlüğüne uğrayarak başvurmanızı şiddetle tavsiye ederim.

İŞKUR siparişleri güncellendikçe eve paketleme için iş bağlantıları ve telefon numarası bilgileri sürekli olarak eklenecektir.

İşkur telefon numarası: Telefon: 0312 216 30 00

Adres: Yenimahalle / ANKARA

İŞKUR Genel Merkez İletişim Hattı: 444 7587

Bilgi için mesai saatleri içerisinde arayabilir ve bilgi isteyebilirsiniz.

İŞKUR E-Şube’de ev sabunu ambalajı açıklarını da bulabilirsiniz. Aşağıdaki görsel örneğindeki gibi evde sabun ambalajı sunan firmalardan iş ilanları arayabilirsiniz. Bu arada sisteme e-devlet hesabınız üzerinden de giriş yapabilirsiniz. Lütfen kırmızı dikdörtgen olarak çizdiğim yerleri kontrol edin!

Turkey General: Home Packaging Business telefon numarası ve iletişim bilgileri

Evlere sabun ambalajı sunan firmalar, ambalaj işi arayanların değerlendirebileceği ilk uygulama modelidir. Evde sabun paketleme, Türkiye’nin her yerinde yapabileceğiniz evde ekstra bir çalışma şeklidir.

Bu nedenle evlere verilen paketleme işini yaşadığınız mekanlarda rahatlıkla bulmanız mümkündür. Ev Ambalaj İşletmesi telefon numarası ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

031221630
0312435156
0326225*27
041621611
0224225151
0232486162
0256512778
032232384
0332236082
0322515282
Evde paketleme iş ilanları için iletişim bilgileri çoğu şehir içindir. ✅

Hanelere sabun ambalajı sunan firmaların telefon numaraları
Ev sabunu ambalajı sağlayan firmaların telefon numaraları ve iletişim bilgileri
Bakınız: Antalya için 0242243487 ve 0242229423 numaraları; Mersin için: 0324231250, Gaziantep için: 0342387190 Ev sabunu ambalajı hizmeti veren firmaların telefon numaraları uygundur. Ev sabunu ambalajı hizmeti veren firmaların telefon numaralarını çalışma saatlerine göre değerlendiriniz. Belirli saatler arasında arayınız.

(0342) 321 34 1
(0414) 313 15 1
(0212) 313 46 7
(0412) 224 47 8
(0458) 211 61 9
(0376) 213 11 5
(0312) 435 15
(0312) 216 30
(0212) 313 46 7
0312) 216 30 0
(0 212) 249 29
(0242) 243 47 7
(0242) 229 40 3
(0324) 231 15 0
90 (342) 337 19
(0324) 231 15 0

Önemli not: Ev sabunu paketleme dolandırıcılığına karşı sizi uyarmak istiyorum! Kendilerini işveren olarak tanıtan ve ön sipariş veya depozito için para isteyen kişilere asla para göndermeyin. Bütün bu insanlar dolandırıcı. İşveren sizden asla para istemez. Belki referans için birinin adını sorun; ama asla soranlara göndermeyin çünkü onlar para istemiyor.

Siparişler fabrikalardan tüm illere kargo ile gönderilmektedir!

Navlun ile evde paketleme sunan şirketler
Ev sabunu ambalajı sağlayan firmaların telefon numaraları
Evden eve nakliyat iş ilanları için telefon numarası ve iletişim bilgilerini açıkladıktan sonra; Sabun paketleme işlerini fabrikalardan da yaptırabileceğinizin haberini paylaşmak istiyorum!

Kargo’nun sunduğu bu işlerde çalışmak isteyenlerin referans olması önemlidir. Daha önce bu işi yapmış bir arkadaşınız veya akrabanız varsa bu kişilerden mutlaka yardım alın. İşverenler size sabun malzemesini paketler halinde göndereceklerinden kesinlikle size güvenmek isteyeceklerdir.
Hatta bu yerleri telefonla arayabilirsiniz; Size doğrudan evde paketleme siparişi vermeyeceklerdir. Ya İŞKUR’a gidip SMS ile onaylı sipariş alırsınız ya da tanıdığınız aracılığıyla fabrikalardan kurye ile sabun paketi alırsınız.
Evde sabun paketleme işi yapmak isteyenler için 2024 aktüel açık kontenjanları tek tek yazdım. Bunlardan birine başvurabilir veya iletişime geçebilir ve ek iş teklifleri alabilirsiniz. Ya da isterseniz; Detaylı bilgi için Kargo ile Daire Taşımacılığı Yapan Şirketler başlıklı yazıma bakınız.
Evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların anlaşmalı olduğu kargo firmaları şu şekildedir:

Hızlı kargo paketleme için telefon numarası
Aras Kargo telefon numarası
MNG Kargo Ev telefonu
Yurtiçi Kargo Şirketi

Dikkat yukarıdaki firmaların telefon numaralarına ulaşırsanız bu durum evlere sabun ambalajı sunan firmalar için geçerli değildir. Sadece anlaşmalı olduğunuz firma ile evinize gönderilen ürünlerin hangi kargo firması ile geleceğini söylemek istedim.

Evde Sabun Paketleme İşçileri Yorumları

Ev sabunu paketleme işi için ev sabunu paketleme iş yeri iletişim adresi gibi adres bilgilerini paylaştım. Bu işi seçtiyseniz evde sabun ambalajı yapanlar ne diyor? Merak ediyor olmalısın.

Yorumlara bakıldığında doğru firmalarla iletişime geçerek evde ek iş yapma imkanı bulanlar oldukça memnun. Yukarıda birkaç uyarıda bulundum.

 

One Response

  1. Yasemin

Mesaj Bırakabilirsiniz