Araba Kokusu Üreterek Para Kazanma Yolları?

Koku üretimi konusunda başarılı mısınız? Bu işi paraya dökmek mi istiyorsunuz? O zaman bu yazımız tam size göre! Kokular herkesin içini açar, huzur verir. Eğer siz de koku üreticisiyseniz, ek gelir getiren işler birini yapabilirsiniz. Ürettiğiniz farklı notaları eşsiz tasarımlarla sunarak, para odağı olabilirsiniz. Akşamları ek is ne yapabilirim diye düşünmenize gerek kalmadan ve günde birkaç saatinizi ayırarak para kazanmak artık mümkün. Ev kokusu, araba kokusu gibi kokular son dönemlerde epey popüler hale geldi. Ortamdaki kötü kokuyu hapseden ve mis gibi kokan kokular herkes tarafından sıkça tercih ediliyor. Dilerseniz bir oto yıkamayla anlaşıp araba kokusu ürünlerinizi satabilir; dilerseniz de online satış yaparak para kazanabilir, kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Evde internetten yapılacak ek işler biri e-ticaret hayatına atılmaktır.

En Çok Satılan Araba Kokusu Çeşitleri

Araba kokularında imzanız olsun istemez misiniz? Ek is ne yapabilirim sorusunun cevabı olan e-ticareti koku üreterek ve satarak aktif bir şekilde kullanabilir, gelir elde edebilirsiniz. Üreteceğiniz kokularda kalıcılık son derece önemlidir. Ferah bir ortamda seyahat etmek isteyenler, araba kokusunu sıkça tercih eder. Cam şişelerde, koku kağıtlarında ya da parfüm formunda satacağınız kokular, arabalardaki kötü kokuların da bastırılmasına yardımcı olur. Sıklıkla tercih edilen üst notalar vanilya, okyanus, limon aroması, kavun, çiçek, bergamot kokuları üzerinde çalışabilirsiniz. İç açan ve baymayan kokular, daha fazla tercih ediliyor. Sprey ya da parfüm formunda olan kokular 50 ML 35 TL, koku kağıdı adeti 5 TL, 15 ML cam şişe kokuları ise 10 TL’den satışa sunuluyor. 10-15 gün aktif koku sağlayan bu ürünler, araba kullanıcıları ve oto bakım/yıkamacılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Arabadan Kötü Kokular Nasıl Giderilir?

Birkaç seyahat sonrası dayanılmaz olan kötü kokan arabalar, herkesin kabusudur. Sigara kokusu, klima kokusu, dökülen kimyasal kokusu, dökülen kahve ya da çay kokusu bir zaman sonra tahammül edilemez hale gelir. Araç içerisinde bir süre sigara içilmemesi ya da dökülebilecek şeyler tüketilmemesi, maalesef kokunun geçmesine yardımcı olmaz. Koku ve kokunun nereden geldiği belirlendikten sonra aracınızı temizletmek gerekir. Kuruyan paspas kullanımı, nem oluşturmaması açısından son derece önemlidir. Dilerseniz oto yıkamacınızdan bir koku isteyebilir ve temizlik sonrasında arabanızın daha güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bu tarz kötü kokuları hapseden koku sistemleri sayesinde iş hayatına atılabilir, hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Koku üretmede zaten deneyiminiz varsa, e-ticaret size bir olanak sunar. Bu olanak sayesinde kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Ferah kokuları uygun fiyata satarak başlangıçta adınızı duyurabilirsiniz. İlerleyen vakitlerde ise kokuların sıklıkla kullanıldığı oto yıkamacılar ile bir anlaşma sağlayabilir, bütün ürünlerinizi bir yere satarak dahi maksimum gelir elde edebilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz