Bee Loqma Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bee Loqma Bayiliği Nasıl Alınır?

Yeni nesil lokmacılığın çok karlı bir iş olması nedeniyle sektöre olan ilgi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Geçmiş yıllarda bir çok kişiye lokma satarak para kazanılacağını söylesek belki de bizlere inanmazdı. Sosyal medyanın gücü sayesinden lokma tatlısı da trend haline geldi ve dönüşüm geçirerek çikolata, fındık, fıstık ile süslenerek pazarlanmaya başlandı. Bu fikir çok tutunca onlarca yenisi açılan yeni nesil lokmacılar girişimcilere de büyük fırsatlar sunuyor. Sektörde franchise ağını genişletmek isteyen firmalar çeşitli kampanyalar ile girişimcilere büyük kolaylıklar sağlıyor. Ankara merkezli Bee Loqma da sektöre girmek isteyenlere güzel bir franchise programı sunmuş. Yazımızda Bee Loqma bayilik programının detaylarını öğrenebilirsiniz.

2024 Bee Loqma Bayilik Şartları nelerdir?

bee loqma bayilik şartları

  • Lokma sektörüne girmeyi düşünen girişimci kişilerin başvurularını bekliyoruz. Bayilik sistemimizi yatırımcı dostu olarak hazırladık.
  • Bayilik sistemimiz anahtar teslim üzerinedir. Bayi adaylarımız hiç bir dekorasyon, tadilat işlemi ile uğraşmadan açılışa hazır bir lokmacı şubesine sahip olurlar.
  • Yatırımcı dostu olduğumuz için isim hakkı bedeli talep etmiyoruz. Düşük yatırım maliyetleri ile dükkan sahibi olacaksınız.
  • Açılacak şube en az 50 m2 olmalıdır. 50 m2’lik bir dükkanın anahtar teslim kurulum maliyeti 75.000 TL + KDV’dir.
  • Cirodan kar payı (royalty) almıyoruz. (bu şart sınırlı sayıdaki bayilikler için geçerlidir.)
  • Yeni nesil lokmanın yanında çay, kahve gibi içecek ürünleri sunabilirsiniz.

Bee Loqma Bayilik Başvurusu

Bee Loqma’nın en iyi avantajları lokma bayiliği için isim hakkı talep etmemesi ve sınırlı sayıdaki bayilik için cirodan kar payı almamasıdır. Bu özellikler sayesinde sektöre yapacağınız yatırımın maliyeti düşük oluyor ve yatırım miktarını kısa sürede amorti edebiliyorsunuz. Bee Loqma bayilik başvurusu için aşağıdaki telefon numarasından yetkili kişi ile iletişim kurabilirsiniz.

Bee Loqma Bayilik Başvurusu TEL: +90 533 466 55 23

Mesaj Bırakabilirsiniz