Portakal Spor Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Portakal Spor Bayilik Alma Şartları

Ticaret hayatına atılmanız için illa sıfırdan bir iş bulmak zorunda değilsiniz. Başarısı kanıtlanmış bir markanın desteği sayesinde de başarılı olarak iyi paralar kazanabilirsiniz. Bunu Portakal Spor bayiliği alarak nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin.

Portakal Spor 2002 senesinde kurulmuştur. İlk kurulduğu zaman hidrolik parça ve makine imalatı yaparken 2007 senesinden bu yana fitness sektöründe hizmet verilmektedir. 2008 yılından beri Türkiye’nin çeşitli yerlerine bayilikler verilmektedir. Kadınların kas yapılarına uygun fitness aletleri üretilmektedir. Vücutların şaşırmasını sağlayan PS Sistemi Portakal Spor tarafından icat edilmiştir.

Portakal Spor bayiliği alarak siz de fitness sektöründe başarılı bir işletme sahibi olabilirsiniz. Daha kısa sürede daha hızlı yağ yakımı sağlayan aletler, kadınların gözdesi haline gelmiştir. Herkes fit olmak ister! Siz de müşterilerinizi PS sistemi ile kısa sürede fit hale getirebileceksiniz.

Portakal Spor Bayilik Şartları Nelerdir?

Portakal Spor

Portakal Spor bayiliği şartları hem bayiliğin verilmesi planlanan yer için hem de girişim yapmak isteyen kişi içindir. Bayilik verilmesi planlanan yerin hakkında sağlanması gereken şartlar şu şekildedir:

  • İş yerinin kalabalık noktalara yakın olması gerekir.
  • Otopark kolaylığı sağlanması artıdır.
  • Spor bayiliği almak için gerekli alet ve ekipmanların tamamlanmış olması şarttır.
  • Girişimcilik yapmayı planlayan kişi zamanının tümünü bu işe vermelidir.
  • Kişi, markanın vizyon ve misyonunu anlamalı, bu ilkeler doğrultusunda hareket etmelidir.

2024 Portakal Spor Franchise Bedeli Ne Kadar?

Eğer siz de Portakal Spor temsilcilerinden bir tanesi olmak isterseniz, ödemeniz gereken belli bir anahtar teslim fiyatı bulunmaktadır. Bu fiyat kesin olarak birebir görüşmelerde çıkmakla birlikte, ortalama olarak 330 bin TL olarak belirlenmiştir. Bayi almadan önce mutlaka işin maddi boyutunu da dikkate almalısınız. Bunu karşılayabilirseniz başvurunuzu yapın.

Portakal Spor 2

Portakal Spor Bayiliği Nasıl Alınır?

Portakal Spor bayiliği almak için Portakal Spor resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra menüde yer alan bayilik başvurusu kısmına tıklayın. Ardından karşınıza çıkan formu doldurun. Eksik yer olmadığından emin olduktan sonra bilgilerin doğruluğunu da kontrol edin. Ardından son olarak gönder butonuna basın. Formu yetkililerin incelemesi için onaya gönderin.

Portakal Spor’un Kaç Tane Bayisi Var?

Portakal Spor bayi sayısı 10’dur ve bu sayının her geçen gün artması için gerekli çalışmalar yürütülmektedir. Siz de PS ailesinin bir parçası olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Portakal Spor 3

Portakal Spor Müşteri Hizmetleri İletişim

Portakal Spor müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 669 80 71’dir. Merkezi Başakşehir’de bulunan marka bayilik almanız halinde size güzel paralar kazandıracak. O halde PS’li olmanın zamanı geldi demektir! PS bayisi olmaktan asla pişman olmayacağınızın garantisini sunuyoruz!

 

Mesaj Bırakabilirsiniz