Evde Güvenilir Telefon Kılıfı Paketleme İşi Veren Firmalar 2024

Ev paketleme işi yapan firmalar arasında en popüler işlerden birinin ev telefonu kılıf paketleme işi olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazıda telefon kılıfı nasıl paketlenir? Ne kadar kazanıyor? Nasıl uygularım? Gibi sorularınızın yanıtlarını sizlerle paylaşıyoruz:

telefonkilifiii

Hayatımızın her alanında aktif olarak kullandığımız cep telefonları ülkemizde vergiler nedeniyle çok yüksek fiyatlara sunuluyor. Sonuç olarak, her birimizin çok para ödediğimiz telefonlarımızı korumak için telefon kılıflarına ihtiyacı var.

Her tüketim bir ihtiyaç yaratır. Piyasada cep telefonu kılı satarak para kazanan binlerce şirket var. Bu şirketlerin çoğu, kutu paketleme işini evde ek iş arayan ev hanımlarına ve öğrencilere yaptırıyor. Birazdan anlatacağımız evde telefon kılıfı paketleme işi sayesinde ayda ortalama 2500-3000 TL kazanabilirsiniz. Bu konu hakkında merak ettiğiniz her şey yazımızın devamında.

Telefon kılıfı nasıl paketlenir?

Evde telefon kılıfı paketleme işi oldukça basittir. Ancak bu işi tek başınıza yaparsanız aylık geliriniz çok yüksek değerlere ulaşmayabilir. Bizden tavsiye toplu siparişleri aile üyelerinizle veya çevrenizde küçük bir tanıdık ekibi oluşturarak kabul etmelisiniz. Bu sayede kısa sürede çok sayıda telefon kılıfı paketleyerek ortalama kazancınızı artırabilirsiniz.

Telefon kılıfı paketleme ile ilgili sorunuzu yanıtladığımızda; Bu basit ve zaman alan görevi şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

Cep telefonu kılıfları satan veya üreten firmalar çanta kılıfları, naylon poşetler ve kapınıza kadar bantlar.
Ayrıca elinizdeki tüm kapakları verilen poşetlere doğru şekilde yerleştirerek yapıştırıyorsunuz.
Her bir kutuda kaç tane telefon kılıfı olduğunu iş yaptığınız firma size söyleyecektir.
Siparişlerinizi tamamladıktan sonra temsilcileri arayarak gelip ürünleri teslim almalarını söyleyebilirsiniz.
Teslimat aşamasında aracılardan el işçiliği ücretini nakit olarak alacaksınız.

Telefon kılıfı paketleme işinden ne kadar para kazanılır?

Izmirde Evde paketleme min.jpg

  • İş için, özellikle paketleme işlerinde harcanan zaman ve emeğe göre değişen bir kazanma sistemi vardır. Ev telefonu kılıf paketleme işinden ne kadar kazanabilirim derken bu tamamen size kalmış.
  • Telefon kılıfı paketleme firmaları 15-20 kasa paketleyeceğiniz için size bu işi vermezler. Bunu günde 1000 telefon kılıfı paketleyerek yapabilirsiniz. Günde 1000 paketleme işi için 5-6 saate ihtiyacınız var.
  • Ek olarak, bazı şirketler telefon kılıfı sayısı yerine paketlediğiniz çanta sayısı için ücret alabilir. Evde 5-6 saat telefon kaplama işi yaparsanız günlük geliriniz ortalama 100-150 TL civarındadır. Bu işi ailenizle birlikte yapmayı planlıyorsanız aylık geliriniz 5.000 TL’ye ulaşabilir.

→Yeni iş imkanı: Ek gelir olarak yapılacak işler

Cep telefonu kılıfı paketleme şirketi

Telefon kılıfı paketleme işi yapmak istiyorum ama firma bulamıyorum diyorsanız bu konuda size yardımcı olabileceğimizi söyleyebiliriz. Bildiğiniz gibi her şehirde telefon aksesuarları satan mağazalar vardır. Dilerseniz bu dükkanlara gidip evlere paketleme işi yapıp yapmadıklarını sorabilirsiniz. Ya da örtü temin ettikleri fabrikalarla iletişime geçerek iş bulmak istediğinizi de belirtebilirsiniz.

Ayrıca “Evden Ek İş İlanları” ve “Evden Para Kazanın” adlı Facebook gruplarına katılarak, ambalaj için firmalarla sözleşme yapan kişilere ulaşabilirsiniz.

UYARI! Yanlış bilgi veren hiç kimseye güvenmeyin, kişisel bilgilerinizi (örn. TC kimlik numarası) isteyin ve depozitoyu ödemeyi isteyin.

Cep telefonu kılıflarının ambalajlanması için başvuru

  • Cep telefonu kılıfı paketleme işini evde yapmak istiyorsanız öncelikle paketleme işi yapan firmalarla nasıl iletişime geçeceğinizi bilmelisiniz.
  • İnternette yanlış bilgi veren, online başvuru formları dağıtan ve kimlik bilgilerinizi çalan kişiler var.
  • Bu adamlardan uzak dururken telefon kılıfı paketleme işlerine nasıl başvurulur diye merak ediyorsanız bir üst başlıkta bahsettiğimiz yazımızı takip etmelisiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz