Evde Güvenilir Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar 2024

Evde Çorap Paketleme İşi – 2024 İletişim Bilgileri!

Evde çorap sarma işinden ayda 4.000 TL nasıl kazanılır? söylüyorum! Günlük, haftalık ya da aylık paketleme işleriyle kolayca ek gelir elde edebilirsiniz.

Bu işte kazandığınız maaş tamamen iş potansiyelinize bağlıdır. Ancak çorap paketleme işi sayesinde evde gelirinizi nasıl belirleyebileceğinizi birkaç küçük örnek üzerinden sizlere anlattım.

Sürekli olarak ev tipi çorap ambalajı sunan firmalar aradığınızın farkındayım. Artık bunun için endişelenmenize ve aramanıza gerek yok.

Çünkü ağırlıklı olarak İstanbul’daki ev çorabı ambalaj mağazasında; Bursa, Denizli, İzmir, Adana, Ankara, Kütahya gibi şehirlerimizde bu işi sunan yerlerin telefon numaralarını ve adreslerini içeren mükemmel taktikleri sizlere sunuyorum.

Hazırsanız sizi evinizin rahatlığında ayda binlerce lira kazanabileceğiniz bu işle tanıştırmak istiyorum!

Evde çorap nasıl paketlenir?

Istanbul Evlere Paketleme Isi Veren Firmalar Telefon Numaralari min.jpg 1 Istanbul evlere paketleme isi veren firmalar 1 EVDE CORAP PAKETLEME IS

Bu makaleyi okuyorsanız, ev tipi ambalaj sektöründe son yıllarda yapılan ek işler hakkında bilgi sahibi olacaksınız! Ev çorabı paketleme işi, diğerleri gibi paketleme işine aittir. Neden diğerleri gibi dedim?

Çünkü bunun gibi daha onlarca paketleme işi örneği var. Hatta yukarıda kırmızı ile vurgulanan makaleye tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca bu işler arasında şehrinize daha uygun bir paketleme işi bulabilirsiniz. Örneğin sabun paketleme işi Isparta…

Her neyse, şimdi asıl konumuz olan evde çorap paketleme işine değinmek istiyorum. Bu iş paketleme işleri arasında en kolay ve en kazançlı işlerden biridir. Adından da anlaşılacağı gibi sadece çorap paketleyerek kazanabileceğiniz bir iş türü.

Bu çoraplar türlerine göre farklılık gösterebilir. Bale çorapları, yün çoraplar, erkek, kadın, çocuk veya bebek çorapları gibi…

Evleri çalıştıran firmalar torbalı çorapları tırlarla evlere dağıtıyor. İş sonunda parayı sizden tahsil ederler. Çorap paketleme işleri firma ve çalışan tarafından belirlenen bir teslimat numarasına göre gerçekleştirilir.

Örneğin: günde 100 çift çorap da isteyebilirsiniz, 500 çift çorap da… Yine ne kadar paketleyeceğiniz tamamen size kalmış.

Ayrıca evde paketleme işi yapan firmalar, paketlemeyi yapan çalışanlara da bazı şartlar sunabilmektedir. Evde paketleme işi yaparken hassasiyet, titizlik ve temizlik açısından oldukça disiplinli olmanız gerekmektedir. Farklı renk ve ebatları dilediğiniz gibi bir araya getirip çanta veya paketler halinde paketlemeniz önemlidir.

Örneğin bale çoraplarının ambalajı diğerlerinden biraz farklıdır. Bu tip çoraplar karton kağıtlara özel olarak giydirilir ve bu şekilde paketlenir. (Endişelenmeyin, gerekirse tüm malzemeleri firma yetkilileri size sağlayacaktır.)

Evde çorabı paketlerken belli sayıdaki çorabı plastik poşet veya benzeri ürünlere koymanız istenecektir.
Her parça bittiğinde özenle kutulara yerleştirilir.
çorap; Onları renk, ayak numarası ve türüne göre ayırdığınızdan emin olduğunuz sürece, çorapları paketlemek çok kolay hale gelir.
Firmalardan toptan aldığınız ürünleri bitirdiğinizde firmayı bilgilendirmeniz yeterlidir. İşveren elinizdeki tüm ürünleri sayar ve toplar. (Çünkü sizden çalınıyorlar) Evde çorap paketleme işi ile yaptığınız ürün kadar nakit, ödenen aylık, haftalık veya günlük ücretlerle kazanıyorsunuz.

Okurlarımızın dikkatine! İnternet üzerinden yanlış bilgi veren, senet imzalayarak iş bulan, kimlik bilgilerinizi isteyen tanımadığınız kişilerden uzak durmakta fayda var. Evde iş bulma konusunda size yol gösterdiğim gibi, sizden ücret talep edenlerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Bu makaleyi dikkatlice okursanız, “Evde nasıl bavul hazırlarım?” sorunuza aradığınız tüm cevapları bulacaksınız.

Evde kim çorap toplayabilir?

Çorap paketleyen firmalar evde mi çalışıyor, bu işi daha çok kime veriyorlar, belli bir şarta dikkat ediyorlar mı? Merak ediyor olabilirsiniz. Çalışmayanlar, öğrenciler, ev hanımları, evine katkıda bulunmak isteyenler, engelli vatandaşlar gibi boş vakti olan herkesin bu işi yapabileceğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Esas olan işinizi titiz, disiplinli ve temiz yapmanızdır. Şirketler bu şekilde size evden çok daha fazla iş veriyor. Evde çorap toplamak istiyorum diyorsanız bu işi tek başınıza yapmamanızı öneririm. neden diye soruyorsun

Bu işi ne kadar çok kişi yaparsanız, o kadar çok gelir ve iş yükü elde edebilirsiniz. Aslında bu dükkan aileler için de uygun! Ailece çalışıyor olsanız bile evde boş zamanlarınızda birlikte çorap toplayabilirsiniz. Bu sayede tüm ev faturalarınızı ve harcamalarınızı bile çorap paketleyerek karşılayabilirsiniz. Bence harika ve denemeye değer!

İlgili İçerik: Ana Sayfa İplik Temizleme Şirketleri

Ev çoraplarını paketlemekten ne kadar kazanırım?

Tekstil sektöründeki başarılarıyla tanınan Türkiye, bu sektördeki bazı iş kollarını şimdiden eve getirdi. Özellikle öğrenciler ya da ev hanımları için uygun olan çorapları evde paketleyerek ayda 5.000 TL’ye kadar kazanmak mümkün.

Günde 4 saatinizi ayırarak tek kişinin yapacağı işten sadece mutfak giderlerinizi düşerek ayda 3.000 TL kazanabilirsiniz. Daha fazla insanla daha fazla zaman geçirirseniz (örneğin günde 10 saat) ayda yaklaşık 6.000 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Örneğin: öğrencisiniz, Tekirdağ’da Çorlu veya Çerkezköy’de oturuyorsunuz ve yaz tatiliniz var ve kardeşinizle evde çorap toplayarak para kazanmak istiyorsunuz. Çerkezköy’de evde çorap paketleme işi arıyordunuz ve buldunuz.

Günde 10 saat çalışıp, her gün 1000 çift çorabı kardeşinle paketleyebilirsin. Toplam kazancınız en az 1.000 TL. Aya ulaştığımızda siz ve kardeşiniz ayda ortalama 8.000 TL’den fazla kazanabilirsiniz!

Bilindiği kadarıyla bu iş daha çok toptan ürün paketleme yapanlar için uygundur. Daha fazla insanla daha fazla iş yükü alarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Bu makaleye de başvurabilirsiniz: Evde maske paketleme

Firmalar Eve Çorap Sarma İşi Veriyor (81 İlde Geçerli!)

Evde çorap ambalajı sunan firmalar pandemi süreciyle birlikte daha fazla işçiyi eve göndermeye başladı ki bu işverenlerin de çıkarına bence. Fabrikalarda çalışan işçi sayısı azaltıldı ve iş hacmi hanelere kaydı. Bu, evde ek iş arayan insanlara fayda sağlar.

Her neyse, evde çorap sarma işi yapan şirketleri aramayı bırakın, size söylüyorum! Her şeyden önce, nerede yaşıyorsun? İstanbul, İzmir, Samsun, Artvin, Manisa, Hatay, Denizli? İnan bana, önemli değil. Birazdan vereceğim taktik ile Türkiye’nin 81 ilinde geçerli olan paketleme firmalarının adres bilgilerini veriyorum.

Bu arada çorap sarma işini genellikle tekstil firmalarından ve atölyelerden alıyorsunuz. Yani çevrenizdeki tüm tekstil fabrikalarını araştırarak bu işi yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Hatta Penye Sözleşmeli İşverenler başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim!

Tekstil firmaları evde çorap paketleme firması olarak pek çok farklı türde sipariş verebilmektedir. Bu firmaları bulmanız çok kolay olacaktır. Çorap firmaları, örgü fabrikaları ve tekstil firmaları aracılığıyla evde çorap paketleme işi için başvurabilirsiniz.

Size hoşunuza gidecek bir şey daha söyleyeyim, Türkiye İş Kurumu’ndan ek iş de alabilirsiniz. Evde çorap paketleme işi yapan firmalar ile iletişime geçerek ek gelir elde etmeniz konusunda İşkur en büyük destekçinizdir. Konuyla ilgileniyorsanız detayları “Evde İskur’dan Paketleyenler” başlıklı yazımdan öğrenebilirsiniz.

HATIRLAMAK! Evlere ürün varken hiçbir firma kapora alıp senet imzalamaz. Paketleme işini yapan firmalar ürünleri adresinize kargolar ve aynı şekilde ürünleri adresinizden teslim eder.

Ev tipi çorap ambalajı sunan firmaların telefon numaraları ve adresleri

Şimdi sizinle paylaşacağım taktiklere sıra geldi! Ev çorabı ambalajı sunan firmaların telefon numaraları ve adresleri ile ilgili bilgileri nasıl buluyorsunuz? Tabii ki finans portalı ile!

Söyleyeceklerimi okuyun ve hemen başlayın:

İnternette aradığınız uygulamayı açın, örn. B. Google, Yandex, Yahoo, Safari.
Yaşadığınız şehri girin ve tekstil fabrikalarını arayın.
3- Daha sonra üst kısımda yer alan Haritalar sekmesine tıklayın.
İşte bölgenizdeki tekstil firmaları.
Solda evde çorap sarma işi için adresleri ve telefon numaraları var.
Sağ tarafta hanelere resmi olarak çorap ambalajı dağıtan firmaların resmi adreslerini bulacaksınız.

Çorap ambalajı için evde paketleme işi

Yukarıdaki başlıkta sizlere vermiş olduğum bilgilerde aslında evde çorap paketleme işi için başvuru yöntemi hakkında da bazı bilgiler vermiş bulunmaktayım. Ancak burada kısaca açıklamak istiyorum.

Çorap paketleme iş ilanları üzerinden bulabileceğiniz firmalara telefonla veya internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ancak unutmayın ki yazılarımda da belirttiğim gibi diğer ev paketleme firmaları telefon uygulamalarınızdan çoğu zaman olumlu sonuç alamamaktadır. Ev ambalajı sunan şirketler için internette arama yapın. O zaman görüşmeye gitmeli ve ek çalışma talep etmelisiniz.

Ancak yukarıda başlıkta belirttiğim evlere çorap paketleme işi yapan firmaların telefon numaralarını ve iletişim bilgilerini kullanarak bu pozisyonları arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Ama size bir öneri: Lütfen 0542-0543-0555 gibi cep numaralarını aramayınız. Onun yerine; 0212-0321-0266 gibi alan kodlarından başlayarak fabrika telefonlarını aramak en iyisidir!

Ayrıca bazı yenilikçi firmalar bu tür iş alımlarını internet veya sosyal medya hesapları üzerinden duyurabilmektedir. Bunun dışında bulunduğunuz ildeki tekstil firmaları başvurulacak en güvenilir yerlerdir.

Size tavsiyem, gibi Facebook gruplarına katılarak güncel iş ilanlarını görmenizdir.

Son olarak İŞKUR Evde Paketleme Başvuru Formu başlıklı yazımı okuyun! 🙂

Çorap paketi dükkanında kaç paket yapılır?

Konya Evde Paketleme Isi Veren Firmalar 2021 Guncel.jpg

Kaç tane paketleme görevi üstleneceğinize şirketle birlikte karar verirsiniz. Paketleme siparişleri genellikle haftalık olarak verilir. Haftalık 500 – 1.000 paket teslimat yapılabilmektedir. Yani gerçekten şirkete bağlı.

Şirketler ödemeyi nasıl yapıyor?

Ödemeler genellikle IBAN numarası ile banka hesaplarına yapılır. Bazı firmalar ürünleri teslim aldıktan sonra şahsen ödeme yapmanıza da izin vermektedir.

Çorap paketleme mağazasının teslim süresi ne kadardır?

Bu yine şirketin iş durumuna göre değişir… Bazen günlük teslimat süresi, bazen haftalık veya aylık teslimat süresi olabilir. Siparişin aciliyetine ve paket sayısına bağlıdır.

Çorap paketleme işi kolay mı?

Evet, zorluk yok. Çorap paketleme işi için herhangi bir beceri gerekmez. Evde herkesin rahatlıkla yapabileceği ek iş fırsatı.

 

One Response

Mesaj Bırakabilirsiniz