Malatya evde güvenilir iş imkanları 2024 (Paketleme ve ek işler)

Malatya’da yaşayıp ek gelir elde etmek ister misiniz? Malatya’da ev paketleme firmaları ile iş birliği yaparak evden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Okuyun ve öğrenin!

Malatya’da evde yapılacak çok iş var. Size para kazanmak için hangi yarı zamanlı işleri kullanabileceğinizi söyleyeceğim. Özellikle evde paketleme işini ele alacağım. Nedeni ise son yıllarda artan ambalaj işini evlere veren firmalardır. Birçok sektörden firma evlere ambalaj işi vermektedir. Siz de yazıyı okuyarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Malatya ilçelerinde ek iş ilanlarına da başvurabilirsiniz. Yeşilyurt, Battalgazi, Doğanşehir, Akçadağ, Darende, Hakimhan, Pütürge, Yazıhan, Arapgir, Kuluncak, Arguvan, Kale ve Doğanyol mahallelerinde oturanlar da faydalanabiliyor.

Malatya evden eve nakliyat işi ve diğer ek işler için detaylara girelim! 🙂

malatya evde paketleme isi veren firmala

Malatya Evde Paketleme İşi Nedir?

Ambalaj işinde tecrübeniz yoksa kısaca bu işten bahsetmek isterim. Paketleme işi için firmalarla anlaşmak gerekir. Yani bunu evlere paketleme hizmeti veren firmalar aracılığıyla yapabilirsiniz. Yazımın devamında sizlere Malatya’da ev paketleme mağazası sunan firmalardan bahsedeceğim.

Firmalarla görüştükten sonra çok kolay. Paketleme için gerekli olan ürün ve malzemeler tarafınıza ulaştırılacaktır. Bazı işler yaparlar. Firma, paketlenecek ürünlere göre nasıl paketleme yapmanız gerektiğini size anlatacaktır. Ürünleri size belirtilen teslim süresine kadar büyütmeniz gerekmektedir.

Firmalarla uzun vadeli çalışmak istiyorsanız titiz çalışmalı ve zamanında teslim etmelisiniz.

Malatya Ev Paketleme İşleri Nelerdir?

paketleee

Artık paketleme işi hakkında bilgi sahibi olduğunuza göre Malatya’da evde paketleme işi olarak hangi işleri yapabileceğinizden bahsedebilirim. Malatya’da ev paketleme hizmeti veren firmaları ararken bu işleri örnek alabilirsiniz.

 • Telefon paketleme
 • kilitli ambalaj
 • Sabun ambalajı
 • Alçı ambalaj
 • Kürdan paketleme
 • Saman sargısı
 • Küpe geri ambalaj
 • Plastik bardakların ambalajlanması

Listeyi daha da genişletmek mümkündür. Bunlar son zamanlarda çok popüler olan paketleme işleridir. Malatya’nın en popüler ev tipi ambalaj mağazasına da değinmek isterim. Böylece evde daha kısa sürede ek iş bulabilirsiniz.

Malatya evde çorap paketleme mağazası

hangipaketlemeisini.jpg

Malatya’da ev tekstili hizmeti veren firmalar arasında tekstil atölyeleri de bulunmaktadır. Çorap yapan tekstil firmaları evlere paketleme siparişi verebilmektedir. En popüler paketleme tesislerinden biri olduğu için sizlere de tavsiye ederim.

Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için çorap paketleme işi makalesini şimdi okuyun. Malatya’da evde çorap paketleme işi yapan firmalarla nasıl iletişime geçilir yazıda anlattım.

Malatya Evde Kayısı Paketleme Mağazası

Malatya herkesin bildiği gibi kayısısıyla ünlü bir şehirdir. Bu nedenle Malatya’da kayısı ithalatı ve ihracatı oldukça fazladır. Kayısı satan firmaların birçoğu ev kullanımı için kayısı paketleme işi yapmaktadır. Öncelikle kuru kayısının paketlenmesi için işgücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Şehrinizde bu güzel fırsattan yararlanabilirsiniz.

Malatya Kına Sarma Mağazası

Malatya’da en popüler sarma işlerinden biri de kına sarmadır. Malatya kına sarma işi organizasyon firmaları tarafından sunulmaktadır. Kına, düğün ve nişan organizasyonları yapan firmalar. Kına sarma işi nasıl yapılır öğrenmek için kına sarma işi yazısını okuyabilirsiniz.

Malatya Evde ek iş için diğer işler

Malatya’da evden eve nakliyat işi yapan firmalardan önce yapabileceğiniz ek işlerden bahsedeceğim. Bir paketleme işi bulamazsanız, bu iş seçeneklerini seçebilirsiniz. Malatya Ana Sayfa İş İlanları 2024 yılı için bahsedeceğim ek iş ilanlarını mutlaka aklınızda bulundurun.

Örneğin; Farklı çalışmaları da derecelendirebilirsiniz, örn. B. Davetiye katlama işi, kutu katlama işi, kuyumcu işi, anahtarlık işi, boncuk işi, elbise katlama, düğme dikme işi. Evde yapabileceğiniz şeyler ile ilgili yazımızı okuyarak evden para kazanmanın farklı yollarını görebilirsiniz. Şirketler hakkında konuşalım!

Malatya Ev Paketleme Şirketi

Gelelim asıl konuya… Malatya’da ev ambalajı satan firmalar hakkında az çok fikir edindiğinizi düşünüyorum. Evlere ambalaj sağlayan firmalar genel olarak şu şekildedir:

 • organizasyon şirketi
 • kayısı üreticileri
 • fındık üreticileri
 • Tekstil fabrikaları
 • kimyasal endüstri
 • müteahhitler
 • çeyiz dükkanları
 • hediyelik eşya dükkanları

Temel olarak evlere ek iş veren firmalar yukarıdaki gibidir. Malatya yurt içinde daha fazla boş yer ararken biz yolumuzu yukarıdaki firmalardan yapacağız. Haydi Malatya evde takviye yazıp ne yapayım? Sadece bir göz atın!

Ayrıca bakınız: Almanya’daki belediyelerden ek iş teklifleri

Malatya’da ek kontenjanlar

Malatya Ev Paketleme iş ilanları ve daha fazlası için size 3 seçenek göstereceğim.

İş Arama Siteleri: Jooble.org, sahibinden.com gibi iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Malatya’da evde ek çalışmalar yazarsak sonuçlarını görürsünüz. Şehrinizdeki ilanları güncel takip ederek kontrol edebilirsiniz.
Sosyal Medya: Malatya’da ev ambalajı sunan firmalar bazen sosyal medya üzerinden reklam oluşturmaktadır. O nasıl çalışır? Facebook’ta birçok evde paketleme işletmesi için gruplar var. Bu gruplara katılarak iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Malatya Ev Paketleme İşletmesi telefon numarası

Firmalara ulaşmak için telefon numaralarını ve adreslerini bulabilirseniz işiniz daha kolay olacaktır. Bunu yapmanın etkili bir yolu var.

 • Google’ı aç
 • Kahramanmaraş organizasyon firması yaz
 • arama düğmesine basın
 • Haritalar düğmesini tıklayın

şirketler ortaya çıkıyor. Soldaki telefon numaralarını kullanarak firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Her firma barındırıyor
Paketleme işi yok. Firmalara durumu izah etmelisiniz. Evlere fazladan iş verip vermediklerini sorsunlar

Mesaj Sayısı(3)

 1. poyraz şahin
 2. poyraz şahin

Mesaj Bırakabilirsiniz