Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (2024 Güncel Liste)

Bu yazımda Türkiye’de ev paketleme işi yapan firmalar hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizlerle paylaşıyorum. Özellikle ev hanımlarının tercih ettiği evde paketleme seçenekleri ile ayda 5.000 TL kazanmak ister misiniz? Eve iş imkanı sağlayan firmalarda bu mümkün…

Ev hanımlarına ne dediğime bakmayın; Evde çalışma paketi öğrenciler, emekliler ve ek gelir arayan herkes için uygundur! Hadi evde eşyalarını toplayarak kazan!

Bu şirketlerle evde aklınıza gelebilecek başka bir iş fikri oluşturabilirsiniz. Ama ne? Merak etmeyin hepsini tek tek anlattım.

Evden çalışmak istiyorsanız, paraya ihtiyacınız varsa, o zaman doğru yere geldiniz. Evde paketleme firmalarıyla nasıl iletişime geçeceğinizi, ek ev uygulamaları için hangi yolları izlemeniz gerektiğini ve bu işlerden ne kadar para kazanabileceğinizi yakında öğreneceksiniz.

Bu arada nerede yaşıyorsun? İzmir, İstanbul, Ankara, Kayseri, Konya, Muğla, Gaziantep, Diyarbakır, Van, Bitlis, Deniz, Adana, Antalya… Fark etmez! Bundan sonra ne yapacağım diye düşünenlere verdiğim her tavsiye 81 il için de geçerli. Fabrikalardan evlere iş sağlayan firmalarla çalışmak bu yazıdan sonra sizin elinizde.

O halde hiç vakit kaybetmeden başlayalım. İşte 2024 için ev paketleme işi sunan şirketlerin tam listesi!

Okurlara Önemli Uyarı! Lütfen yazıyı sonuna kadar dikkatlice okuyunuz. Özellikle farklı platformlarda ev eşyası satan yerler hakkında pek çok gerçek dışı bilgi bulunduğu için iş arayan kişiler dolandırıcılıklarla karşı karşıya kalabiliyor.

Nereden iş bulacağınızı, paket iş ilanlarını, iletişim bilgilerini, ne kadar para kazanabileceğinizi ve işi ortalama ne kadar sürede yapabileceğinizi en doğru şekilde bu yazıda anlattım! Evde paketleme şirketleri ve bilmeniz gereken diğer şeyler için okumaya devam edin…

Evde Paketleme Firmaları Güvenilir mi?

evdepaketlemeisiturlerij

Ev paketleme işi yapan firmalarla çalışmayı düşünüyorsanız ama kararsızsanız bu başlıktaki soru işaretinizi siliyorum.

Evde paketleme işi veren  firmalar güvenilir mi?

Firmalara doğru kanallar ve iletişim adresleri ile ulaşırsanız güven sorunu yaşamazsınız. Ancak bu iş popüler hale geldikçe dolandırıcılar bu fırsatı değerlendirmeye çalışıyor. Bu yüzden ayarlarken çok dikkatli olmalısınız. Sizden ödeme ve ayrıntılı banka bilgileri isteyen insanlardan uzak durun.

Güvenmediğiniz kişilere IBAN verebilirsiniz… T.C. vermek. Numaranı verme. Depozito isteyenlere inanmayın.

Kısacası dikkatli ve tedbirli olduğunuz sürece ev tipi ambalaj hizmeti veren firmalarla çalışabilirsiniz. Aşağıda hangi firmaların ev için paketleme işi sunduğunu size daha önce anlatmıştım. İşte evde güvenle para kazanmanın bilgileri.

Evde hangi paketleme işleri yapılır?

Evde paketleme mağazaları sunan şirketlerin seçenekler açısından çok cömert olduğunu düşünüyorum. Size birkaç farklı iş sunarak; şu ya da bu için evde fazladan çalışma konusunda ısrar etmezler. Herhangi bir sektördeki herhangi bir şirketten alabileceğiniz çeşitli ev paketleme işleri vardır.

Daha önce de söylediğim gibi aşağıda tüm çalışmaları listeleyeceğim; Bunu Artvin, Kocaeli, Bartın, Zonguldak, Tekirdağ, Çanakkale, Kütahya, Niğde, Bolu, Sinop gibi ortalama nüfus yoğunluğuna sahip şehirlerde de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ama önce size evlere paketleme işi veren firmalardan alabileceğiniz işleri göstermek istiyorum!

 • Kına Sarma Mağazası
 • kürdan paketleme işi
 • Nikah şekeri ambalajı
 • telefon kılıfı paketleme
 • Plastik bardakların ambalajlanması
 • çorap paketleme dükkanı
 • sızdırmazlık ambalajı
 • Trabzon Çay Paketleme Mağazası
 • Evde pipet paketleme işi
 • küpe geri ambalaj
 • Evde alçı ambalaj dükkanı
 • Evde çivi toplayın

Evlere verilen tüm kaplama işlerini yukarıda listeledim. Makalelere tıklayarak detayları öğrenebilirsiniz. Güvenilir ev paketleme işi için hepsini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ancak evde paketleme yapan firmaların en yaygın işinin sabun ve kına paketleme olduğunu belirtmeliyim.

Neden diye soruyorsun

Süs amaçlı üretilen kokulu sabunların paketlenmesine büyük ihtiyaç vardır. Bu dükkanda kısaca yapmanız gereken şudur: Büyük kalıplardaki bu sabunlar evde küçük kalıp sabunlar haline getirilir ve size verilen ambalaj malzemeleri ile paketlenir. Ev sabunu ambalajı sunan firmaların telefon numaraları ile ilgili yazdığım yazımı mutlaka okuyun.

Bu arada düğün ve kına gecelerinde kınanın küçük paketler halinde hazırlanabilmesi için dükkan sahibi size kınayı kilo ile temin edecek ve kararla küçük poşetlere konulmasını isteyecektir. O işte yapılan iş sayısı kadar kazanç olacaktır.

İş yapma konusunda seçici değilseniz, uygun bir iş yeri oluşturabilir ve tüm alanları toplayabilirsiniz. Paketleme işini evinizin rahatlığında yapabilirsiniz. Yeter ki evde paketleme işini sunan firmalarla iletişime geçin.

Evde paketleme işini nasıl bulurum?

Evde paketleme işi alabilmek için bu işi veren firmalara ulaşmak gerekmektedir. Evlere paketleme hizmeti veren firmaları İŞKUR’da veya Facebook’un ek iş gruplarında bulabilirsiniz.

Firmalara nasıl ulaşabileceğinizi aşağıda detaylı olarak anlatayım.

Ev eşyası paketleme işi yapan firmalar nerelerdir?

Bu süre zarfında hepimizin evde ek gelir elde etmeye ihtiyacı var. Eve paketleme sağlayan firmalar aracılığıyla satın alabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz işleri yukarıda listeledim. Peki bu işleri nereden alıyorsunuz – nasıl alıyorsunuz? Bu firmaları nasıl buluyorsunuz? Bu işler nerede? İşte cevaplar!

Evde ambalaj sağlayan firmalar başlıca şunlardır: tekstil atölyeleri, kimya sanayi fabrikaları, plastik ve ambalaj üreten fabrikalar, ilgili dükkan ve sanatkarlar, yedek parça üreten fabrikalar, zeytinyağı fabrikaları, tütün fabrikaları.

Siz de evde paketleme işi yapmak istiyorsanız bu firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Evlere iş Veren tekstil atölyesi firmaları

Ev ambalajı sunan firmalar arasında tekstil atölyeleri de bulunmaktadır. İstanbul’un Zeytinburnu, Esenyurt, Bağcılar, Fatih, Sultanbeyli, Merter gibi semtlerinde oturanlar en yakın tekstil atölyelerine gidip paketlemek istediklerini belirtmeleri halinde iş bulabilirler. Tekstil atölyelerinin birçoğu şu anda evde ek iş yaparak üretim yapıyor.

Üretilen ürünler ev hanımlarına teslim edilerek son aşamaya getirilir. Emin olun şu anda İstanbul ve diğer illerdeki tüm tekstil işleri bu şekilde yapılıyor.

Bulunduğunuz şehir merkezindeki atölyelere gidip evde paketleme işi yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Hatta bu alt başlık ilginizi çekiyorsa ev dikiş firmaları ile ilgili yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Plastik ve ambalaj üretim tesisleri evleri meşgul edebilir!

Plastik ve ambalaj fabrikaları evde paketleme işini en çok yapan işletmeler arasında yer alıyor. Örneğin plastik bardak, pipet, çatal, kaşık gibi ürünlerin paketlenmesi işlemi insanlar tarafından yapılmaktadır. Bu firmalara ulaşarak evden çalışabileceğinizi onlara bildirebilirsiniz. Yazının devamında ev paketleme firmasının telefon numarası ve iletişim adresleri hakkında bilgi vereceğim.

Bölgenizde paketleme işi yapanlardan yardım isteyin!

On binlerce ev hanımı, özellikle ev hanımlarının evde ek iş bulmasının da yardımıyla artık yeni iş fırsatlarına kavuşuyor. Öncelikle kendi sosyal medya hesabınız üzerinden veya telefonla arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza bu işi yapan biri olup olmadığını sormalısınız.

Kendileri yapmasalar da mutlaka evde yan işler yaparak para kazanan bir arkadaşları vardır. Örneğin İzmir ve çevresinde bu işi yapan bizzat tanıdığım birçok kişi var. Bu arada “İzmir Ev Paketleme Siparişi Veren Yerler” başlıklı yazımı da okuyabilirsiniz.

Böyle birini tanıyorsanız, onlardan yardım istediğinizden emin olun. Onlar da ev istihdam eden firmalarla iletişim ve iletişim noktasında size aracılık etsinler. Ev tipi ambalaj sağlayan firmaların telefon numaralarına ait bilgilere ulaşmayı deneyin.

Düğün Malzemeleri ve Hediyelik Eşya Mağazalarıyla Konuşun!

Ev eşyası paketleyen firmalar arasında özel günler için çalışan firmalar da bulunmaktadır. Kına gecesi, sünnet, düğün gecesi gibi özel günler için çeşitli hediyelik eşyalar satan dükkanlar, genellikle bu ürünleri ev hanımlarına hazırlatıyor. Bebek doğum süslemeleri, kına gecesi için kına sarma, nikah şekeri sarma, magnet gibi süs eşyaları yapma ve sarma gibi birçok sarma işi evlere verilen görevler arasındadır.

Bunun için de Bursa’da yaşıyorsanız Kapalıçarşı, Çanakkale’de yaşıyorsanız Aynalı Çarşı, İzmir’de yaşıyorsanız Kemeraltı, Eskişehir’de yaşıyorsanız Hamamyolu, Antalya’da Kapalı Yol gibi yerlere giderek evinizde ekstra iş bulabilirsiniz.

Bu işlerle ilgileniyorsanız, tanıdığınız hediyelik eşya satan esnaflarla yüz yüze görüşün. Bir iş istediğinizi, işi bitirebileceğinizi ve zamanında eve teslim edebileceğinizi belirtin. Bazı işletme sahipleri, ambalajları kendileri yaptıkları veya başka yerlere söz verdikleri için bırakamayacaklarını söyleseler de, yine de diğer işletmelere sorarak şansınızı deneyebilirsiniz. Mutlaka kendinize uygun bir iş bulacaksınız.

2024’de fabrikalardan evlere iş imkanı sunacak yerler

Evde ambalaj hizmeti veren firmalar için fabrikadan evlere ambalaj teslimatı yapan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bulunduğunuz ilde pamuk, iplik gibi tekstil ürünleri üreten fabrikalar varsa bu fabrikalara bizzat başvurmanız gerekmektedir. Fabrikalar işçileri iki şekilde çalıştırır:

1. Fabrika çatısı altında paketleme işçisi çalıştırır.

2. Ek gelir isteyenlere evde eşya toplama görevi vererek çalışma imkanı sunar.

Başvurmadan önce evden çalışmak istediğinizi belirtebilirsiniz. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit, Denizli, Adana, Manisa gibi şehirlerde yaşayanlar bu işlere daha hızlı ulaşabilirler. Çünkü bu tür tekstil fabrikaları bu illerde yoğunlaşmış durumda.

Fabrikalarda çalışan tanıdıklarınız varsa onlarla iletişime geçebilirsiniz. Evlere iş olup olmadığını fabrikadan öğrenip ona göre evde paketleme işine başvurabilirsiniz. Şimdi size hangi firmalara başvurabileceğinizi anlatayım.

Fabrikadan evlere kadar paketleme işi yapan firmalar:

 • 1- Plastik ve ambalaj fabrikaları
 • 2- Kimya sanayi fabrikaları
 • 3- seramik fabrikaları
 • 4- Plastik boncuk ve düğme yapan yerler
 • 5- Zeytinyağı üreten fabrikalar
 • 6- Tekstil atölyeleri
 • 7- Yapı malzemesi tedarikçileri
 • 8- Batarya fabrikaları

Onlarca fabrika ve şirket örneği sıralayabilirim. Bir düşünün: evde eşyalarını toplayarak para kazanmak için ne yapabilirsin? Ne de olsa harika şeyler olamaz, değil mi?

Uyarı: Fabrikadan evlere iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşsanız bile ne kadar ararsanız arayın bu anlamda iş bulamayacaksınız. Daha kişisel olarak yapacağınız uygulamalar ile olumlu bir sonuç elde edebilirsiniz.

Güvenilir evlere paketleme işverenleri

Hanehalkı için paketleme işi sunan şirketler
güvenilir ev paketleme mağazası
Evde ekstra iş için paketleme yapmayı düşünüyorsanız güvenilir firmalarla çalışmalısınız. Bunun için gözlerinizi açmalısınız. Sizi dolandırabilecek kayıt dışı firmalardan uzak durmalısınız. Halihazırda evden çalışan güvenilir firmalarla çalıştığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Evde paketleme işinin asla kurbanı olmayacaksınız.

Güvenilir ev paketleme işi için eve iş veren güvenilir firmaları bu başlık altında listeledim!

LC Waikiki Evleri İş Yeri

LC Waikiki markasını duyan var mı? En güvenilir firmalar arasında yer alan LC Waikiki ile paketleme işi yapabilirsiniz. Giyim markası olarak her geçen gün büyüyen marka artık ev dekorasyon ürünleri de satmaktadır. Sonuç olarak, büyüyen markanın da kalıcı olarak ambalaj işine ihtiyacı var. Evet! LC Waikiki ürünlerini paketleyerek para kazanabilirsiniz…

LC Waikiki ile nasıl ev sargısı yapabileceğinizi görelim. Bu konudaki tüm detayları size anlattığım bir yazı var: LC Waikiki Business to Homes Bu yazıyı okuyarak güvenilir bir ev paketleme işi yapabilirsiniz.

Koton Ev Paketleme işi

Eve iş veren güvenilir firmalar arasında yer alan bir diğer firma: Koton. Giyim mağazaları arasında oldukça popüler olan bu firma, güvenilir paketleme işleri ile para kazanmanızı sağlar. Çeşitli müteahhitlik firmaları aracılığı ile Koton sigortalı eve paketleme işlemini gerçekleştirmektedir.

Üstelik ayda 5.000 TL kazanma imkanı ile. Bunu nasıl yapacaksın? Bu uzun bir konu olduğu için tüm detayları ayrı bir yazıda anlattım. Koton Fabrika Evlere Ek İş makalesinden her şeyi öğrenebilirsiniz. Güvenilir bir ev paketleme işini bu şekilde yürütebileceksiniz!

Güvenilir bir ev paketleme işi için size önerebileceğim bir yöntem var. Ambalaj firmaları için İŞKUR ile işbirliği yapabilirsiniz. Bazı firmalar evlere paketleme işi yaptırmak için İŞKUR ile anlaşma yapıyor. İŞKUR aracılığıyla evde de paketleyebilirsiniz. O nasıl çalışır? Aşağıda ayrıntılı olarak anlattım.

Güvenilir ev tabanlı firmaları listelediğim yazımı da okuyarak daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi

İŞKUR evleri istihdam ediyor, duydunuz mu? Evde paketleme işi yapan firmalar başlığında İş Kur’a’yı es geçmek istemedim. Peki İş Kur evlere nasıl iş veriyor? Şimdi yukarıdaki şirketler, fabrikalar ve atölyeler İŞKUR ile anlaşarak işçi alıyor. Yani Türkiye İş Kurumu’nun uygun gördüğü kişileri ek iş vererek işe alıyorlar diyebilirim.

Ev tipi paketleme işi için İŞKUR’a nasıl başvurabilirim?

İŞKUR Ev Paketleme işine iki şekilde başvuru yapılabilir. Birincisi İŞKUR E-şubesine kayıt olmak, ikincisi ise size en yakın İŞKUR şubesine gidip kayıt yaptırmak.

Bunun için çarşıya gidip evlere ek iş verecek yerler aramanıza gerek yok.

Aynı zamanda, şu anda hangi federal eyaletlerin evde paketleme işleri olduğunu da buradan öğrenebilirsiniz. Son olarak İŞKUR Evde Paketleme İş Başvuru Formu nasıl doldurulur? başlıklı bilgilendirici ve aksiyon dolu yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Ek bilgi: İş Kur ambalaj şirketi sahibi iseniz sigortanız da kısmen ödenir. Devlet destekli şirketlerle anlaşma yapıldığından, maaşınızın veya gelirinizin paketlenmesini sağlayan şirket sigortanızın bir kısmını, devlet ise sigortanızın bir kısmını karşılayacaktır. Ayrıca bir iş takas aracı olduğu için paranızı ödememek gibi bir şansınız da yok. Ev ambalajı sunan şirketlerle çalışırken dikkatli olun.

Kargo ile ev eşyası satan yerler var mı?

Evlere kargo ile iş veren firmalar var mı? Türkiye’de her il İstanbul, Bursa, İzmir (Tekstil Kentleri) gibi ambalajın bol olduğu iller kadar şanslı değil. Bu şehirlerden uzak illerde yaşayanlar da canları isterse evlerine tıkabilecekleri bir iş olup olmadığını merak ediyor olabilirler.

Bu kişiler için size şunu söyleyeyim: Firmalar paketleme işini fason yaptırırken, bir yandan da sevk ettikleri malları paketledikten sonra eksiksiz ve eksiksiz teslim almak isterler. Bunun için işi yapan insanlara güvenebilmelidir. Evde paketleme şirketleri, birlikte çalıştıkları insanlara güvenmek ister.

Evini tanımadıkları, tanımadıkları kişilere güvenmezler, kargo ile mal göndermezler. Ancak daha önce birlikte çalıştıkları ve güvenebilecekleri kişiler olduğunda kargo ile gönderip paketledikten sonra geri alabilirler.

Ancak kargo ile evlere istihdam sağlayan firmaların telefon numaraları için hazırladığım başlıkta mutlaka şehrinize evlere ek iş veren bir firma bulabileceksiniz!

Evde Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanılabilir?

Evde paketleme işi yapan firmalarla çalışarak ne kadar para kazanabileceğinizi hesaplamak isteyebilirsiniz. Ancak bahsedilen iş için standart bir gelir olmayacağını söylemeliyim.

Evde Paketleme Ne Kadar İşe Yarar?

Her gün ne kadar paketlediğinize bağlı olarak, geliriniz değişecektir.

Sonuç olarak günde 1.000 paket kına yapan bir kişi ile günde 2.000 paket kına yapan kişinin aldığı ücret eşit değildir. Yine de genel bir hesap yapacak olursam; Günde 5-6 saat çalışan biri için eve paketleme işlerinin geliri günlük 70-100 TL arasında değişirken; Günde 10 saat çalışan biri için 150 ile 200 TL arasında olabiliyor.

Bu arada, kazandığınız ücreti belirleyen çalışılan saatler değil, yapılan iştir. Ayrıca ev paketleme işi seçeneklerinin çoğunun aynı fiyatlandırma politikasını paylaştığını da belirtmeliyim. Ürünler 1 TL ve 2 TL olarak gruplandırılmıştır.

Emek ve ekstra emek isteyen bazı ürünlerin tanesi 2 TL tutabilir. Ancak evde bir çorap paketinin ortalama birim fiyatı örneğin 50 kuruştur. Ayrıca evde paketleme işi yapan firmalar için ücretler farklı olacaktır. Her firmadan aynı fiyatları beklemek yanlış olur. Ev ambalaj mağazası telefon numarası ve diğer uygulama bilgileri için detaylara gidebilirim.

Evde paketleme uygulama yolları

Size iş telefon numaraları ve adresleri fabrikadan eve yönlendirmek için bir yöntem göstereceğim. Evde vaktiniz varsa, ev işlerinin geri kalanı için toplayabilirsiniz. Bu pozisyonlar için birçok farklı kanaldan iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Özellikle evde paketleme hizmeti veren firmalar ve telefon numaraları sayesinde çok kolay bir şekilde başvuru yapma imkanına sahipsiniz.

Bu işi gerçekten istiyorsanız, aşağıda listelenen başvuru yöntemlerini denemelisiniz:

 • Kişisel üretim atölyeleri için başvuru
 • Fabrika aracılığıyla uygulama
 • Bir fason üretim acentesi aracılığıyla bir iş başvurusu
 • Ambalaj işi yapan kişiler tarafından başvuru
 • Özellikle paketleme işçisine ihtiyaç duyan hediyelik eşya dükkanlarında uygulama
 • İş Kur üzerinden ev paketleme işi yapan firmalara başvurun

Ayrıca apartman sahipleri, From Owner – Indeed gibi bazı güvenilir ve iyi bilinen reklam sitelerine reklam verirler. İşte evde paketleme işi sunan şirketler için iş ilanları.

Son olarak yukarıda verilen örnek görseldeki gibi aradığınız paketleme firması ile ilgili bir firmayı Google – Safari – Yandex Haritalar’da yazıp aratarak bu işyerinin telefon numarası – iletişim ve adres bilgilerini bulabilirsiniz.

Bu arada aşağıdaki gibi şehir kodları ile başlayan iletişim numaralarını arayarak iş başvurusunda bulunmanızı tavsiye ederim: B. 0212 – 0232 – 0316 gibi cep telefonu numaraları değil.

Örnek olarak Bursa’da evde ek iş verdim. Yaşadığınız şehri girerek evde paketleme işi yapan yerler ve telefon numaraları hakkında bilgi alabilirsiniz.

ÇÖZÜM: 2024 yılı için evde paketleme hizmeti veren firmalar ve fabrikadan evlere kadar olan emeğin en güncel bilgilerini sizlere aktardım. Sorularınızı aşağıya YORUM olarak bırakabilirsiniz. Finansportali.net olarak ev paketleme işi yapmıyoruz. Amacımız sadece size yardımcı olmaktır.

Yukarıda sizin için nerelere başvurabileceğinizi ve tüm iletişim kanallarını yazdım. Biraz çaba ve araştırma ile kesinlikle ek iş bulabilirsiniz. Evde bilgisayarınızda yan işler arayarak asla iş bulamazsınız.

Evlere Güvenilir Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Evde Güvenilir Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Evde Güvenilir Küpe Arkası Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Evde Güvenilir Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Evde Güvenilir Plastik Bardak Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Dışarıya Fason Penye İş Veren Firmalar (Evde Fason İşi 2023)

Mesaj Sayısı(2)

Mesaj Bırakabilirsiniz