Evde Güvenilir Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar 2024

Evden para kazanmak isteyen ev hanımları, öğrenciler ve iş arayanlar! Ev için kürdan ambalajı sağlayan firmalar hakkında size anlatacağım çok önemli şeyler var! Hazır olmak.

2024 yılında evde ek iş olanakları önem kazanmaya başlarken evde paketleme işi sunan yerler de iş hacimlerini genişletti. Evdeki paketleme işinin yanı sıra dekorasyon, ütü, paketleme, katlama gibi ev işleri de vardır.

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Balıkesir, Denizli, Manisa, Afyonkarahisar, Gaziantep, Şanlıurfa, Samsun, Konya, Kayseri, Sivas, Antalya illerinde evlere kürdan ambalajı sağlayan firmaları hızlı bir şekilde aratarak bulabilirsiniz. teklif. Adana ve diğer birçok şehir. .

(Veya bu makaleyi sonuna kadar okuyun ve şirketler hakkında daha fazla bilgi edinin!)

Özellikle evden para kazanmak isteyenler! Evinizin rahatlığından çıkmadan günde sadece 7-8 saat çalışarak ayda 5.000 TL ek gelir elde etmek istemez misiniz?

Ancak bu işten daha fazla para kazanmak ve ev için kürdan satan yerlerle bağlantı kurmak istiyorsanız okumaya devam edin!

İşte eve götürmek için kürdan ambalajı sunan yerlerin telefon numaraları, adres bilgileri ve kullanım alanları!

Evde kürdan nasıl paketlenir?

Evde kurdan paketleme isi veren firmalar

Evlere kargo ile iş veren yerler arasında bir de evde kürdan paketleme hizmeti veren firmalar var! Evde fazladan boş zamanı olan herkes evde fazladan iş arar. Tamamlayabileceğiniz en kolay yan görevlerden biri, evde bir kürdan sarmak. Bu iş sayesinde yorulmadan sizi tatmin edecek bir maaşı kolaylıkla kazanabilirsiniz. Ek iş ya da normal bir iş olarak yapabileceğiniz kürdan sarma işi için doğru firmalara yaklaşmanız çok önemlidir.

Evde ek gelir olarak kürdan sarma işi yapmak isteyenlerin bu işin nasıl yapıldığı hakkında bilgi almasını istiyorum.

Evde kürdan paketleyen firmalar, çalışanlarına belli sayıda kürdan, kürdan kutusu ve plastik eldiven veriyor. Aslında bu eldivenlerin iki amacı vardır. Bunlardan biri kürdanı saran kişinin elini kaşımamak, diğeri ise hijyen kurallarına uymaktır.

Ev kürdanlarını paketleme işiyle uğraşan bir kişinin firma tarafından verilen kürdanları belli sayıda (firma yetkilisinin size verdiği numara) ve doğru şekilde koyması gerekmektedir. Kutu içerisine dizilmiş olan malzemenin kırılmadığından emin olmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Ayrıca, daha hızlı toplayıp paketlemek istiyorsanız, her zaman başarılı olamayacağınızı da hatırlamanın faydalı olacağını düşünüyorum. Bu nedenle, paketlerken kürdanları kutulara dikkatlice yerleştirmeniz çok daha iyi olacaktır.

Benzer paketleme işleri için Evde Telefon Kılıfı Paketleme başlıklı yazımı da okuyabilirsiniz.

Evde kürdan paketlemek kolay mı?

Evde para kazandıran işler zaten çoğu zaman kolaydır. Kürdan sarmak her ev hanımının ya da evde vakit geçiren herkesin rahatlıkla yapabileceği bir iştir.

Ancak şuna dikkat etmelisiniz: Kürdanların uçları keskin kenarlı üretildiği için batma veya çizilme tehlikesine karşı her zaman dikkatli olmalısınız. Evde küçük bir bebeğiniz varsa bu konuda ekstra hassas olmalısınız.

Kürdan paketleyerek para kazanmak istiyorsanız ve evde küçük çocuklarınız varsa; Mümkün olduğunca dikkatli olmalısınız ve çocuğunuzdan iş yerinde asla yardım istememelisiniz.

İşinizi yaparken size verilen kürdanları çok sayıda düzenlemeli ve firma yetkilisinin istediği sayıda kutuya yerleştirmelisiniz.

Kürdanları kırmamak, kutuya düzgün bir şekilde koymak, doğru sayıda yerleştirmek ve hijyen kurallarına uymak bu mağazada sizin göreviniz. Bu arada evde kürdan ambalajı sunan firmalar size gönderdikleri tüm ürünleri adet ve malzeme olarak size ait olmak üzere gönderiyor.

Bu nedenle tüm kürdan ve paketleri firmaya teslim edene kadar ürünlerin akıbetinden siz sorumlusunuz. Bunu yapabilirseniz siz de evde kürdan ambalajı sunan firmalarla iletişime geçerek yerel ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

Ayrıca kürdan sarma işi dışında başka neler yapabilirim diye düşünüyorsanız Evde Yapılabilecek Ek İşler başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Evde kürdan paketleme işinin sonucu nedir?

Evde paketleme mağazaları sunan şirketler, paketleme mağazasına bağlı olarak kendi fiyat aralığını sunar. Genel olarak kürdan ambalajı işleten bir kişi part-time olarak ayda ortalama 2.000 TL kazanabilmektedir. Elbette kazancınız size, işinize ve performansınıza göre değişecektir.

Bunun dışında ayda 5.000 TL ve üzeri kazanmak istiyorsanız bu işleri ailenizle veya küçük bir ekip kurarak yapmanızı tavsiye ederim. Hatta şunu da deneyebilirsiniz: Akraba ve komşularınızdan birkaç kişiden oluşan bir ekip oluşturarak ayda 6-7 bin TL’ye kadar kazanabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz şirket günlük, haftalık veya aylık ücret ödeyebilirken; Paketlediğiniz kutu için de ödeme yapabilirsiniz.

Kürdan paketleme Evde uygulama – dikkat edilmesi gerekenler

  • Evde kürdan sarma işine başvururken birkaç hususa dikkat etmeniz sizi olası dolandırıcılıklardan koruyacaktır.
  • Ürünler için senet imzalamaya çalışanlar
  • Ürünler için kapora talep etme
  • Başvuru ücreti isteyenler

Kimliğinizi ve iş ile ilgili olmayan özel kişisel bilgilerinizi isteyenler
Ev tipi kürdan ambalajı sağlayan firmalara başvururken dikkatli olmalısınız. Piyasada “Ambalajı eve teslim ediyoruz” adı altında hizmet sunan birçok kişi veya kurum bulunmaktadır.

Yasal olup olmadıklarını görmek için asla çevrimiçi başvuruda bulunmayın. Telefonla başvururken şahıslarla değil, şirketlerle görüşün. Bununla birlikte, şirketler evde paketleme işleri için çok az başvuruyu telefonla kabul etmektedir. Bu nedenle şahsen başvurmak iyi bir fikirdir.

Evde kürdan paketleyen şirketler

Evde kürdan ambalajı sunan şirketler ve mağazalar, iş ilanlarını belirli web sitelerinde ve gruplarda yayınlar. Benzer paketleme işlerini görmek ve bu firmalara başvurmak için aşağıda tek tek anlatacağım ürünleri denemenizi öneririm.

Bunun dışında, ilgili şirketler çevrimiçi başvuruları kabul etmekte çok katıdır. Yine de From Owner ve Jooble gibi büyük sitelerde benzer paketleme iş ilanlarına rastlamanız olasıdır. Ancak bu konuda çok dikkatli olmanızı ve mesai öncesi kapora isteyen dolandırıcılardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Kürdan paketleme iş başvurusu için plastik ve ambalaj fabrikalarına bizzat başvurabilirsiniz.
Ayrıca parti malzemeleri, havlu ve peçete ürünleri yapan firmalarla da iletişime geçebilirsiniz. Bu firmalara günde kaç saatinizi bu işe ayıracağınızı, kaç kişinin yapacağını ve yapabileceğiniz kapasiteleri de bildirirseniz iyi olur. Bu sayede size verilecek iş yükünü ve kendi gelirlerini göz önünde bulundurarak size işi vereceklerdir.
Bu firmalara ek olarak; İŞKUR üzerinden de başvurabilirsiniz.
Evde kürdan ambalajı sunan firmalarla İŞKUR evde ambalaj başvuru formumu okuyarak iletişime geçebilirsiniz.
İş Kur’a gidip kariyer danışmanları ile görüştükten sonra, bulunduğunuz bölgede evde ek iş seçeneği varsa sizi arayacaklardır.
Son olarak, evde iş ilanı veren ve evden para kazanan Facebook gruplarına üye olarak evde paketleme işi alan kişilerle bağlantı kurabilirsiniz.

Evlere paketleme işi yaptıran firmaların telefon ve adres bilgileri!

Size evde kürdan sarma görevi veren firmalarla ilgili harika bir taktik vereceğim! Bu, evlere ambalaj veren kuruluşların telefon numaralarına, iletişim ve açık adres bilgilerine erişmenizi sağlar.

1- Google, Yandex, Safari… Hangi arama motorunu kullanıyorsanız kullanın. Yaşadığınız şehir ile birlikte plastik ve ambalaj fabrikasına girin ve girin.

2- Haritalar sekmesine tıklayın ve arayın.

3- İşte size en yakın evlere kürdan sarma siparişi veren firmaların tam listesi!

4- Solda herkesin tam adresini, adını ve güncel telefon numaralarını görebilirsiniz!

Daha fazla bilgi alabilmeniz için paketleme işiyle ilgili makaleler yazıyorum. Sorularınızı YORUM BÖLÜMÜNDEN bana bildirmeyi unutmayın. Ayrıca iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayınız.

Mesaj Bırakabilirsiniz