Evde Toka Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar 2023

Evde Toka Paketleme İşi – 2022 Toka İşi Veren Firmalar!

Son yıllarda evden çalışanların da sayısı artmaya devam etti. Part-time bir iş arıyorsanız ve evde para kazanmak istiyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okuyun! Evde paketleme çok popüler ve kolaydır. Bu yazımda sizlere evde toka paketleme işini anlatacağım. 🥳🥳

Evde yapabileceğiniz çeşitli işler vardır, örneğin: B. Tel Toka Paketleme İşi ve Lastik Toka Paketleme İşi. Ayrıntılara gireceğim. 2022’de işe giresin diye evde tokalı paketleme işini hangi firmalar veriyor? Nasıl ulaşabilirsiniz? En doğru bilgilerle anlatacağım! Amacım tamamen size rehberlik etmek ve evde ek gelir elde etmenize yardımcı olmak.

Saçmalamadan ev panjuru çalışması için detaylara gireceğim. 🙂

Toka paketleme işi nedir?

tokaaaaaaaaaa.jpg

Öncelikle görev tanımından bahsedeceğim. Endişelenmeyin, şirketler sizden evde tokalı ambalaj işi yapmak için herhangi bir deneyime sahip olmanızı beklemiyor. Ancak işi bildiğinizi görmeleri bir avantaj olabilir. Bildiğiniz üzere evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Çok fazla rakip. 🙂

Toka paketleme işi çok kolaydır. Şirketlerle anlaşabilirseniz, gerisi ortak bir konu gibi geliyor. Tokalı paketleme işi için gerekli tüm malzemeleri firma size sağlayacaktır. Bu malzemeler genellikle:

  • Toka
  • ambalaj için ambalaj
  • Etiket
  • Yapıştırıcı
  • paket

Olur… Tabii bu malzemeler firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Tokaları ihtiyacınız olan malzemelerle dilediğiniz gibi paketleyin. Firmanın belirttiği tarihte teslim edin. Dakiklik şirketler için çok önemlidir. Firma yaptığınız işten memnunsa sizinle tekrar çalışır.

Evde toka paketleme işi birçok seçeneğe sahiptir. Bildiğiniz gibi pek çok toka çeşidi var… tel, lastik, pençe toka… sayısız! Bu kadar çok seçenek varken iş bulmak daha kolay!

Evde tel toka paketlemek en çok verilen işlerden biri olduğu için onu ayrıca belirtmek istedim. Tel tokalı paketleme de çok basittir. Şirket size binlerce tel toka verecek. Bu tel tokaları belirli adetlerde kutulara koyup paketlemeniz gerekmektedir. Firma bunun için size örnek bir ürün verecektir.

Numune ürüne bakarak paketleme işlemini tamamlıyorsunuz. Paketlediğiniz tel tokaları verilen tokalara takacaksınız. Şirketlerin size çok fazla toka vereceğini unutmayın. Zamanınızı iyi yönetmeli ve zamanında teslimat yapmalısınız.

Tokalı Ambalaj İşletmesinin Kârı Nedir?

evlere toka paketleme isi min e1645689373713

Evde toka işi yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu gelirdir.Bir işe başlamadan önce ne kadar kazanacağınızı haklı olarak bilmek isteyeceksiniz. Bu konuda çok net bir cevap veremeyeceğimi söylemeliyim. Çünkü firmaların ödemeleri firmadan firmaya farklılık gösterebilmektedir. Ancak genellikle paket başına 1 TL ücret alınmaktadır.

Örneğin bir paketleme firması için tel toka kullanarak günde 300 paket yaptığınızı varsayalım. Kazancı 300 TL. Bu işi haftanın 6 günü yaparsanız 1.800 TL kazanırsınız. Ayda 7.200 TL! Oldukça iyi bir galibiyet, değil mi?

Doğal olarak günde 300 paketleme işini halledebilir misiniz? Bu size kalmış, eğer eliniz hızlıysa çok rahat yapabilirsiniz. Zamanla daha hızlı iş yapacağınızdan hiç şüphem yok.

Paketleme işinin yanı sıra evde para kazandıran çok çeşitli işler de var… Yazıyı hemen okuyun ve farklı işleri puanlayın!

Evde toka paketleme işi sunan şirketler

Gelelim yazının en önemli kısmına… Evde toka işi yapabilmek için evde şal işi yapan firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Bu konu hakkında çok fazla yanlış bilgi var. Bunu önlemek istiyorum. Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin sayısı arttıkça dolandırıcılar da çoğaldı.

Bu yüzden bu işi almaya çalışırken gözlerinizi dört açmalısınız. Sizden depozito veya ücret talep edenlere inanmayın. Bunu yaparak insanların parasını almaktan kurtulan birçok insan var. Genel olarak aşağıdaki alanlarda hizmet veren firmalar evlere iş vermektedir.

  • tuhafiye
  • takı
  • toka imalathaneleri
  • Büyük kozmetik mağazaları
  • 1 milyon işlem

Aramamızı genellikle bunlar üzerinden yürütürüz. Size doğrudan şirketlerle nasıl iletişime geçeceğinizi anlatacağım. Ev tokası paketleme işi sunan şirketleri bulmak için aşağıdaki adımları izleyin.

Ev tokası paketleme işi telefon numarası

Eve ek iş veren firmaların sayısı her geçen gün artıyor. Hatta firmaları buna ikna edebilirsiniz. Evde paketleme işini yapan işçi sayesinde firmalar aslında büyük bir avantaj sağlıyor. Yemek ve sosyal güvenlik gibi harcamalar için endişelenmenize gerek yok. Bu durumu açıklayabilirsiniz.

Her neyse şimdi size ev tipi kapak ambalajı yapan firmaların telefon numaralarını nasıl bulacağınızı anlatacağım. Örnek üzerinden gidelim. Örneğin İstanbul’da yaşayan birisiniz ve evde toka paketleme işi arıyorsunuz.

Google arama motorunu açın,
Arama kutusuna “istanbul tokacı” yazın,
Arama motorunun altından “Haritalar”a tıklayın,
Birçok şirket ve iletişim adresi göreceksiniz.
DİKKAT! Burada listelenen tüm firmalar evlere fazladan iş vermiyor! Arayıp ikna edici bir şekilde sormanız gerekiyor. Bu yöntem ev tokası paketleme iş telefon numarası için çok etkilidir.

Bahsettiğim yöntem ile Sakarya Adapazarı Toka Paketleme Evi’nde ek işler sunan firmalarla da görüşebilirsiniz. İstanbul’u anlattım. Yaşadığınız şehirde çok fazla firma yoksa kargo ile evlere iş veren firmalar yazısını okuyun. Bu, şirketlerle uzaktan işbirliği yapmanızı sağlar.

Ev tokası paketleme uygulaması

Yukarıda anlatıldığı gibi firmalara başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında evde toka paketleme işine başvurmak için çeşitli Facebook gruplarına katılabilirsiniz. Evde ek iş için açık olan birçok grup var.

Burada iş ilanlarına başvurabilirsiniz. “Toka İşi alınır” reklamı yapanlar var. Ama unutmayın, para yatırın vs. dolandırıcılarla karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olmalısın.
Facebook bu konuda işinize yarayabilir. Böylece evde paketleme işini sahibinden halledebilirsiniz. Bunun dışında bazen İŞKUR genelinde evlere iş veren firmalar da oluyor. Konuyu detaylı anlattım. İŞKUR Evden Çalışma yazısını şimdi okuyabilirsiniz!

Evde Paketleme İşini Kimler Yönetebilir?

Evde tokalı şal işi yapmak isteyenlerin aklında bir soru vardır. Bu işi kim yapabilir? İyi haberler! Firmalar bu işi yapmak için sizden herhangi bir yeterlilik ya da kriter beklemezler. Bu işi yapabilecek herkesle çalışmaya isteklidirler. Yeter ki titiz çalışın ve zamanında teslim edin…

Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve ek gelire ihtiyacı olan herkes için uygun bir iş! Unutmayın, ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok kazanırsınız! Gördüğünüz gibi evde lastik tokalı ambalaj sunan birçok firma ve tel tokalı ambalaj sunan firmalar var.

Evde tokalı paketleme işi için sizlere en doğru bilgileri vermeye çalıştım. Burada azimli ve çalışkan olmak gerekiyor. Firmaları bulup pazarlık edebilirseniz gerisi çok kolay. Daha fazla EVDE İŞ fikri için makale kategorimize göz atın!

 

Mesaj Bırakabilirsiniz