Evde Güvenilir Plastik Bardak Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Uzun zamandır part-time iş önerilerimi evde yapmadığımı şimdi farkettim! Ancak evde plastik bardak ambalajı işinden ayda 6.000 TL kazanabileceğinizi bir an önce söylemek istiyorum.

Son zamanlarda evde yapılabilecek ek işler arasında evlere emanet edilen plastik bardak paketleme işi de tercih edilmektedir. Evde ek gelir elde etmek isteyen öğrenciler, işsiz vatandaşlar ve ev hanımları gibi her kesimden insan evde paketleme işi yapan firmalarla anlaşarak para kazanabilir.

Evet ev tipi ambalaj hizmeti veren firmalar çalışıyor diyorum çünkü bu firmalar yaşadığınız yerden para kazanmanızı sağlıyor. Yazımın devamında size bu firmalardan bahsedeceğim, lütfen dikkatlice okuyunuz.

Peki plastik bardakları evde nasıl paketlersiniz? İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Antalya, Ankara, Kütahya, Isparta, Ağrı, Erzurum, Trabzon, Erzincan gibi illerde paketleme işi yapılabilir mi? Hanelere plastik bardak ambalajı veren kurumlar ne kadar para ödüyor? İş Kursu evde plastik bardak ambalajı sunuyor mu? Evde plastik bardak ambalajı sunan yerlerin telefon numarasını nasıl öğrenebilirim?

Şimdi arkanıza yaslanın, çayınızı yudumlayın ve nasıl huzur içinde ayda binlerce pound kazanabilirsiniz? Deneyim!

Evde plastik bardak paketleme isi

Evde plastik bardak nasıl paketlenir?

Evde paketleme işi sunan şirketler aracılığıyla plastik bardak paketleme işi alabilirsiniz. Cam paketleme işleri evde yapılırken, paketleme işlerini hızlı ve neredeyse zahmetsizce yapmak mümkündür.

verilecek malzemeler;

 • kağıt veya plastik bardaklar
 • şeffaf ambalaj poşeti
 • ambalaj sakızı
 • Eldiven
 • Paketlenmiş bardaklarınızı yerleştirebileceğiniz büyük paket kutusu
 • Evlere cam ambalaj işi veren firmalarla anlaştıktan sonra (bunların hangi firmalar olduğunu size anlatacağım) tüm ürünleri toplu olarak bu yerlerden alacaksınız.
 • Örneğin kargo ile evlere istihdam yaratan şirketler gibi düşünün. Bahsettiğim yerler büyük şantiyeler… Yani belki size 100 değil 10.000 plastik kavanoz gönderir ve size bir hafta önceden haber verir.
 • Bu 1 hafta içerisinde elinizdeki tüm kavanozları belirtilen sayıda ve kategoride paketleyip gönderdikleri kargo paketlerine geri koyuyorsunuz.
 • Ardından size bu işi veren firmayı arayıp firma yetkililerini adresinize çağırıyorsunuz. Bu kişiler evinize gelip paketleri teslim alıyor, sayıyor, ürünleri inceliyor ve size anlaşılan ücreti ödüyorlar.
 • Evde cam ambalaj sağlayan firmalar ürünleri size kargo ile toplu olarak gönderecektir. Size verilen şartlara ve kurallara göre bardak sayısına göre plastik poşetlere koymanız istenecektir. Her pakete belirli sayıda plastik poşetli bardak konur.
 • Plastik bardakları bu şekilde hızlı ve kolay bir şekilde paketleyebilirsiniz. Ancak dikkatli bir şekilde camlara zarar vermeden çalışırsanız bu bir avantajdır. Aksi takdirde her bir cam size partiler halinde gönderilse de zarar görmüş cam kazancınızdan düşülebilir.

∴ Bu arada Evde Para Kazandıran İşler başlıklı yazımı okudunuz mu?

Evde plastik bardak paketleme işiyle ne kazanırım?

 • Tüm ev ambalajlarında olduğu gibi, evdeki plastik bardak ambalajının da karı size bağlı. Her gün ne kadar çok paketlerseniz, o kadar çok kar elde edersiniz. Bir kişi ile değil daha çok kişi ile daha fazla paket yaparak kazancınızı artırabilirsiniz.
 • Plastik bardak ambalajı sunan şirketler genellikle karton veya plastik torba başına bir fiyat talep edebilir. Genelde paket başına fiyat veren firmalar 1 paket için 1 TL civarında ödeme yapmaktadır.
 • Günde 150 adet yaparsanız en az 150 TL kazanarak ayda en az 6.000 TL rahatlıkla kazanabilirsiniz. Birden fazla kişi ile bu miktardan fazlasını kazanmanın mümkün olduğunu hatırlatayım.
 • Çalışma koşullarına saygı duyarsanız ve şirketler sizden memnunsa daha fazla iş bulmanız mümkün. Yaptığınız işe göre aylık kazanabilirken, günde 4 saat çalışarak aylık kira ve mutfak giderlerini düşebilirsiniz. Plastik bardak ambalajları ne kadar kazandırır sorusunun cevabı yaptığınız işe bağlıdır.
 • Sizlere sitemizde evden yapabileceğiniz işler hakkında olabildiğince bilgi vereceğim. Online başvuru yapmamaya özen göstermenizi ve telefon yerine yüz yüze görüşmenizi tavsiye ederim. Bu arada evlere ek iş veren firmalara ürünleri size ulaştırmak için senet imzalattığınızda ve kimlik bilgilerinizi istediklerinde bu kişilerden mutlaka uzak durun.

Evde plastik bardak ambalajı sunan şirketler

Birçok şirket, işleri evde yapılacak işler şeklinde evlere yaptırır. Özellikle pandemi krizi nedeniyle iş gücü kısıtlı olan ambalaj firmaları acilen evlere ek iş veriyor. Buna hanelere plastik bardak ambalajı sağlayan şirketler de dahildir.

Peki evde plastik bardak ambalajı sunan firmalar hangileri?

Bu siparişleri genellikle plastik ve ambalaj üreten fabrikalardan alırsınız. Bu firmalara internet üzerinden başvurmak yerine adreslerine gidip evde bavul hazırlamak istediğinizi söylemenizi tavsiye ederim. (Güven vermekle ilgili)

Plastik bardaklar dışında evde kına paketleme hizmeti verenler de dahil olmak üzere tüm paketleme firmalarına başvurmanızı tavsiye ederim. Bu sayede daha fazla iş yükü ile daha fazla kazanmak mümkündür. İşlerinizi zamanında ve dikkatli yaparsanız firmalardan daha olumlu geri dönüşler alabilirsiniz.

Özellikle plastik ambalaj fabrikalarında plastik bardak, plastik tabak ve daha birçok ambalaj siparişi almak mümkündür. Evde plastik bardak sarmak, gelirinizi artırmanın veya ek gelir elde etmenin bir yoludur.

Evde plastik bardak ve tabak sarma işi yapanların adres ve iletişim bilgileri!

Evlere ambalaj fason hizmeti veren firmaların adres bilgilerinin nasıl bulunacağını anlatıyorum. Yukarıda size Bursa şehri için örnek bir görsel bıraktım. Resmi incelerseniz bu yerlerin adres, iletişim ve telefon bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Mesela Bursa’yı şöyle verdim; Ancak Ankara, İzmit, Adana, Denizli, Manisa gibi Türkiye’nin tüm illerine bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

Hazır olduğunuzda işte taktiğimiz:

1- Google, Yandex, Safari gibi kullandığınız internet arama motorunu açın.

2- Yaşadığınız şehri yazın ve yanına plastik ve ambalaj fabrikaları kelimelerini ekleyin.

3- Enter’a basın ve oradan Haritalar sekmesine gidin.

4- Karşınıza yukarıdaki resimdeki gibi bir ekran çıkacaktır.

5- Sol tarafta şehrinizdeki tüm fabrikaların adresleri ve telefon numaraları görünecektir.

6- İster tek tek arayın, ister orada verilen adreslere gidin, evde plastik bardak ambalajı istediğinizi söyleyin.

Evde plastik bardak ambalajı için nasıl başvurulur?

Evde paketleme iş ilanlarının telefon numarasına nasıl ulaşılacağını yukarıdaki başlıkta anlatmıştım zaten. Yukarıda verilen taktikte karşınıza çıkan 0534-0505 gibi cep telefonlarını aramak yerine; Şehir kodu ile başlayan şirketlerin telefon numaralarını aramanızı şiddetle tavsiye ederim, örneğin: örneğin 0232-0322-0216-0328!

Plastik bardak paketleme işi için başvururken akılda tutulması gereken birkaç şey vardır. Sizden senet imzalamanızı isteyen herhangi bir şirket veya şahıstan uzak durmanızı tavsiye ederim. Sevk edilecek ürünler için senet imzalarsanız dolandırılma riskiniz yüksektir. Bire bir firmalarla tanışmak size daha fazla iş bulma şansı vereceğinden dikkat edin.

Üstelik İŞKUR evlere iş veriyor! Duydun mu? Evlere verdiği tüm ek çalışmaları kırmızı ile altını çizdiğim yazıda paylaştım. Uygulama yöntemleri bile orada! İş Kur ile evde plastik bardak paketleme işi yaptırmak için bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Evde plastik bardak paketleme işi için İŞKUR’u tercih edebilirsiniz. Ya da yukarıda sizinle paylaştığım şirket adreslerini bulma yöntemini deneyebilirsiniz.

Daha fazla ev paketleme işi sunan şirketler hakkında bilgi almak isterseniz, diğer ürünlerime de göz atmanızı öneririm. İllere ve çeşitli paketleme tesislerine göre hazırladığım içeriğim Evde ek işler kategorisinde yer almaktadır. Son olarak aşağıdaki YORUM kısmına iletişim bilgilerinizi bırakarak evlere ek iş veren firmaların dikkatini çekebilirsiniz!

Mesaj Bırakabilirsiniz