AGT Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2024)

Agt Kurye sipariş takibinizi istediğiniz zaman resmi internet sitesi üzerinden basitçe yapabilirsiniz. Agt Kurye firması aracılığıyla yapılacak olan teslimatınızın hangi gün gerçekleşeceğini kargonuzun durumunu takip ederek öğrenebilirsiniz. Agt (Aynı Gün Teslim) Kurye sipariş gönderi numaranızı kullanarak adım adım kargo takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

90

Agt Kurye Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Agt Kurye sipariş takibi yapmak için Agt Kurye internet sitesini kullanabilirsiniz. Agt Kurye sipariş takibi için şu adımları takip etmelisiniz:

  • “Agt Kurye” kelimesini arama motorunuzda aratarak “Aynı Gün Teslim” isimli resmi sitesine girmelisiniz.
  • Karşınıza çıkan ana sayfanın sağ üst kısmında “Gönderi Takibi” bölümüne tıklamalısınız.
  • Açılan sayfada istenen müşteri bilgisi, sipariş takip numarası bilgisi, gönderi sahibinin soyadının ilk iki harfi bilgisini sırayla girerek “Sorgula” butonuna tıklamalısınız.
  • Öğrenmek istediğiniz Agt Kurye kargo takip bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Agt Kurye Siparişim Nerede?

Agt Kurye firmasını kullanarak verdiğiniz sipariş için sipariş numaranız ile sorgulama işlemi yaparak siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Agt Kurye firması siparişinizi en kısa sürede 7/24 yapılan mesai ile teslim etmeyi hedeflemektedir ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve teslimat bölgesine göre sipariş teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Agt Kurye sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun yerini öğrenebilirsiniz.

Agt Kurye Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Agt Kurye sipariş numarası, sipariş takibinizi sürekli olarak gerçekleştirebilmek ve siparişinizle ilgili herhangi bir sorun ile karşılaştığınız takdirde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken numaradır. Agt Kurye sipariş numaranızı, sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Agt Kurye sipariş gönderi no sorgulama için şu yolları kullanabilirsiniz:

  • Agt Kurye’nin “Aynı Gün Teslim” adlı resmi internet sitesine girerek sağ üst bölümde bulunan canlı destek butonuna tıklamalısınız. Karşınıza çıkan canlı destek hattını veya whatsapp hattını kullanarak sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.
  • Agt Kurye müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı kişisel bilgilerinizi müşteri temsilcisine iletmeniz durumunda sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.
  • Hangi siteyi kullanarak siparişi oluşturduysanız bu sitenin “siparişlerim” bölümünden veya siparişiniz kargoya verildiğinde size Agt Kurye firması tarafından SMS ya da e-mail yoluyla iletilen bilgilerden sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.

Agt Kurye İletişim Numarası Nedir?

Agt Kurye firmasını kullanarak yaptığınız alışverişlerde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Agt Kurye müşteri hizmetleri numarasını arayarak yaşadığınız sorunu müşteri temsilcisi aracılığıyla giderebilirsiniz. Agt Kurye müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 850 480 76 77 şeklindedir.

Agt Kurye Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Agt Kurye firması ile taşınan kargonuzun için hafta içi ve hafta sonunda teslimatının yapılması mümkündür. Agt Kurye sipariş saatleri ve muhtemel teslimat saatleri şu şekildedir:

Agt Kurye hafta içi açılış saati: 09.00 (her gün)

Agt Kurye hafta içi kapanış saati: 18.00 (her gün)

Agt Kurye hafta sonu açılış saati: Cumartesi – 09.00

Agt Kurye hafta sonu kapanış saati: Cumartesi – 18.00

Agt Kurye firmasında Pazar günleri mesai yapılmamaktadır bu nedenle kargo teslimatlarınız Pazar günü gerçekleştirilemez ancak bir sonraki iş gününde teslimatlar devam eder.

Mesaj Bırakabilirsiniz