Kuryenet Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2024)

Kuryenet sipariş takibinizi istediğiniz zaman Kuryenet’in resmi internet sitesi üzerinden hızlıca yapabilirsiniz. Kuryenet kargo firması aracılığıyla yapılacak kargo teslimatınızın ne zaman yapılacağını online olarak kolayca öğrenebilirsiniz. Kuryenet kargo sipariş gönderi numaranızı kullanarak adım adım kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

2112211212

Kuryenet Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Kuryenet kargo sipariş takibi yapmak için istediğiniz zaman Kuryenet kargo internet sitesini kullanabilirsiniz. Kuryenet sipariş takibi için şu adımları sırasıyla uygulamalısınız:

  • “Kuryenet” kelimesini cihazınızda kullandığınız arama motorunuzda aratarak Kuryenet kargonun resmi sitesine girmelisiniz.
  • Karşınıza çıkan ana sayfada ortasında bulunan “Gönderi Takip” başlıklı bölümden kimin adına verilen sipariş durumunu öğreneceğinize göre “bireysel takip” veya “kurumsal takip” seçeneklerinden birini seçmelisiniz.
  • Açılan sayfada gönderi numaranızı ilgili bölüme girmeli ve “Gönderiyi Sorgula” butonuna basmalısınız.
  • Öğrenmek istediğiniz Kuryenet kargo takip bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Kuryenet Siparişim Nerede?

Kuryenet kargo firmasını kullanarak verdiğiniz sipariş için Kuryenet sipariş sorgulama yaparak siparişinizin nerede olduğunu online olarak öğrenebilirsiniz. Kuryenet firması siparişinizi teslim aldığı andan itibaren en kısa sürede siparişinizi teslim etmeyi hedefler ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz teslimat bölgesine göre sipariş teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Kuryenet sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun yerini öğrenebilirsiniz.

Kuryenet Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Kuryenet kargo sipariş numarası, sipariş takibinizi online olarak yapabilmek ve siparişinizle ilgili herhangi bir sorun ile karşılaştığınız takdirde aksaklıkları giderebilmeniz için bilmeniz gereken gönderi numarasıdır. Kuryenet kargo sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Kuryenet sipariş gönderi no sorgulama için şu yöntemlerden birini kullanabilirsiniz:

  • Kuryenet kargo müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı şahsi bilgilerinizi müşteri temsilcisine ilettiğiniz takdirde sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.
  • Hangi siteyi kullanarak siparişi oluşturduysanız bu sitenin “siparişlerim” bölümünden kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.
  • Siparişiniz kargoya verildiğinde Kuryenet tarafından size gönderilen SMS ya da e-mail yoluyla iletilen bilgilerden kargo sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.

Kuryenet İletişim Numarası Nedir?

Kuryenet kargo firmasını kullanarak yaptığınız alışverişlerde herhangi bir aksaklık yaşamanız durumunda Kuryenet müşteri hizmetleri numarasını arayarak sorunlarınızı müşteri temsilcisi aracılığıyla giderebilirsiniz. Kuryenet kargo müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 444 93 93 şeklindedir.

Kuryenet Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Kuryenet kargo firmasıyla taşınan kargonuzun için hafta içi ve hafta sonunda teslimatının yapılması mümkündür. Kuryenet sipariş saatleri ve muhtemel teslimat saatleri şu şekildedir:

Kuryenet hafta içi açılış saati: 09.00 (her gün)

Kuryenet hafta içi kapanış saati: 18.00 (her gün)

Kuryenet hafta sonu açılış saati: –

Kuryenet hafta sonu kapanış saati: –

Kuryenet kargo firmasında Cumartesi ve Pazar günleri mesai yapılmamaktadır. Bu nedenle Cuma gününde teslim edilemeyen siparişinizin teslimatı bir sonraki hafta gerçekleştirilebilmektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz