Kadınlar ve Ev Hanımları için evde yapılacak işler 2023

evhanımı mısın Sizin için harika bir makale hazırladım! Evde boş zamanınızı nakit paraya çevirmenin tam zamanı… Kadınların evden çalışması sayesinde siz de ev ekonomisine destek olabilir, cebinize para koyabilirsiniz. 😊

Ev hanımları için evden yapılabilecek pek çok iş imkanı bulunmaktadır. İŞKUR’un bile evinde iş imkanı var. Sizler için detaylı bir liste hazırladım. Aralarında mutlaka kendinize uygun bir ev işi fikri bulacaksınız. Eğer gerçekten azimli ve çalışkansanız kadınların evde yapabileceği işler sayesinde kesinlikle para kazanabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi evden çıkmadan para kazanmak hayal değil… Çocuklarınızı büyütmeye ve diğer işlerinize zaman ayırmaya devam edebilirsiniz. Boş zamanlarınızda ev hanımlarının evde yapabileceği işlerden para kazanabilirsiniz.

Öyleyse konuşmayı bırakalım ve Yuvadan para kazanmak için ne yapılabilir? Cevaplarını öğrenelim.

1- Yemek yapıp Satmak

yemek yaparak yan gelir getirmek.jpg

Kadınlar için ev işleri
Kadınlar için evde çalışma konusunda sizlere sunacağım ilk konu evde yemek yapmak ve satış yapmak. Ev hanımlarının evde yapabileceği işler arasında oldukça kazançlı bir ek ev işi fikridir. Ellerinin damak tadına güvenen ev hanımları, evlerinde çeşitli yemekler yapıp satarak kolayca para kazanabilirler.

Hatta son zamanlarda insanlar hazır yemek konusunda o kadar çok sorun yaşıyorlar ki dışarı çıktıklarında bile ev yapımı yemek yiyebilecekleri yer arıyorlar. Bu nedenle restoranlar, meyhaneler, menülerinde mutlaka ev yemekleri isterler. Siz de bunu değerlendirebilir ve ev yapımı yemeklerinizi farklı restoranlara satabilirsiniz.

Örneğin mantı, börek yapabilir, yaprak sarabilir ve satabilirsiniz. Sadece restoran satmak zorunda da değilsiniz. Yemek pişirip yerel bölgenize, gıda pazarlarına ve fuarlara satarak para kazanmanız mümkündür. Bu konudaki tüm soru işaretlerinize açıklık getirecek bir yazı hazırladım. Evde yemek yapma ve satma ile ilgili yazımızı okuyarak tüm detayları öğrenebilirsiniz. Kadınlar için iş fikirleri gerçekten çoktur.

2- Paketleme işi

Konya Evde Paketleme Isi Veren Firmalar 2021 Guncel.jpg

Evde hangi işleri yapabilirim?
Evde paketleme işinden çok iyi kazançlar elde edebileceğinizi biliyor muydunuz? Evde kadınlar için son derece kazançlı bir iş fırsatı. Paketleme atölyesi sağlayan firmalar aracılığıyla yaptığınız paketleme işlerinden para kazanıyorsunuz. Ayrıca paketleme işi için yapabileceğiniz birçok şey var:

  • sabun paketleme işi
  • Alçı Ambalaj Mağazası
  • kürdan paketleme
  • Plastik bardakların ambalajlanması
  • çorap paketleme dükkanı
  • Nikah şekeri ambalajı
  • Evde saman paketleme dükkanı

Gördüğünüz gibi, birçok iş mevcut. Ayrıntıları öğrenmek ve paketleme işini evde yapmak için bu öğelere tıklayabilirsiniz. Paketleme işleri için herhangi bir bilgiye sahip olmanıza gerek yok. Şirket size gerekli tüm malzemeleri sağlayacaktır. Yapmanız gereken paketleme işini verilen tarihe kadar tamamlamaktır.

Evlere ambalaj hizmeti sunan firmalar sayesinde siz de evinizden çıkmadan para kazanabilirsiniz. Kadınların ev işleri arasında son yıllarda paketlemeye büyük talep var. Kadınlar için ev ödevi ile yapılabilecek işler arasında paketleme işi sayesinde işinizden para kazanabilirsiniz.

İlgili İçerik: Evde Paketleme İşi

3- İŞKUR’dan evde çalışma imkanı

Evde ne yapabilirim derseniz İŞKUR üzerinden evde iş yapabilirsiniz. İŞKUR, istihdam yaratmayı amaçlayan devlet kontrolündeki bir kuruluştur. Devlet onaylı olmak, güvenilir olmak demektir. İŞKUR evlere iş verir mi? , İŞKUR evde paketleme işi mi veriyor? İkisinin de cevabı evet!

İŞKUR, ev hanımlarına iş yaratmaları için ev ödevi imkanı sunuyor. İŞKUR evde paketleme mağazaları bile açıyor. Evde paketleme için İŞKUR’a iş başvurusunda bulunmak için hemen yazımızı okuyun. Devlet güvencesindeki İŞKUR ile evinizden çıkmadan para kazanabilirsiniz. Devlet güvencesiyle! Kadınların evde çalışması için İŞKUR’u düşünün…

4- Mum imalatı ve satışı

Kadınlar için ev işleri
Kadınların ev işlerindeki bir diğer popüler konu da mum yapmak ve satmaktır. Siz de evinizde binlerce lira kazanmak istiyorsanız bu başlığa puan verebilirsiniz. Son zamanlarda evde tasarlayacak, üretecek ve satacak o kadar çok şey var ki… Bu işlerin çok kazançlı olduğunu biliyorum.

Son zamanlarda farklı renk ve modellerde mumların satıldığını gördünüz mü? Aylık geçimini sağlayan birçok insanın evinde dekoratif mum yapıp sattığını söylemeliyim. Mum yapmanın maliyeti çok düşüktür ve evde kolayca yapabilirsiniz. Kadınların ev işleri için çok popüler.

Kadınlara yönelik iş fikirleri arasından bu başlığı seçtiğinizi varsayalım. Hangi sürece devam etmeniz gerekiyor? Dekoratif mum yapmak için ne gerekiyor? onları nerede satabilirsin? Her detayını anlattım… Evde mumdan para kazanma yazısını okuyabilirsiniz. Böylece mümkün olan en kısa sürede evden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

5- Evde katlanır davetiyeler

Kadınların evde yapabileceği işler
Evden çalışmak istiyorum diyorsanız ve kadınlara evden iş arıyorum diyorsanız harika! Çünkü doğru adrestesiniz. Ev ofisinde kadınlar hangi işleri yapabilir? Senin için sipariş vermeye devam edeceğim. Evde davetiye katlama işi sayesinde 3.000 TL’den fazla kazanabilirsiniz.

Evlere davetiye katlama görevini üstlenen firmalar aracılığı ile yapacağınız bu iş sayesinde para kazanacaksınız. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerin yanı sıra Yozgat, Isparta, Konya gibi küçük şehirlerle de davetiye katlayabilirsiniz. Peki evde davetiye katlama ve firmalara nasıl ulaşılır?

Vakit kaybetmeden sizleri evde davetiye katlama işi için hazırladığım yazıya davet ediyorum. Bu yazıdan sonra evde işletmelere ulaşabilir, davetiye katlayabilirsiniz. Kadınlar için ev işleri gördüğünüz gibi bitmiyor. Sadece ısrarcı ol.

6- Kapı süsleri yapın ve satın

Kadınların evde yapabileceği işler için kazançlı işleri sıralamaya devam ediyorum. Zanaatınıza güveniyorsanız ve el işi yapmaktan keyif alıyorsanız, evinizde kapı süsü yapıp satmayı düşünebilirsiniz. Kendi yaptığınız kapı süslerini satabilir veya kapı süsü yapan firmalarla çalışabilirsiniz.

Kapı süsü yapıp kadınların evde yapabileceği şeyler altında satmaya karar verdiyseniz sizi tavsiye yazısına yönlendireceğim. Evde kapı süsü yapıp satmaya hemen başlamak için yazımızı okuyun. Bu iş için geniş bir zaman çerçevesine ihtiyacınız yok. Başarılı satışlar yapabilirsek aylık olarak ekonomiye büyük katkı sağlayabilirsiniz.

7- İkinci el kıyafet satın

İkinci el kıyafet satmak kadınların evde yapabileceği işlerden biridir. Bildiğiniz gibi ikinci el kıyafet satabileceğimiz birçok uygulama var. Gardırop, gardrop gibi uygulamalar sayesinde kıyafet satışı yapabilirsiniz.

Dolabınızda kullanmadığınız kıyafetleriniz varsa onları satışa çıkarabilirsiniz. Diğer bir yöntem olarak ise ilgili butik ve marketlerde satılan kaliteli ürünleri ucuza alıp bu uygulamalarda daha yüksek fiyata satabilirsiniz. Bu şekilde para kazanan birçok insan olduğunu söylemeliyim.

Kadınların evde yapabileceği şeyler arıyorsanız bence bu fikri değerlendirin. Çok kolaydır ve herhangi bir beceri gerektirmez. Tişört, elbise, gözlük, şapka, ayakkabı gibi birçok eşyayı satabilir ve para kazanabilirsiniz.

8- Bir blog yazarı olun

Kadınlar için İş Fikirleri’nde evinizden kolayca yönetebileceğiniz bir iş blogu başlatın. Aslında, tüm dünyada blog yazarı olarak para kazanmanın çok eski bir yolu. Çevrimiçi vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız, evde bir kız blogu başlatmayı düşünebilirsiniz.

Blog yazmak için Türkçe’nizin iyi olması ve yazacak bir konunuzun olması gerekir. Blok ihraç rekabetçi bir iştir. Bu nedenle daha dar alanlara odaklanarak okuyucu sayınızı artırabilirsiniz.Genel konularda yazan çok kişi var. Daha fazla püskül kollu yazabilirsiniz.

Örneğin amigurumi bebekler veya oyuncak yapanlar gibi bir tema belirleyebilirsiniz. Blogunuz büyüdükçe çeşitli ortaklıklar sayesinde çok para kazanabilirsiniz. Kadınlar için evde çalışma başlığının 9’uncusu geldi çattı…

9- Bebek bakıcılığı

Çocuklarla aranız iyiyse kadınların evde en çok sevdiği iş olan bu başlığa puan verebilirsiniz. Son zamanlarda hem anne hem de babanın istihdamının artmasıyla birlikte evde çocuklarına bakacak kişiler arayanların sayısında da artış oldu.

Kadınlar için iş fikirlerinden biri olan bebek bakıcılığı ile oldukça iyi bir günlük gelir elde edilebilmektedir. Bakiciburada.com gibi çeşitli web siteleri, evde çocuklara bakmak için müşterilerinize ulaşmanıza olanak tanır.

Ev hanımları için bebek bakıcılığı evde yapılabilecek işler arasında oldukça kazançlı bir iştir. Unutmayın, imkanınız varsa tanıdıklarınız sayesinde müşteri bulabilirsiniz… Gelelim evde yapılması gereken kadınlara yönelik işlere.

10- Ütü

Ev hanımları için evden çıkmadan evde yapılacak işler sayesinde para kazanın. Evde ütü yaparak para kazanabilirsiniz. Kendiniz ütülerken başkasının ütüsünü bile yapabilirsiniz.

Birçok insan yoğun iş temposu nedeniyle evde ütü yapmaya vakit bulamıyor. Bu nedenle yakınlarda ütü yapabilecek kişiler arayabilirler.

Sabırlı biriyseniz ve ütü yapmaktan çekinmiyorsanız bu kafa ile iyi para kazanabilirsiniz. Ev hanımlarının evde yapabileceği işlerden biri olan ütü, kurtuluşunuz olabilir!

11- El işi satmak

Hanımların evde yapacakları bir sürü el işi! En akla gelebilecek el sanatlarını satabilirsiniz. Bunun için modayı takip etmeniz gerekiyor. Yani talep gören ürünlere yönelmelisiniz. Örneğin, mahsul modası bugünlerde çok yaygın.

El örgüsü ile farklı rengarenk bitkiler örebilirsiniz. Amigurumi bebekleri özelleştirebilir veya rüya yakalayıcılar yapabilirsiniz. Dediğim gibi, olasılıklar inanılmaz! Satışlarınızı yurt dışına bile yapabilirsiniz. Bunun için ETSY gibi sitelere kayıt olabilirsiniz.

12- Belediye iş teklifleri

Yerel ev hanımları için istihdam fırsatları olan kadınlar için ev işleri bulabilirsiniz. Bazı işler evden yapılabilir. Bununla ilgili detayları öğrenmek için hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

Ev hanımlarını desteklemek için belediyeler bu imkanları sunabilir. Sana nasıl iş bulacağını anlattı.

13- Serbest çalışan bir grafik tasarımcı olun

Bugün evden freelance çalışarak para kazanan birçok insan var. Siz de onlardan biri olabilirsiniz. Bunun için en çok aranan alanlardan biri de grafik tasarımdır: becerileriniz varsa veya geliştirebileceğinizi düşünüyorsanız, grafik tasarımcı olarak çalışarak para kazanabilirsiniz.

Basit logolar, afişler ve kartvizitler yaparak para kazanabilirsiniz. Bionluk, Poverty gibi sitelere üye olabilirsiniz. Ücretsiz olarak kayıt olabilir ve müşterilerle tanışabilirsiniz. Evde kadınlar için eğlenceli bir alternatif de raptiye!

14- Evcil hayvan bakıcısı olun

Bu seçenek ev hanımları için çok eğlenceli! Hayvanlarla aranız iyiyse evcil hayvan bakıcısı olmak isteyebilirsiniz. Evcil hayvan sahiplerinin sayısı son yıllarda çok arttı.

Ve bazı durumlarda, hayvanlarına bakacak güvenilir insanlar arıyorlar. Bunun için petsitter ve petsurfer gibi sitelere kayıt olabilirsiniz.

15- Sosyal medya hesaplarını yönetin

Birçok kurum ve şirketin en çok önem verdiği noktalardan biri de sosyal medya hesaplarıdır. Sosyal medya üzerinden hedef kitleye ulaşmak artık çok daha kolay. Bu nedenle birçok hizmet sağlayıcının sosyal medya hesaplarını yönetecek profesyonel kişilere ihtiyaç duyulmaktadır.

Serbest meslek kurullarından sosyal medya işleri alabilirsiniz. İnternet sayesinde evde yapılacak o kadar çok şey var ki! Kadınların evde yapabileceği serbest işleri düşündüğünüzden emin olun.

Mesaj Bırakabilirsiniz