Belediyelerin ve devletin ev hanımlarına verdiği iş imkanları 2023

Yerel ev hanımlarına yönelik iş imkanları sayesinde para kazanabiliyorlar. Konu ve uygulama hakkında bilmeniz gereken her şeyi bu yazıda bir araya topladım! Hepsini atlamadan okumanızı tavsiye ederim.

Sizlere ev hanımları için para kazanma yollarını anlatmaya devam ediyorum. Ev hanımları, evde paketleme işleri gibi birçok yarı zamanlı iş sayesinde para kazanabilir. Belediyeler aracılığıyla iş bulabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarına iş imkanı sunan platformlar var. İŞKUR’dan evde iş olanaklarından bahsedeceğim.

Hangi işleri yapabilirsin?

Belediyelere nasıl başvurabilirsiniz? Detaylar burada Ev hanımları için ülkenin iş teklifine başvurun.

Belediyeler Ev Hanımlarına İş İmkanı Sağlıyor mu?

Belediyelerin ev hanimlarina is imkani 2

İnternette en çok aranan ev kadınlarından biri – belediyelerin ev hanımları için iş imkanları var mı? – Konuya açıklık getirmeye devam etmek istiyorum. Ev hanımları için doğrudan belediyeler tarafından oluşturulmuş bir açık pozisyon platformu bulunmamaktadır.

Bunun için Türkiye’deki tüm belediyeler farklı bir yol izleyebilir. Örneğin Ümraniye Belediyesi’nde ev hanımları için istihdam olanakları ile Esenyurt Belediyesi’nde ev hanımları için istihdam olanakları farklı olabilir.

Belediyelerin kadınların evden çalışması için bazı işleri olabilir. Bunun için ilinizdeki belediyelere başvurabilirsiniz. Belediyelerin düzenlediği organizasyonlarda ev hanımlarına vb. görevler verilebilir.

Peki bu ev hanımları iş imkanları için ne yapmalı? Şehrinizdeki belediyelerin web sitelerini takip edebilirsiniz.
Ev hanımlarına yönelik iş fırsatları için topluluk kurslarına da katılabilirsiniz. Topluluklarda ev hanımları için çok fazla iş fırsatı olmasa da, evden para kazanmak için deneyebileceğiniz birkaç yol vardır. Bu yazının devamında bu konulara değineceğim. Evde oturan kadınlar için iş fırsatları için iyi yöntemler var. O zaman devam edelim!

Sadece belediye ev hanımlığı işlerini beklemeyin… evde para kazanmanın yollarını kendiniz de bulabilirsiniz. Size yönlendirdiğim makaleleri ayrıntılı olarak okuyun.

Ev hanımları için hangi işler var?

Ev hanımları için belediye iş teklifinden yararlanmak istiyorsanız hangi işleri yapabileceğiniz konusunda fikir sahibi olmalısınız. Öncelikle belirtmeliyim ki bu çok büyük bir yetkinlik gerektirmiyor. Hemen hemen herkesin yapabileceği işler vardır. Özellikle evde paketleme işi çok popüler. Ambalaj hariç:

  • İplik kesme için temizlik çalışması
  • Dikiş işi
  • Katlanır kutular
  • Maske dikim işi
  • Toka paketleme dükkanı
  • Davetiye katlama işi
  • Kuyumcu dükkanı
  • Nikah şekeri üretimi

Birçok istihdam fırsatı var. Ev hanımları için evde çalışma olanaklarını da içerecek şekilde listeyi genişletmek mümkündür. Bunların birçoğu evde paketleme gibi işlerden oluşuyor. Firma size ürünleri ve paketleme malzemelerini sağlıyor ve siz de bu ürünleri istenilen tarihte teslim ediyorsunuz. Çoğu şirket için mantık aynı şekilde çalışır.

İŞKUR’dan evden çalışma imkanı

Yerel ev kadınlarına istihdam fırsatlarından başka seçenekleri değerlendirmelerini tavsiye ettim. İŞKUR evlere iş verir mi? Devletin ev hanımlarına sunduğu iş olanaklarından faydalanmak için İŞKUR’a üye olabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) devlet kontrolündeki bir kurumdur.

Bazı şirketler dairelere ek iş ilanları verebilir. İŞKUR’a üye olmak ve başvuru yapmak çok kolay. Kısa sürede online üyelik oluşturabilirsiniz. İŞKUR ev hanımı açık pozisyonları için formu doldurunuz. İŞKUR Evsel Ambalaj Başvuru Formu’na girmek için tıklayınız. İŞKUR güvencesiyle para kazanmak ev hanımları için bulunmaz fırsat olabilir!

Hangi illerden İŞKUR’a üye olabilirim? İŞKUR Türkiye genelinde hizmet vermektedir. İstanbul’un yanı sıra Kastamonu İŞKUR’a da iş başvurusunda bulunabilirsiniz… Küçük kasabalarda yaşamak gibi bir derdiniz yok. Bir devlet kurumu olan İŞKUR’u iş bulmak için her zaman kullanabilirsiniz.

Ev hanımları için ek işler

Evde kadınlara yönelik iş imkanları için iş ilanları yapılabilir. Bu gönderileri her gün takip edin. Ek ev hanımı iş ilanları için sahibinden.com gibi iş ilanlarını ziyaret edebilirsiniz. İl ayarlarını düzenleyerek evde part-time iş ilanlarını görebilirsiniz.

Reklamlar sürekli güncellenmektedir, bu yüzden dediğimiz gibi düzenli olarak takip etmek önemlidir. Özellikle evden çalışarak para kazanmak isteyenlerin sayısı her geçen gün arttığı için…

Ev hanımları için iş ilanları konusunda da sosyal medya platformları oldukça etkilidir. Özellikle Facebook’un ön planda olduğunu söyleyebilirim. Facebook hesabınızı kullanarak diğer iş ilanı gruplarına evinizden katılabilirsiniz. Buna benzer birçok grup var. Bu gruplara katılın! Ev hanımlarına istihdam olanakları dışında bu seçeneklerde belediyelerin çok etkili olduğunu söyleyebilirim.

DİKKAT! Sizden para, TC numarası ve detaylı banka bilgileri isteyip biz ev hanımlarına evde çalışma imkanı sunuyoruz diyen dolandırıcılara dikkat! Evde yarı zamanlı işlere talep yüksektir. İnsanlar bundan yararlanmaya çalışabilir. Gözlerini aç…

Ev hanımlarına iş teklifi KOSGEB

Ev hanımlarına iş teklifi KOSGEB ile şirketinizin patronu siz olabilirsiniz. İş kurmayı düşünüyorsanız KOSGEB desteğinden faydalanabilirsiniz. Bunun için KOSGEB girişimci belgesi alınması gerekmektedir. KOSGEB girişimci sertifikasını nasıl alabilirim? Bu tam olarak ne yapıyor? Ayrıntılı olarak anlattım. Mevcut bir işiniz varsa veya bir girişimcilik fikriniz varsa, bu iyi bir fırsattır.

Ev hanımlarına belediyelerde istihdam olanaklarının yanı sıra girişimciler için de KOSGEB çok önemli bir konu. Ev hanımı olup da iş kurmak istemeyenlere büyük kolaylıklar sunuluyor. Aynı zamanda işini daha da geliştirmek ve büyütmek isteyenlere destek verilmektedir.

Ev hanımlarına evde iş fırsatı

Ev hanımı iş fırsatları için topluluk web sitelerini takip edin dedim. Peki belediyede iş bulamayan ev kadınları ne yapacak? Üzülmeyin! Sizler için onlarca ürün hazırladım… Üstelik evden çıkmanıza bile gerek yok!

Evde para kazanmak söz konusu olduğunda çok fazla seçeneğiniz var. İşinizi evinizden çevrimiçi olarak bile yapabilirsiniz. Örneğin online satış, freelance çalışma, paketleme işi, montaj işi gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Çevrimiçi olarak ne satabilirim? Eğer öyle düşünüyorsanız bu konuda size çeşitli ürün fikirleri verdim. Her şeyi evden yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Günümüzde online alışveriş çok popüler…

 

Ev hanımlarının evde yapabileceği birçok şey var. Evden para kazanan iş arayanlar için 30 farklı iş tavsiyesiyle karşınızdayım! Kırmızı yazıya tıklayarak hemen öğrenebilirsiniz. Evde ne yapacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok. Cevaplar bu yazıda!

Son yıllarda ev hanımlarına iş imkanı sunan firmalar bulunmaktadır. Çeşitli sektörlerdeki şirketler evlere ek işler verebilir. Örneğin paketleme işini herkes yapabilir. Evde paketleme yapan firmalar için de bir yazı hazırladım. Detaylara ulaşabilirsiniz.

ÇÖZÜM:

Yerel ev hanımları için istihdam olanakları
2022 yılı için belediyelerde ev hanımlarına yönelik iş ilanları hakkında sizleri bilgilendirdik. Cemaatlerin her birinin bu konuda bağımsız çalıştığını söyledim. Dolayısıyla tek çatı altında bir platform yoktur. Kendi şehrinizdeki toplulukları takip etmelisiniz.

Belediyelerin farklı organizasyon ve faaliyetlerine atanabilirler. Ancak bu reklamlara ulaşmak çoğu zaman zor olabiliyor. Bu nedenle size yönlendirdiğim makalelerdeki yöntemleri göz ardı etmeyin. Ev hanımları için evde para kazanma yolları denenemeyecek kadar çok…

Evde para kazanmak isteyen ev hanımları için topluluk dışında para kazanma imkanlarını anlattım. Siz de bu fırsatlardan yararlanarak evden para kazanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için makale kategorimize bakın – EVDE DAHA FAZLA ÇALIŞMA – Bilgi…

Siz de sorularınızı aşağıya YORUM olarak bırakabilirsiniz. Para kazanmanın daha fazla yolu için bizi izlemeye devam edin! İyi günler dilerim. 🙂

Mesaj Bırakabilirsiniz