Ankara evde iş imkanı 2024 (Paketleme ve ek işler)

Ankara evleri istihdam eden firmalarda evden çalışarak ayda 6.000 TL kazanmak ister misiniz? O halde Ankara’da evde ek iş fırsatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız için hazırladığım bu makaleyi mutlaka okumalısınız.

Yenimahalle, Polatlı, Sincan, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Ayaş gibi nerede olursanız olun fark etmez. Bu yazıda Ankara’nın her bölgesinde yaşayan; Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve iş arayanlar için fırsatlar var.

Ankara ev paketleme iş ilanlarından, Ankara ev paketleme iş ilanlarına kadar her şeyi ele alacağım. Hatta Ankara Yenimahalle’de evlere iş veren yerleri de öğreneceksiniz.

Hadi başlayalım! İşte 2024 yılı Ankara’da Evlere İş  sağlayan firmalar ve iletişim bilgileri!

Şirketlerin evlere verdiği işlerden para kazanılır mı?

Ankara’nın merkezinde ya da ilçesinde oturun mutlaka kendinize uygun bir ek iş teklifi bulacaksınız. Evden nasıl daha fazla iş ilanı bulabilirim? Ankara evlerine iş veren firmaları düşünenler, araştıranlar buraya!

Evde ek iş yaparak para kazanmak özellikle pandemi ile birlikte popülerlik kazandı. Hatta artık tüm firma sahipleri evlerdeki ek işler için gerekli malzemeleri işi yapacak kişiye mutlulukla teslim ediyor.

Firmaların hane halkına yaptırdığı bu tür işlerin en güzel tarafı ise; Siparişlerin toplu teslimatı. O nasıl çalışır? söylüyorum! 🙂

Bedava gelir için evden iş sunan firmalara yönelmek için iyi bir yan gelir elde etmek önemlidir. Beceri, biraz incelik ve disiplinle, ek işleri kurye şirketlerine yaptırarak para kazanabilirsiniz.

Evde yapılabilecek tüm ek işler Ankara’da!

Ankara evleri kullanan firmalar her geçen gün artmaktadır. İşletmeler sigortasını ödediği elemanları çalıştırmaktansa evden para kazanmak isteyen sizleri tercih ediyor.

Bu fırsatı değerlendirmek tamamen sizin elinizde. Peki Ankara’da evde ek iş imkanları neler? İşte aşağıda listeledim!

Ekonomik sorunlar nedeniyle çalışmak zorunda kalıyorlar; Ancak, çocuklarınız olduğu için evden çalışmak istiyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey evde işverenlerle çalışmaktır.

Kutu katlama, davetiye katlama, kına paketleme, mekan çalışması, ev çorap paketleme, sabun paketleme
gibi meslekleri içeriyor evde paketleme işi Ankara için çok uygun bir yurtiçi ek istihdam imkanı diyebilirim. Yukarıda sıraladığım tüm işleri evlere istihdam sağlayan firmalar ile iletişime geçerek yapabilirsiniz.

Merak etme, onu da söyledim! Ankara evleri istihdam eden firmaların detayları yazımın devamında sizleri bekliyor.

Ankara Evde Ek İş Veren Firmalar

Evet Ankara’da ev işi yapan birçok firma var dedim. Peki bu yerler neleri kapsıyor? Ayrıntılı olarak anlattım. İşte buradasın:

Düğün aksesuarlarının satıldığı yerlerOrganizasyon firmalarıPlastik ve ambalaj fabrikalarıTekstil atölyeleriKimya fabrikaları
İşte Ankara 2024 için ev veren firmalar bu şekilde. Gördüğünüz gibi sizlere Ankara evleri istihdam eden 5 farklı firma hakkında bilgi verdim.

Ankara’daki Evlere işverenlerin geliri

Tüm fabrikaların ve atölyelerin size sunabileceği ek evde çalışma olanakları farklıdır. Bunu sizin için özet olarak hazırladım. Ama sonra Ankara evleri istihdam eden firmalar sayesinde elde ettiğiniz geliri örneklerle daha detaylı anlattım.

 • Evde ek işveren bulabileceğiniz bölge işleri. Aylık gelir
 • Düğün malzemeleri satan yerler Kızılay
 • Etimesgut
 • Yenimahalle evde kına paketleme işi, evde nikah şekeri paketleme, ort. 5.000TL
 • Organizasyon firması Çankaya
 • Etimesgut Ana Sayfa Nikah Şekeri Paketleme İş Yeri Ort. 6.000TL
 • Polatlı plastik ve ambalaj fabrikaları
 • Sincan ev, kürdan ambalaj, alçı ambalaj ort. 4.000TL
 • Tekstil atölyeleri Çankaya
 • Yenima Salonu
 • Altındağ Evde kat kat, evde ütü, etiket kesip ayrı iplik ort. 6.000TL

 

Ankara Evde Ek İş

İşletmesi
Evde çalışma imkanları Ankara için birçok fırsatı barındırmaktadır. Birçok firma ile çalışma imkanına sahipsiniz. Bunlardan en popüleri şüphesiz Ankara’da evden eve nakliyat işidir.Bu iş seçeneği ile evde ek işler çok iyi bir şekilde yapabilirsiniz. Aşağıda en çok hangi paketleme siparişlerini alabileceğinizi detaylı bir şekilde açıkladık.

Ankara Ev Kına Şal

ankara kina paketleme isi min.jpg

Örnek (1) Evde kına sarmak, davetiye katlamak gibi işler Ankara’da düğün malzemeleri satan esnaf arasında rahatlıkla bulunur. Bunun için Kızılay bölgesine gitmeniz gerektiğini düşünüyorum, mesela firma ile anlaşmanız var.

Haftada 1.000 iş paketini paket başına 1 TL’ye verdiler. Sadece bir haftalık çalışmadan 1.000 TL kazanıyorsunuz. Sadece bir ayda kazandığınız gelir toplamda 4.000 TL.

Tabii ki, sadece bir iş yapmak zorunda değilsiniz. Ankara’da evlere kına sarma işi yapan firmalar ve organizasyon firmaları ile işbirliği yaparak birden fazla iş yapabilirsiniz.

Ankara’da evlere paketleme işi için alım yapan firmalar

Örnek (2) Ankara’da evde paketleme işi için yapabileceğiniz bir diğer iş de organizasyonda paketleme işi…

Ankara’da da organizasyon firmaları çoktur. Özellikle Ankara evden eve nakliyat firmalarından bahsettiğimizde Çankaya ve Etimesgut bölgelerinde buralara rastlayabilirsiniz.

Size güzel bir bilgi vereyim. Bu işleri günde 8-10 saat yaparak organizasyon şirketlerinden aylık 4.000 TL kazanmak mümkün. Örneğin nikah şekeri paketleme hizmeti veren firmalar Ankara’daki organizasyon firmaları tarafından ödüllendirilmektedir.

Ankara evde davetiye katlama isi min.jpg

Kürdan paketleme

Örnek (3) Ağırlıklı olarak Polatlı ve Sincan’da bulunan “Ambalaj ve Plastik Fabrikaları” nedeniyle; Evde kürdan paketlemek, evde maket bıçağı yapmak, evde yara bandı paketlemek ve evde plastik poşet katlamak gibi işler bulabilirsiniz.

Ankara evleri istihdam eden firmalarda yapabileceğiniz işlerden biri de budur. Bu çalışmalar sayesinde en az 5.000 TL kazanabilirsiniz. Ankara da ev paketleme hizmeti veren firmaların telefon numaralarını ve iletişim adreslerini aşağıya ekliyorum.

Konfeksiyon Paketleme Mağazası

Örnek (4) Tekstil atölyeleri Türkiye’nin her yerine dağılmıştır; Tabii ki Ankara da konuta iş veren firmalar arasında yer alıyor. Ankara’da ev tekstili işleri alabileceğiniz yerler arasında Çankaya, Keçiören, Yenimahalle ve Altındağ gibi bölgeler yer alıyor.

Ankara Çankaya’da ev tipi ambalaj hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Bu tür firmalara giderek evde etiket kesim ve iplik kesme, çorap paketleme gibi işler bulabilirsiniz.

Ayrıca ilginizi çekeceğini düşündüğüm bazı içeriklerim de var, göz atın isterseniz: Penye Sözleşmeli İşverenler

 • Ankara sabun ambalaj mağazası
 • Ankara ev sabunu ambalaj mağazası
 • Ankara ev sabunu ambalaj mağazası

Örnek (5) Ankara, kimya sanayi fabrikalarında çok aktif bir şehirdir. Peki bu fabrikaların evde ek istihdam olanaklarıyla ne ilgisi var?

Şöyle ifade edeyim, evde sabun paketleme işi kimya fabrikalarından evlere giriyor. Evet bazen o işi sabun satan yerlerden alıyorsun. Ancak çoğunluğu bu fabrikalarda işleniyor.

İlçe ve İlçelere Göre Ankara’da İşverenler

Aşağıda listelediğim ilçe ve ilçelerde farklı alanlarda iş imkanı sunan yerler bulunmaktadır. Şimdi sıralayacağım semtlerde Ankara evleri istihdam eden firmalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ankara’da ev işi yapan firmalar nerelerdir ve hangi semtlerde bulunmaktadır?

Akyurt, Altındağ – Ayaş – Bala – Beypazarı – Çamlıdere – Çankaya – Çubuk – Elmadağ – Etimesgut – Evren – Gölbaşı – Güdül – Haymana – Kalecik – Kazan – Keçiören – Kızılcahamam – Mamak – Nallıhan – Polatlı – Pursa

Ankara’da ilçe ve mahallelere göre ev ödevi düzenleyen bu kuruluşların ortak özelliklerinden biri de sözleşmeli çalışmadır. Taşeronlar genellikle aracılık yapan ve size iş getiren kişilerdir.

Önemli Uyarı: Kendini işveren olarak tanıtıp ön sipariş için para isteyen ve kapora talebinde bulunan hiç kimseye kredi vermeyiniz. Bütün bu insanlar dolandırıcı. Bir işveren sizden asla para istemez. Sizden yalnızca referans olarak adlandırmanızı isteyebilirler.

Ankara evleri istihdam eden firmalarla iletişim kurmak için sosyal medya platformlarını kullanabilirsiniz. Özellikle evden çalışma ilanları veren facebook gruplarına üye olarak ilgili firma ve kişileri bulabilir, bu ve benzeri iş ilanları veren ev ilanlarından para kazanabilirsiniz.

Ayrıca Facebook grupları Ankara’daki diğer iş ilanları ile birlikte güncel ilanları da yayınlamaktadır. Şirketler bazı mevsimlik işler için işçi kiralamak yerine, işleri evlere taşeronlaştırarak bu işleri daha ucuza üretebilir.

Ayrıca sevdiğiniz veya çok iyi yaptığınız bir işi internette araştırabilir, o işi yapan şirketlere ulaşabilir ve diğer iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ankara’da Evlere iş verenlerin adres bilgileri

Ankara ev işi yapan firmalar arasında ulaşabileceğiniz yerler var; Ancak doğru iletişim kanallarını da bulmanız gerekiyor, örneğin: Bu kişilerle internet üzerinden iletişim kurmak gerçekten çok zor. Ama imkansız değil! Size ihtiyacınız olan tüm güncel bilgileri verdim. Bir sonraki konuya geçersek, Ankara’da evde ek iş imkanı sunan firmaların adreslerini aşağıdaki yöntemle bulun:

Kullandığınız arama motorunu girin, örneğin Google.
Ankara tekstil atölyesi yazın.
Ankara ve ilçelerindeki tüm tekstil firmalarını göreceksiniz.
Solda bu firmaların adreslerini ve telefon numaralarını bulacaksınız.
İşte Ankara evleri istihdam eden firmalara nasıl başvurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken güvenilir olanları bulmak. Tabii bu noktada akıllara şu soru geliyor:

Ankara’da ev alım satımı yapan firmalar güvenilir midir?

Tanınmış şirketler güvenilirdir. İnternet siteleri üzerinden başvuru yaptıysanız isimlerini de aynı şekilde araştırmalısınız. Eğer güven vermiyorsa, hakkında çok fazla detay yoksa burayı kesinlikle atlayabilirsiniz. Çünkü çok fazla dolandırıcı var.

Ankara’da evde yapılabilecek işler (Güncel 2024)

Ankara evleri istihdam eden firmalar size daha çok güvenecek ve başvurunuz kapsamında size iş verecektir. Bilindiği gibi başkentte büyük sanayi kolları var ve evde paketleme işi yaparak da iyi para kazanabilirsiniz.

İnternette hızlı bir arama ile Ankara’da evde iş ilanı veren firmalara ulaşabilirsiniz.
Örneğin kariyer sayfaları veya ek ev iş panoları bakabileceğiniz sayfalar arasında olabilir.
Ankara evleri istihdam eden firmalar için aşağıdaki fırsatlara göz atın.
Ankara İŞKUR evden mi çalışıyor?
Evde paketleme gibi işleri İŞKUR aracılığı ile alabilirsiniz. Bunun için İŞKUR’a kayıt olmanız gerekmektedir. E-şubede hemen kayıt olabilir, iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

İŞKUR Ankara Evde ek iş ilanları

Ankara’da evde paketleme için iş ilanları yayınlayan güvenli bir kurumdan da bahsetmek isterim. Türk iş bulma kurumu! Evet İşkur Ankara evlerin tıkış tıkış olduğu yerler arasında.

Ankara’da konut istihdam eden firmalar İŞKUR üzerinden ilan verebilmektedir.
Bu nedenle İşkur üzerinden hesabınızı aktif hale getirmeniz çok avantajlı, bunun için yapacaklarınız ise çok basit. Bölgenizdeki bir İŞKUR binasına giderek kariyer danışmanları ile görüşebilir veya İŞKUR-E şubesi üzerinden profil oluşturarak başvuru yapabilirsiniz.
Ardından İŞKUR Ankara’nın diğer iş ilanlarına evinizden başvurabilirsiniz.
Ayrıca İŞKUR Evden Eve Nakliyat İşleri başvuru formu nasıl doldurulur? Yazımı kesinlikle okumalısınız! Hemen başvurabilirsiniz.

İşle ilgili tüm detayları telefon görüşmeleri yaparak ve işverenlerle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Bazı şirketler tarafından verilen işler, kişinin yapmasına izin vermeyen işleri içerir. Bu gibi durumlarda tanıdıklarınızla küçük bir ekip oluşturarak toplu siparişler alabilirsiniz.

Sahibinden evde paketleme işi var mı?

Sahibinden.com’da bazı firmaların Ankara ev eşyası paketleme işi ilanları verdiğini görmekteyiz. Ankara’da daha fazla boş ev için siteye göz atarsanız, bazı boş pozisyonlarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin: Davetiye sahibinden katlama emri. Bunun için sürekli olarak reklamları kontrol etmek gerekiyor.

Ankara Ek işler ev telefon numaralarında

Ankara’daki tüm firmaların telefon numaraları zaten internette mevcut. Ancak bu acenteleri telefonla arayıp evde ek iş istediğinizi söyleseniz bile işverenlerin size olumlu yanıt vermesi neredeyse imkansızdır.

Çünkü bu tür firmalar temkinli davranmakta ve yüz yüze görüştüğü ve daha çok güvendiği kişileri işe almaktadır. Sonuç olarak size yüzlerce hatta binlerce TL değerinde ürün verecekleri için bu konuda oldukça titiz olacaklardır.

Ankara’da bulunan bazı tekstil ve perde atölyelerinin telefon numaraları şöyledir:

 • 9031222001
 • 9031221148
 • 903122201
 • Kısacası Ankara’da ek iş istiyorum diyorsanız yine oraları aramak yerine tekstil atölyelerine, plastik fabrikalarına gidip iş isteyebilirsiniz. Çünkü daha önce de belirttiğim gibi birebir görüşmeler her zaman daha akılda kalıcı oluyor.

Ankara’da evde maske ve siperlik yapımı

Ankara’da Ev Çalıştıran Firmalar başlıklı yazımın sonunda; Başkentte onlarca tekstil firmasının evlere koruyucu yüz maskesi işini taşerona verdiğini de söylemek isterim. Her bir maskeyi dikmek ortalama 5 dakika sürer ve her birinden 1 çay kaşığı alırsınız.

Yoğun bir çalışma temposu ile günde ortalama 500 adet maske üretebilirsiniz.
Özellikle evinde dikiş makinesi olan ve bu işlere yatkın kişiler evde maske yaparak para kazanabilirler.
Maske yapamam diyenler evde çok basit bir şekilde yüz siperliği yapabilirler.
Ayrıca şeffaf sert plastik, sert plastik şeritler ve yapıştırıcı alacaksınız.
Sadece onları kesip yapıştıracaksınız.
Bu işi hızlı bir şekilde yaparsanız ayda ortalama 6.000 TL kazanabilirsiniz.
Evde işi olan komşu ve tanıdıklarınızdan yardım isteyin. Ya da Ankara’daki küçük tekstil atölyelerine giderek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

ÇÖZÜM:
Ankara daire alım satımı yapan firmalar ve Ankara daire alım satımı yapan ek iş telefon numaraları için yapmanız gerekenleri yukarıda sizler için yazdım. Biraz çaba ve araştırma ile size uygun yarı zamanlı bir işi mutlaka bulacaksınız.

YORUMLAR bölümüne deneyimlerinizi, düşüncelerinizi ve açık pozisyonlarınızı yazabilir, böylece ilgili firmaların dikkatini çekebilirsiniz. Yorumlarınız sayesinde sizler de burada evden çalışma imkanına sahipsiniz.

 

Mesaj Sayısı(2)

 1. Cihan
 2. Rabia

Mesaj Bırakabilirsiniz