Mersin evde iş imkanları 2024 (Paketleme ve ek işler)

Mersin Evde Ek İş Başvurusu – 2024 GÜNCEL BİLGİLER!!

mersinevdeekis

Ayda en az 5.000 TL kazanmak ister misiniz? Hem de evden çıkmadan…!

Kim evde yan işler yaparak para kazanmak istemez ki? Boş vakti olanlar için bulunmaz bir fırsattır. Bu durumda özellikle ev hanımları evde çeşitli iş ilanlarına başvurabilirler, örneğin: B. Mersin paketleme işini iç ekonomiye katkı sağlamak. Mersin’deki ev tipi ambalaj firmaları ve telefonları, İŞKUR üzerinden başvuru imkanları ve daha fazlası…

Yurtiçi ek kontenjanlar arasında Mersin önemli bir rakamdır. Burada önemli olan reklamlara ve firmalara ulaşmaktır. Bu makaleyi okuduktan sonra bilmeniz gereken her şeyi öğrendiniz…

O zaman lafı daha fazla uzatmadan Mersin’de evde ekstra çalışmanın detaylarına geçelim! 🙂

Kimler evde ek iş yapabilir?

Evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız o işi yapıp yapamayacağınızı bilmeniz gerekir. Peki kimler evden ekstra iş yapabilir? Çalıştığınız firmalar sizden herhangi bir eğitim ve deneyim beklemediği için endişelenmenize gerek yok. Daha önce hiç paketleme işi yapmamış olabilirsiniz. Sorun değil…

 • İşletme hakkında bir fikriniz olduğunu göstermeniz yeterlidir. Aşağıdaki başlıkta size neyin işe yaradığını ve nasıl yapabileceğinizi anlattım. Bir de evde ek iş için Mersin’de yaşamak gerekiyor mu? düşünebilirsin Hayır, Mersin’de; Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Silifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar ve Mut ilçelerinden evde ek işler yapabilirsiniz.
 • Evde ek iş ev hanımları için çok güzel bir fırsat ama ek gelire ihtiyacı olan herkesin yararlanabileceği bir iş fırsatı dedim. Yani öğrenciyseniz ve biraz harçlığa ihtiyacınız varsa, bunu da düşünebilirsiniz.
 • Ancak bazı şirketler birlikte çalıştıkları kişilerin reşit olmasını istemektedir. 18 yaşından büyükseniz ve iş yapmanıza engel bir engeliniz yoksa evde ek iş yapabilirsiniz.

Şimdi hangi işleri yapabileceğini görelim, olur mu?

Mersin’de evde ek iş olarak neler yapabilirsiniz?

mersin evde paketleme isi

Mersin’de evdeki iş imkanlarının çok çeşitli olduğunu söyleyebilirim. Özellikle son zamanlarda evler için yan işler söz konusu olduğunda firmalar oldukça çeşitlendi. Birçok sektörden şirket evlere ek iş veriyor. Neden? Niye? Diyecek olursanız firmalar işçi almak yerine evden çalışabilenlere paketleme işi gibi uygun işler veriyor. Bunun karşılıklı olarak faydalı bir anlaşma olduğunu söyleyebilirim. Evde yapılabilecek şeylere örnek olarak aşağıdakiler verilebilir:

 • Davetiye katlama işi
 • Tütün paketleme
 • Tespih işi
 • Pim tertibatı ve kutuları
 • Evde takı yapın ve satın
 • Organik hijyen ürünlerinin ambalajlanması
 • Anahtarlık yap ve sat
 • Giysi katlamak
 • Mum yapmak ve satmak

Yukarıda listelediğim gibi, birçok hanede ek istihdam olanakları var. Bunun dışında listeyi genişletmek elbette mümkün. Size uygun ve uygun olana başvurursunuz. Paketleme işi hakkında detaylı bilgi için yazıların üzerine tıklamanız yeterli.

Mersin Evde Paketleme İşleri

Mersin’deki paketleme şirketleri boş iş bulmakla meşgul. Sadece Mersin’de değil Türkiye’nin birçok yerinde paketleme işleri evden yapılabilmektedir. En iyi iş olduğunu söyleyebilirim. Pek çok sektörden şirket, ev halkına paketleme işi yaptırabilir. Mesela pandemi sürecinde maske paketleme çalışması vardı. Yine de Mersin evde maske paketleme mağazası ilanlarını arayabilirsiniz. Paketleme işini aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

 • Alçı Ambalaj Mağazası
 • kürdan paketleme işi
 • Nikah şekeri ambalajı
 • pipet paketleme işi
 • Kına malzemesi ambalajı
 • küpe geri ambalaj
 • Plastik bardakların ambalajlanması

 

Mersin Evde fazladan çalışarak 5.000 TL kazanın!

Senetle Borc Para Veren Yerler

Mersin’de evde iş fırsatı ile ne kadar kazanabileceğinizi merak ediyor olmalısınız! Öncelikle evde yapacağınız işin yoğunluğuna bağlı olduğunu söylemeliyim. Ortalamanın üzerinde örnekler verebilirim. Kafanızda bir fikir böyle doğar.

Örnek 1 

Örneğin Mersin’de bir kuruluş fabrikası ile anlaşma yaptılar ve paket başına 1 TL vereceklerini söylediler. Bir ay boyunca katlama işini yürüttüler ve toplamda 5000 parça teslim ettiler. Yani kazancınız 5.000 TL.

Örnek 2 

Başka bir örnek de ütü olabilir. Diyelim ki bu işi aldınız. Böylece ay sonunda 6.000 veya 7.000 TL kazanabilirsiniz.

Örnek 3 

Ayda toplam 5000 paket gerektiren bir siparişi kabul ettiniz. Paket başına 1 TL veriyorlar. Örneğin Mersin’de sabun paketleme şirketi kurdunuz. Ay sonunda teslim ederseniz 5.000 TL alacaksınız.

NOT: Daha fazla para kazanmak istiyorsanız hızlı olmak ve zamanında teslim etmek çok önemlidir. Paketleme dükkanında saymanıza izin verirlerse, daha fazlasını paketlemek tamamen size kalmış… Bu sayede ayda 5.000 TL yerine 6.000 TL ve hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Paketleme işi yapan firmalara tıklayarak firmalar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Mersin’de evde ek iş imkanı aradığınız firmaları nasıl bulabilirsiniz?

Çok basit bir yöntem var. Yapmanız gerekenler aşağıda anlatacaklarım kadardır.

Arama motorunuzu girin.
“Mersin’in Organizasyon Fabrikaları” yazın.
Harita bölümüne girin ve burada isimleri ve iletişim bilgileri ile tüm fabrikalar var.
Şimdi benzer bir yöntem kullanarak telefon numaralarını bulalım.. 🙂

Mersin Ev Paketleme işi veren firmaların telefon numarası

Mersin’de evde ek iş için bilmeniz gerekenleri listeledim. Sıra Mersin Ev Eşyaları Mağazası iletişim bilgilerine geldi. Kapı kapı dolaşmak yerine firmaları telefon numaralarından arayabilir ve evde ek iş teklif edip etmediklerini sorabilirsiniz.

Bir örnek üzerinden gidelim. Bu örneği çeşitlendirmek size kalmış. Diyelim ki Mersin’de evinizde sabun paketleme işi yapmak istiyorsunuz. Şöyle bir arama yapabilirsiniz:

 • Google arama motorunu aç
 • “Mersin Organizasyon Şirketi” yazın
 • arama düğmesine basın
 • Haritalar düğmesini tıklayın
 • Mersin’de ev paketleme işi yapan firmalar
 • Mersin ev paketleme firması ve telefon numaraları

Böyle bir sonuç alırsınız. İşte kırmızı ile işaretlediğim yerdeki firmaların telefon numaraları ve adresleri. Arayıp konuşabilirsiniz. Ayrıca Mersin Mezitli evindeki diğer boş yerleri de arayabilirsiniz. Kendinizi bir çevre ile sınırlamazsanız daha fazla firmaya ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

Mersin’de evde ek işler

Şimdi size Mersin ek iş ilanlarına nasıl başvuru yapacağınızı anlatacağım. Mersin iş ilanları için iş arama sitelerini değerlendirebilirsiniz. Örneğin Mersin’de ek iş ilanlarına sahibinden.com ve Jooble.org sitelerinden başvuru yapabilirsiniz.

İş bulma kurullarının yanı sıra, evden ek iş sunan şirketler de bazen sosyal medyayı kullanır. Facebook grupları buna bir örnektir. Mersin Evde İş Facebook grubuna katılabilirsiniz. Buna benzer birçok grup var. Takipte kalmanızı öneririm.

Hanelere navlunla iş veren firmalar olduğunu biliyor muydunuz? Eve nakliyat ile tıklayıp iş veren firmalar hangileridir? Tecrübeli!

Mersin İŞKUR Ev Paketleme

2024 yılı için Mersin evde iş ilanları vermeye devam edeceğim. Mersin ek iş ilanları için İŞKUR’u kullanabilirsiniz. İŞKUR üzerinden evlere ek iş veren firmalar olabilir. İş ilanlarına ulaşmak ve başvuru yapabilmek için İŞKUR üyesi olmanız gerekmektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz