Koton Fabrikası 2024’de Ek İş Veriyor mu? Hangi Ek İşleri Veriyor

Koton fabrikasının evlere verdiği işler sayesinde evinizden çıkmanıza bile gerek kalmadan kolay yoldan para kazanmak istemez misiniz? Koton’dan evlere iş fırsatları sayesinde ayda 3 bin TL’ye kadar gelir elde edebileceksiniz. Türkiye’de yaşam koşullarının zor olması ile birlikte, firmalar çalışmak isteyenlerin evine kadar iş gönderimi sağlıyor. Bu durum hem şirket için hem de çalışan için oldukça kazançlı oluyor. Özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara şehirlerinde bu işleri yaparak asgari ücretin çok üzerinde para kazanma fırsatı elde edebilisiniz.

Koton Fabrikası Evlere Hangi İşi Veriyor?

Koton fabrikasının evlere verdiği işler arasında en çok talep gösterilenlerden bir tanesi evde iplik ayırma işidir. Bu işe ek olarak:

 • Ütü ve yıkama işleri,
 • Toptan nikah şekeri ve paketleme işi,
 • Elbise düğme dikme işi,
 • İplere bozuk dizme işi,
 • Evde iplik ayırma işi de verilmektedir.

Firmalar özellikle fason olanlar yukarıda sayılan iş kollarını evlere vermeyi tercih etmedir. Elbette her isteyenin bu işi yapması mümkün olmuyor. Lise mezunu olmak gibi bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Özellikle Koton firması eleman seçiminde seçici davranan firmalardan bir tanesidir.

koton bayiliği

Koton Fabrikası Evlere Çizim İşi Veriyor mu?

Koton fabrikasının evlere çizim işi seçeneği bulunmuyor. Bunun dışında ütü, paketleme işi gibi diğer kollarda faaliyet gösterebilirsiniz. Hangi iş kolunda görev yapıyor olursanız olun, en önemli kriterlerden bir tanesi çalışanın kaliteli işçilik çıkarmasıdır. Koton’dan evlere iş fırsatından yararlanan kişilerin aldıkları işi zamanında teslim etmeleri de diğer önemli kriter. Kaç adet üzerine teslim konusunda anlaşılmış ise, o kadar miktarın belirlenmiş saatte ve tarihte firmanın elinde olması gerekir. Evde çalışmayı düşünen kişilerin süreklilik göstermesi gerekir. Bu günlük yapılabilecek bir iştir. Bir gün yapıp diğer gün iş yapmamak olmaz.

Koton Fabrikasının Verdiği İşlerle Ayda Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Koton fabrikasının verdiği işten elde edilebilecek gelir miktarı iş türü, miktarı ve bazı diğer faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Etiket işi yapmanız halinde yaklaşık bin tane etiketleme yaptığınız zaman 20 TL para kazanabiliyorsunuz. Bunun dışında diğer işlerden elde edilen gelir miktarının daha yüksek olduğu biliniyor. İşi aylık gelir miktarı ile çarptığız zaman asgari ücret civarı hatta biraz daha üstünde seviyede kazanç elde edebiliyorsunuz. Eğer teslimat kolaylığınız varsa kazanç miktarınızı bir tık daha artırmanız mümkün.

Koton bayilik şartları

Evden İplik Temizleme ile Para Kazanılır mı?

Evden iplik temizleme ile para kazanma özellikle ev hanımları için uygun bir iş koludur. Dikilen ürünlerin kenarlarında iplikler oluşabiliyor. Koton gibi firmalar bu iplerden kurtulmak adına evde kalan kadınlara iş vermek istiyorlar. İplik atıklarını temizlemek adına makas kullanmak gerekiyor. Aksi halde ürün estetik görüntüsünden uzaklaşıyor. Özellikle:

 • Yün çorap,
 • Eldiven,
 • Bere,
 • Şapka,
 • Atkı gibi ürünlerde ip temizlemesi yapmak önem taşıyor.

Evden ek iş yaparak para kazanabileceğinizi biliyorsunuz. Peki Koton fabrikası evlere ek iş veriyor mu?

Koton fabrikası, evleri istihdam eden firmalarla anlaşmalar yaparak, ev hanımları başta olmak üzere vücutlarında yapılan bazı işleri evlere gönderiyor. Bu işlerin genel olarak tekstil işleri olduğunu söyleyebilirim.

KOTON DİREK EVLERDE ÇALIŞMAZ FASON FİRMALAR ARACILIĞIYLA İŞ ALABİLİRSİNİZ

kotonfabrikaa 1

Her şeyden önce, evde oturarak ve ek gelir elde ederek yapabileceğiniz birçok iş türü vardır. Bunlar, çeşitli büyük şirketlerin toplu olarak özel hanehalklarına ihale ettiği işlerdir…

Aşağıda evler için ek iş olanaklarından bahsetmiştim. Ayrıca ev eksenli iş başvurusu hakkında merak ettiğiniz tüm detayları anlattım. Referans adreslerini gösterdim. Ama ondan önce bu iş tam olarak nedir, ne değildir? Bence bir deneyin, ardından başvuru sürecinize başlayın!

Evlere Fason İş Veren Firmalar

Koton Fabrika Evlere Ek İş Veriyor başlığımı görünce evden çalışarak para kazanmak isteyenlerin heyecanlandıklarını biliyorum. Birlikte; Lcw paketleme işi başlıklı yazımı nasıl okuyup beğendiğinizi bildiğim için…

Bu konuda şunu söylemeliyim ki Koton firması müteahhitler aracılığıyla konutlara ek işler yapıyor… Taşeron ne demek diye merak ediyorsanız BURAYA tıklayabilirsiniz.

Yani Koton firması size bu işi direkt olarak vermiyor, fason işlerle size teslim ediyor diyebilirim. Sonuçta Koton gibi dev bir firma için evde ne kadar ekstra iş yapılabileceği tahmin edilebilir.

Her neyse, gelelim bu müteahhitlere. İsimlerini belirttiğim müteahhitleri nasıl bulacağınızı ilerleyen bölümlerde sizlere tek tek anlattım. Ama önce öğrenmen gereken başka şeyler var!

Evde çalışma seçenekleri nelerdir?

paketleee

Müteahhitlerle ek iş imkanları bulabileceğinizden bahsetmiştim, şimdi hangi işleri evden çalışarak yapabilirsiniz?

Takı, ayakkabı, anahtarlık, bardak, kupa, parfüm vb. gibi ürünler için paketleme çalışmaları da yapılmaktadır. Giyim ve türevlerinin çoğunluğu…

Bu nedenle, bir tekstil şirketi tarafından evlere yaptırılan ek işler de tekstillere atfedilecektir. Örneğin, giyim mağazası size evde sabun paketleme işini vermiyor. Ama evde iplik kesme ve temizleme işleri verebilir….

Yakında müteahhitlerle nasıl iletişim kuracağınızı öğreneceksiniz. Ama önce evler için ek iş seçeneklerine bir göz atalım!

 • Paketleme dükkanı,
 • Etiketleme,
 • Düğmeleri dikmek
 • Temizle ve kes

° Ev işleri  paketleme  aracılığıyla aşağıdaki işleri yapabilirsiniz:

 • Boncukları ipliklere geçirin
 • ütü ve yıkama
 • Giysiler için düğme dikimi
 • İplik temizleme işi
 • Evde ütü ve çamaşır yıkamak
 • Evde ütü ve çamaşır yıkamak
 • Evde ütü ve çamaşır yıkamak

Hane halkı için diğer istihdam olanakları ise ütü ve çamaşır yıkamadır. Bu iş ile kolayca para kazanabilirsiniz.
Evinizde çamaşırhanesi olmayan büyük firmaların çamaşırhane işlerini siz yapabilirsiniz.

Koton, Defacto, LC Waikiki gibi firmaların hanelere toplu dağıtım yaparak sunduğu bu hizmet ile güzel bir ek gelir elde edebilirsiniz. Neyi ütüleyeceksin? elbiseler, şortlar, gömlekler, tulumlar, etekler; Ama en önemli şey tişörtleri ütülemektir.

Kazanç: Özellikle ev hanımları için uygun olan ütü ve çamaşır işleri ayda ortalama 4.000 TL kazanabilmektedir.

Çanta ve kemer takma 2024

Çekici ve göz alıcı çantaların ana sebebi; üzerlerinde renkli taşlar ve köşebentler bulunmaktadır. Özellikle çanta sektöründe yer alan firmaların çoğu, ürünlerinin detaylarının daha güzel ve özenli görünmesi için dikiş işlerini evlerine göndermektedir.

Paketinden ayrılan poşetler ve zımbalama için gerekli tüm ürünler anlaşmalı firmalar aracılığı ile evinize kadar teslim edilecektir. Ayrıca verilen süre içerisinde çanta ve kemer dikebilirsiniz. Zımbaladığınız çanta başına ödeme yaparsınız.

Kazanç: Günde 50 poşet zımbalarsanız 200 TL civarında bir ücret alabilirsiniz.

Evde kıyafet katlama işleri 2024

Ek ev işleri arasında yapmayı en kolay bulduğum evdeki kıyafetleri katlamak. Ayrıca fabrika evi uygulaması için tercih edebileceğiniz bir seçenektir. Çünkü evde kıyafet katlamak diğerlerine göre biraz daha kolay ve zahmetsiz.

Evde kıyafet katlama görevini üstlenen firmalar size iki farklı şekilde iş veriyor. Bu iş çantalarda gönderilen kıyafetleri katlamak ve etiket dikmek olarak ikiye ayrılıyor. Aslında çok basit bir işten bahsediyoruz. Müteahhitler bir kamyon dolusu giysiyi evlere dağıtır, hizmeti tamamen size bırakır ve iş bitiminde toplar.

Kazanç: Günde 250 parça giysi katlayarak ayda yaklaşık 4.000 TL kazanabilirsiniz.

Evde iplik temizleme işleri 2024

Çoğu tekstil şirketi evlere iplik temizleme işi veriyor. Henüz dikilmemiş kumaşlarda iplik temizleme işlemi yapılır. Ne de olsa dikilmesi ve sunulması gereken giysinin düzgün ve temiz kumaşlara ihtiyacı var değil mi?

Veya dikiş sonrası oluşan artık iplerin makasla kesilmesi şeklinde de yapılabilir. Hatta evde iplik örerek para kazanabilirsiniz. Peki evde iplik temizliği ne kadar tasarruf sağlıyor?

Kâr: Bu tür işlerde ürünler genellikle size haftalık olarak gönderilir ve ürün teslim edildiğinde size ödeme yapılır. Asgari kazançları 2.500 TL civarındadır.

Evlere Fazla Mesai Ne Kadar Kazandırır?

Yükleniciler tarafından verilen; Giysi katlama, etiket kesme, iplik temizleme, düğme, boncuk, zımba dikme gibi işlerin ücretleri hemen hemen aynı. Görünüşe göre işler aslında çok basit. Günlük hayatımızda işletmeler aracılığıyla yaptığımız bu işleri yaparak aylık iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Ev için ek işletme geliri nedir? Merak edenler için açıkladık:

Yukarıdaki işler için günde ortalama 5 – 6 saat çalışırsanız 90 – 100 TL civarında kazanabilirsiniz. Ayrıca bu işleri evde tam zamanlı (8-10 saat) yaparsanız ayda 4.000-5.000 TL’ye kadar kazanabilirsiniz.

Nihayet; Koton fabrikası taşeronlara iş bitiminde ödemelerinizi yapmanız için evlere ek iş vermelerini tavsiye ediyor.

fabrika evlere  İşveren – İzmir

İzmir ve çevresinde çok yoğun bir şekilde konutlar için ek çalışmalar yapılıyor. Ağırlıklı olarak tekstil sektöründe gelişen İzmir’de evde ek iş imkanını değerlendirebilirsiniz. İzmir çok büyük bir şehir. Bu işletmelerin şehrin neresinde olduğunu merak ediyorsanız aşağıda listeledim!

 • Buca
 • Kırmızı bayrak
 • villa
 • Bornova

Yukarıda belirttiğim 4 farklı bölgede iş başvurusunda bulunabileceğiniz taşeronlar bulacaksınız.

Ayrıca İzmir’de yaşıyorsanız İzmir’de evlerin tıkış tıkış olduğu yerler başlıklı yazımı da mutlaka okumalısınız!

Bu arada, İzmir’deki markanın sadece fazladan iş verdiğini söylemiyorum; Ancak İzmir bu konuda biraz daha şanslı. Ancak İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, Konya, Gaziantep, Kocaeli gibi şehirlerde oturanlar fabrika evinde ek iş imkanından faydalanabilirler.

Tek yapmanız gereken güvenilir müteahhitlik firmaları bulmak. Altyazımla merakınızı hemen gidereceğim!

Evlere işverenlerin ve adresleri 2024

ekissssssssssssss

Daha önce de söylediğim gibi evde markadan ek iş almak istiyorsanız ilgili tekstil firmaları ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Aslında endişelenecek bir şey yok.

Ne de olsa Türkiye tekstil cenneti gibi bir ülke. Yani bir adım atarsanız bir tekstil atölyesi görmeniz mümkün. Yine de sana yardım edeceğim.

(İzmir için örnek verdim, şehrinize göre uygulayın!)

 • 1- Google, Safari, Yandex veya Yahoo.com’a gidin.
 • 2- İzmir’de bir tekstil atölyesi yazınız. Ara düğmesini tıklayın. Ardından harita seçeneğine gidin.
 • 3- Solda İzmir’deki tüm tekstil firmalarını görebilirsiniz.
 • 4- Sadece görmezsiniz, evlere ek sipariş veren taşeronların telefon numaralarını, adreslerini ve tüm iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.
 • 5- Yakından bakın, bu taktik tamamen iş aramakla ilgili.

Ayrıca evde iş ilanları için İŞKUR’a gitmenizi tavsiye ederim. neden diye soruyorsun Çünkü Koton fabrikası İş Kur üzerinden evlere iş veriyor! Güvenin ikiye katlandı, değil mi? Haklısın.

İş Kur E-Şube’de bölgenizdeki taşeronların evlere iş veren iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Ya da yanına kâr kalmak istiyorsan İŞKUR Evden Eve Nakliyat İş Başvurusu olarak hazırladığım konuyu okuyarak dakikalar içinde iş başvurusunda bulunabilirsin!

basvuruuuuuu

Evde iş başvurusu yapmak için yukarıdaki taktikleri kullanabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR önerim bu aşamada size çok yardımcı olacaktır. Bunun için İŞKUR üzerinden yönlendirdiğim linkteki kayıt ve profil oluşturma işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayınız. Bu sayede yaşadığınız şehirdeki evlere ek iş veren firmaların iş ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca adres bulma rehberimde verdiğim bilgilere göre evlere ek iş veren taşeronların telefon numaralarını da göreceksiniz.

Ancak size önemli bir tavsiyem var: 0543-0542-0535 ile başlayan cep telefonlarını arayarak iş sorgulama işlemi yapmayın. Bunun yerine iş yerindeki telefonları ararken şehir alan koduyla başlayın, örn. 0232,0322,0216; Evden çalışma fırsatından yararlanmanın daha kolay olduğunu göreceksiniz.

Koton fabrika evleri için ek çalışmalar yazısından sonra bu yazımızı da okuyabilirsiniz. Bu yazı sayesinde gelirinizi daha düzenli bir şekilde ayarlayabilecek ve paranızı yönetebileceksiniz. 🙂 Para biriktirmenin en hızlı yolları

Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki YORUM bölümüne bırakarak bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca ilgili firmaların sizi daha kolay bulabilmesi için; İletişim bilgilerinizi adınız ve soyadınız ile paylaşırsanız çok iyi olur!

Mesaj Sayısı(18)

 1. gül
 2. Ayşe Arslan
 3. Gülçin Çelik
 4. Duygu
 5. Nurcan
 6. Nurcan
 7. Selma
 8. Semiha
 9. Şehriban
 10. Aylin Ekiz
 11. Büşra nur delibaş
 12. Hayriye falay
  • Özlem çiçekçi
 13. Zehra Özkan
 14. Ayten kalankan

Mesaj Bırakabilirsiniz