Koton Fabrikası 2022’de Ek İş Veriyor mu? Hangi Ek İşleri Veriyor

Koton fabrikasının evlere verdiği işler sayesinde evinizden çıkmanıza bile gerek kalmadan kolay yoldan para kazanmak istemez misiniz? Koton’dan evlere iş fırsatları sayesinde ayda 3 bin TL’ye kadar gelir elde edebileceksiniz. Türkiye’de yaşam koşullarının zor olması ile birlikte, firmalar çalışmak isteyenlerin evine kadar iş gönderimi sağlıyor. Bu durum hem şirket için hem de çalışan için oldukça kazançlı oluyor. Özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara şehirlerinde bu işleri yaparak asgari ücretin çok üzerinde para kazanma fırsatı elde edebilisiniz.

Koton Fabrikası Evlere Hangi İşi Veriyor?

Koton fabrikasının evlere verdiği işler arasında en çok talep gösterilenlerden bir tanesi evde iplik ayırma işidir. Bu işe ek olarak:

 • Ütü ve yıkama işleri,
 • Toptan nikah şekeri ve paketleme işi,
 • Elbise düğme dikme işi,
 • İplere bozuk dizme işi,
 • Evde iplik ayırma işi de verilmektedir.

Firmalar özellikle fason olanlar yukarıda sayılan iş kollarını evlere vermeyi tercih etmedir. Elbette her isteyenin bu işi yapması mümkün olmuyor. Lise mezunu olmak gibi bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Özellikle Koton firması eleman seçiminde seçici davranan firmalardan bir tanesidir.

koton bayiliği

 Koton Fabrikası Evlere Çizim İşi Veriyor mu?

Koton fabrikasının evlere çizim işi seçeneği bulunmuyor. Bunun dışında ütü, paketleme işi gibi diğer kollarda faaliyet gösterebilirsiniz. Hangi iş kolunda görev yapıyor olursanız olun, en önemli kriterlerden bir tanesi çalışanın kaliteli işçilik çıkarmasıdır. Koton’dan evlere iş fırsatından yararlanan kişilerin aldıkları işi zamanında teslim etmeleri de diğer önemli kriter. Kaç adet üzerine teslim konusunda anlaşılmış ise, o kadar miktarın belirlenmiş saatte ve tarihte firmanın elinde olması gerekir. Evde çalışmayı düşünen kişilerin süreklilik göstermesi gerekir. Bu günlük yapılabilecek bir iştir. Bir gün yapıp diğer gün iş yapmamak olmaz.

Koton Fabrikasının Verdiği İşlerle Ayda Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Koton fabrikasının verdiği işten elde edilebilecek gelir miktarı iş türü, miktarı ve bazı diğer faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Etiket işi yapmanız halinde yaklaşık bin tane etiketleme yaptığınız bodrum escort zaman 20 TL para kazanabiliyorsunuz. Bunun dışında diğer işlerden elde edilen gelir miktarının daha yüksek olduğu biliniyor. İşi aylık gelir miktarı ile çarptığız zaman asgari ücret civarı hatta biraz daha üstünde seviyede kazanç elde edebiliyorsunuz. Eğer teslimat kolaylığınız varsa kazanç miktarınızı bir tık daha artırmanız mümkün.

Koton bayilik şartları

Evden İplik Temizleme ile Para Kazanılır mı?

Evden iplik temizleme ile para kazanma özellikle ev hanımları için uygun bir iş koludur. Dikilen ürünlerin kenarlarında iplikler oluşabiliyor. Koton gibi firmalar bu iplerden kurtulmak adına evde kalan kadınlara iş vermek istiyorlar. İplik atıklarını temizlemek adına makas kullanmak gerekiyor. Aksi halde ürün estetik görüntüsünden uzaklaşıyor. Özellikle:

 • Yün çorap,
 • Eldiven,
 • Bere,
 • Şapka,
 • Atkı gibi ürünlerde ip temizlemesi yapmak önem taşıyor.

Mesaj Sayısı(16)

 1. gül
 2. Ayşe Arslan
 3. Gülçin Çelik
 4. Duygu
 5. Nurcan
 6. Nurcan
 7. Selma
 8. Semiha
 9. Şehriban
 10. Aylin Ekiz
 11. Büşra nur delibaş
 12. Hayriye falay
  • Özlem çiçekçi
 13. Zehra Özkan
 14. Ayten kalankan

Mesaj Bırakabilirsiniz