Konya Evde iş imkanı 2023 (Paketleme ve davetiye katlama işleri)

Kim oturduğu yerden para kazanmak istemez ki? Evden ek iş yaparak ayda binlerce lira kazanmak gibisi yok! En çok arzu edilen şehirlerden biri olan Konya’da evde iş ilanları ile ilgili tüm detayları size anlatacağız! Peki nedir bu detaylar?

Konya’da evde istihdam hizmeti veren firmaların telefon numaralarını, başvuru yöntemlerini ve ilgili tüm bilgilerini sizler için araştırdım. Konya merkez, Akşehir, Beyşehir, Çumra, Derebucak, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Meram, Selçuklu, Seydişehir ve ilçelerinde yaşayan ve ek gelir isteyen herkes! Birazdan bahsedeceğim Konya’da evde ek iş imkanları ile ayda en az 6.000 TL kazanabilirsiniz.

Konya Ev Çorabı, Konya Ev Davetiyesi Katlama ve Konya Ev Sabun Paketleme gibi birçok ek iş fırsatı bulunmaktadır. “Konya’da evde ek iş arıyorum” diyorsan yazımı oku!

Konya’da evde ek iş

Konya Evde Ek Is Firsatlari.jpg

 • Konya’da evde ek iş arıyorum diyorsanız Konya merkez ve birçok ilçede evde ek iş yaparak para kazanmanız mümkün. Özellikle pandemi döneminde maddi açıdan zorlanan vatandaşlar para kazanmak için ek evden çalışma imkanlarını keşfetti. Ben de Konya’da yaşayan sizler için Konya’daki tüm ek iş fırsatlarını araştırdım.
 • Ev hanımları, öğrenciler ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak için maddi sıkıntı yaşayan herkes için Konya’da evde para kazanmanın yollarını anlatmaya başlıyorum.
 • Konya, özellikle ev tipi ambalaj işinde lider şehirlerden biri olma ününe sahiptir. Burada ev paketleme işi yapan firmalar öne çıkıyor.
 • Konya teşkilat bakımından zengin bir ildir. Her gün yüzlerce olay yaşanıyor. Bu organizasyonlar için evde hediyelik şeker, davetiye katlama, masa örtüsü dikme gibi şeyleri paketleyebilirsiniz. Bu işlerden birine sahip olmak için tek yapmanız gereken kuruluşları bulup iletişime geçmek.
 • Geleneklere bağlı bir şehir olan Konya’da, memlekette düğünler ana iş fırsatları! Düğünlerde çalışabilirler. Örneğin nikah şekerleri, masa süsleri, duvaklar, gelin şalları gibi ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Bu noktada düğün salonları veya düğüne özel çalışan organizasyon firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Konya’da evde işten ek gelir

Konya’da evde ek iş yaparak ayda ne kadar para kazanabilirsiniz? Birkaç kısa örnekle açıklayayım:

Örnek

Örneğin bir organizasyon firması ile anlaşmanız var. Senin görevin davetiyeleri katlamak. Paket başına 1 TL veriyoruz dediler. Ayrıca ayda toplam 4.000 paket yaptılar. Böylece elde ettiğiniz KAZANÇ 4.000 TL’dir. Ne kadar çok yaparsan o kadar çok alırsın.

Konya Karatay iş ilanları

Örnek

Ütü fabrikalarından biriyle anlaşma yaptın. Her ütülenen ürün için 2 TL vereceklerini söylediler. Bazen kargo ile gönderebiliyorlar, bazen kendi atölyelerinde kendi ürünleri ile yapmanıza izin veriyorlar. Haftada 1000 kez ütü yaptığınızı varsayalım. Böylece haftalık kazancınız 2.000 TL oluyor. Bir ay yaptığınızı düşünürsek aylık geliriniz 8.000 TL.

Örnek

Hasır paketleme işine bir örnek daha verelim. Bu görev, diğer paketleme görevlerinden daha az zaman alacaktır. Çünkü genellikle bir pakette 50 pipet isterler. Günde 300-400 paket rahatlıkla yapabilirsiniz. 1 ayda alacağınız KAZANÇ 5.000 – 6.000 TL’dir.

Bu paraları çoğaltmak tamamen size kalmış. Bu işi yanınıza birini alarak yaparsanız 300 yerine 500 paket yapabilirsiniz. Aynı evde yaşıyorsanız ve bu işi ailenizden biriyle yaptıysanız eve giden para artacaktır. Yani bu miktarı belirlemek size kalmış. Kazancınız hızınıza ve düzeninize bağlıdır…

Sizler için yazdığımız örneklerin yanı sıra daha iyi anlamanız için çalışma günlerini, paket sayılarını ve kazançlarınızın farklı varyasyonlarını gösteren bir tablo hazırladık. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki tabloya bakınız…

Gün sayısı Paket sayısı Haftalık kazanç Aylık kazanç

Konya Evde Ek Is Ucreti Nedir.jpg

 • 4 gün 200 adet 1.600 TL 6.400 TL
 • 5 gün 200 adet 2.000 TL 8.000 TL
 • 6 gün 200 adet 2.400 TL 9.600 TL

Konya Ev Paketleme iş veren firmalar

Az önce de belirttiğim gibi Konya, evde ek iş bulabileceğiniz en iyi şehirlerden biri. Peki Konya’da memleketlerinde ek iş yapmak isteyen bu firmaları nerede ve nasıl buluyorsunuz? Hemen cevap vereceğim.

 • Öncelikle işletmelerin tam adreslerini bulmak için kullandığınız arama motorunun harita bölümüne gidin.
 • Örneğin “Konya Tekstil Fabrikaları” yazın ve görüntülenen fabrikaları görün. Aşağıdaki gibi bir görüntü göreceksiniz…

Konya Tekstil Fabrikaları

İşte bu yöntemi kullanarak ev ambalajı sunan firmalar. Ancak fabrikaları mutlaka araştırın. Çünkü hepsi evde ek iş fırsatları sunmuyor.

Konya Ana Sayfa Ambalaj İş İletişim

Konya’da evde ek iş imkanı sunan firmaları araştırdıktan sonra tek tek telefon numaralarından ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Evden çalışmanın en kolay yollarından biri olan paketleme işini evde halletmek için ulaşabileceğiniz birkaç telefon numarası bırakıyorum size. Şansını dene!

Bulunduğunuz mahallenin adından başlayarak yakındaki işletmelerin telefon numaralarını bulun. Örneğin; “Konya Meram Organizasyon Fabrikaları” yazmıştınız.

Gördüğünüz gibi solda adresleri ve iletişim bilgilerini bulacaksınız. Buradaki numaraları mutlaka arayıp evde işleri olup olmadığını sormalısınız. Çünkü az önce söyledim: herkes iş vermiyor. Ama mutlaka bazıları size bu şansı verecektir.
NOT: Konya ev eşyası satan mağaza için telefon numarası sorgulaması yaparken aramaya karar verirseniz 0332 numaralı mağaza numarasını arayınız. Cep telefonu aramanızı tavsiye etmem. İyice araştırdığınızdan emin olun. Her şey internette olduğu için birçok dolandırıcıyı da ifşa etti.

Konya’da evde ek işler 2023

Şimdi evde iş başvurusuna geçelim. Aslında bu yöntemlerden birinden bahsetmiştim. Google Haritalar’ı kullanabilirsiniz. Bire bir giderek veya telefon numaralarını arayarak görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

Bunun dışında diğer uygulama yöntemlerinden de bahsedeyim:

Referansları kullanabilirsiniz. Evde paketleme işini tanıdığınız biri yapıyorsa ondan size yardım etmesini isteyebilirsiniz. Firmalar tanımadıklarına para verip iş teslim etmektense referanslar yoluyla almayı tercih ederler. Yani şansınız daha yüksek olacaktır.

Konya İŞKUR Evde ek açık kontenjanlar

 • Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), evden çalışmak isteyenler için ek bir evden çalışma hizmeti sunmaktadır. Ödev yaparak ek gelir elde etmenin en kesin yolu olan İŞKUR, özellikle ev hanımları arasında yoğun ilgi görüyor.
 • Birçok şirket İŞKUR aracılığıyla işçi istihdam ediyor. Son zamanlarda, bu işçilerin çoğu ev hanımıdır. Bu firmalarla İŞKUR aracılığıyla görüşerek evden çalışabilirsiniz. Ev ambalajı odaklı bu firmaların size ihtiyacı olduğunu unutmayın. Bu fırsatı kaçırmayın!
 • İş aramak için gerekli firmalara İŞKUR üzerinden ulaşmanız yeterlidir. Siz de Konya’da evden çalışmak istiyorsanız mutlaka bu konuyu ele almalı ve imkanları değerlendirmelisiniz. İŞKUR paketleme işi için ayrıca bir form doldurmanız gerekmektedir. İŞKUR E şubesinde formunuzu doldurup hemen iş bulabilirsiniz.

Bu formu nasıl doldurabilirsiniz? İşte tüm detayları anlattığım bu yazıyı okuyarak….:.İŞKUR Ambalaj İş Başvurusu

Kariyer ve iş ilanları yayınlayan web siteleri

Google’a “Konya Ev Ambalaj İşletmeciliği” yazarsanız karşınıza pek çok internet sitesi çıkacaktır. Ama bunların yüzde 90’ı yalan. Bu yüzden çok seçici ve dikkatli olmalısınız…

Bunun yerine, evde iş ilanları yayınlayan daha fazla resmi site seçin. B. Kariyer.net, jooble veya sahibinden. En azından evde paketleme işinin güvenilir olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek yok. Çünkü burada reklam veren herkes genellikle güvenilirdir. Ama yine de araştırmadan iletişime geçmeyin.

Konya Ev Paketleme İşleri 2023

Evet, Konya’da paketleme işi yapan firmaları ve telefon numaralarını bulmuşsunuzdur. Peki sizden hangi paketleme siparişlerini ve hangi şartlarla istiyorlar? Tüm bunları detaylı bir şekilde yazımda yer vermek istedim. Çünkü daha önce hiç ambalaj işine girmediyseniz biraz çekingen olabilirsiniz. Ama endişelenmene gerek yok. Çünkü bu iş çok kolay ve aynı zamanda eğlenceli.

Evde Konya Mevlana Şekeri ambalajı

Konya’nın Mevlana şekeri çok meşhurdur. Türkiye’nin birçok bölgesine ve hatta dünyanın dört bir yanına ihraç edilen Mevlana tatlılarının paketlenmesi için firmaların evlere ekstra işçilik verdiğini biliyor muydunuz? Evet, birçok şekerleme üreticisi, evdeki insanlara ambalaj işinde istihdam fırsatları sunuyor. Sizde onlardan biri olmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit.

Mevlana Şekeri yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Becerilerinizi ve el hızınızı test etmek ve incelemek için size ürünler gönderecekler. Gelen test ürünlerini ne kadar iyi ve erken paketlerseniz size o kadar çabuk iş bulurlar.

Gönderilen şeker sayısı, şekerlerin ağırlığı ve paketleme hızınız da kazancınızı belirliyor. Dediğimiz gibi ne kadar erken toplarsanız kazancınız o kadar hızlı artacaktır.

Kendinizi bu işe adarsanız daha çok kazanabilirsiniz. Bu sayede mali sorunlarınızdan kurtulabilir ve yerel ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca evde oturarak yapabileceğiniz Mevlana şeker katlama işini de mutlaka yapmanızı tavsiye ederim.

Bu konu da ilginizi çekebilir: Evde nikah şekeri katlama işi yapan firmalar

Konya Ev Gelinlik Boncuk İşleme

Konya’da Evinde Ek İş Olanakları Arayan Becerikli Kadınlar! Burada mısın? El işçiliğine güveniyorsan evde boncuk işi tam sana göre!

Konya’da her yıl yüzlerce düğün yapılıyor. Düğünleri çok seven Konyalılar, düğün hazırlıklarını da titizlikle yapar. Hepinizin gördüğü rüya gelinliklerin incilerini ev hanımlarının işlediğini biliyor muydunuz? Konya’da özellikle Akşehir, Beyşehir, Çumra, Derebucak, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Meram, Selçuklu ve Seydişehir ilçelerinde yaşayan ev hanımları bu işten çok para kazanıyor! Ama nasıl? Hemen söyleyeceğim.

Hemen hemen her mahallede bulunan gelinlikçilerle iletişime geçebilirsiniz. Pandemi nedeniyle ağırlıklı olarak evden çalışan gelinlikçiler, sizinle uzaktan çalışmaktan çekinmeyecek. Evde gerekli dikiş malzemelerinin olması bu noktada size avantaj sağlayabilir. Ayrıca daha önce düğün terzileriyle yaptığınız dikişleri de göstermenizde fayda var. Elinizin işçiliğini görmek sizi işe alma ihtimallerini arttırır.

Konya Ev Davetiye Katlama İşi

Evde davetiye katlama işi Konya’da çok revaçta! Konya’da her yıl yüzlerce düğün yapıldığından bahsetmiştim. Sen de çok davet alıyorsun, değil mi? Peki bu davetiyeleri en çok ev hanımlarının katladığını biliyor muydunuz?

Konya’daki ek iş olanaklarından en kolayı evde davetiye katlamak. Tek yapmanız gereken davetiyeleri basan şirketle konuşmak. Davetiye yazdırmak için kırtasiye malzemelerini her yerde bulabilirsiniz.

Bu antetli kağıtlar daha çok davetiyenin rengi, üzerine yazılacak yazılar ve konulacak resimlerle ilgilidir. Birçoğu katlama işini yapmıyor. Bu noktada girebilirsiniz. Davetiye katlama işini davetiye bastıran firmalar ile iletişime geçerek evinizin rahatlığında kolayca yapabilirsiniz.

Konya’da evde davetiye katlama işi yaptırmayı düşünüyorsanız evde kart katlama işi ile ilgili yazdığımız yazımızı mutlaka okuyun!

Konya, bu ürünlerin yanı sıra ev kullanımı için sabun ambalajı da sunuyor. Bu firmalarla da iletişime geçebilirsiniz.

Evet, size Konya’daki ek iş olanaklarından bahsetmiştim. Bahsettiğim yöntemleri deneyerek binlerce kişi gibi siz de evden para kazanabilirsiniz. Başka sorularınız varsa YORUM’a yazabilirsiniz!

Mesaj Bırakabilirsiniz