Kızılkayalar Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Kızılkayalar Bayilik Alma Şartları

Senelerin bilgi birikimi, tecrübesi ve başarısıyla ticaret hayatınızda sağlam bir yere sahip olmaya ne dersiniz? Türkiye’nin gıda sektöründe en önemli markalarından olan Kızılkayalar bayisi olarak bunu yapabilirsiniz. Nasıl sorusunun cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kızılkayalar gıda sektörüne girişimini 1971 senesinde yapmıştır. Markanın ilk mağazası meşhur Taksim Meydanı’nda bulunuyordu. Sektöre getirdiği yeniliklerle bilinmektedir. Islak hamburger ile özdeşleşmiş bir markadır. Dillere düşmeyen lezzete sahip Kızılkayalar ile siz de başarılı bir iş hayatının sahibi olabilirsiniz.

Kızılkayalar bayiliği alarak markanın başarısını arkanızda hissedip ticaret hayatına girebilirsiniz. Yenilikçi lezzet durağı olarak da bilinen Kızılkayalar, verdiği bayilikler ile Türkiye’nin dört bir yanında büyümeye devam ediyor. Özellikle İstanbul’da yer alan şubeleri bütün İstanbulluların gözdesi haline gelmiştir.

Kızılkayalar Bayilik Şartları Nelerdir?

Kızılkayalar bayiliği şartları yerine getirildiği sürece siz de bayi olabilirsiniz. Bu şartlar hem iş yeri özelliklerini hem de bayilik almak isteyen kişinin kişisel özelliklerini kapsamaktadır. Bu özelliklerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Başvuru yapmak isteyen kişinin bu işi tam zamanlı olarak düşünmesi gerekir. Kişi bütün zamanını bu işe vermelidir.
  • Başvuru yapacak kişinin markanın vizyon ve misyon ilkelerini iyi şekilde anlamış olması istenir.
  • Girişim yapacak kişinin markayı ileri taşıma çabası olmalıdır.
  • Bayilik açılması planlanan iş yerinin araç ve trafiğine yakın bir yerde olması gerekir.

Bu şartları yerine getirebilirim derseniz, Kızılkayalar bayisi olmak için iyi bir adaysınız demektir.

Kizilkayalar

2020 Kızılkayalar Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayi olmak isteyen kişilerin ödemeleri gereken belli bir anahtar teslim fiyatı bulunmaktadır. Başvuru yapılmadan önce maddi gerekliliklerin iyice gözden geçirilmesinde fayda vardır. Anahtar teslim fiyatı farklı iş yerleri için farkı olabilmekle birlikte bu fiyat ortalama 175 bin TL olarak belirlenmiştir.

Kızılkayalar Bayiliği Nasıl Alınır?

Kızılkayalar bayiliği almak için önce maddi ve manevi anlamda gereklilikleri karşılamak için iyi bir aday olup olmadığınızı tespit etmeye çalışın. Ardından başvuru yapmanız gerektiğinize inanırsanız markanın resmi internet sitesine giriş yapın. Buradan bayilik başvuru linkine tıklayın. Formda yer alan yerleri eksiksiz şekilde doldurun. Son olarak gönder butonuna basın.

Kizilkayalar2

Kızılkayalar ‘ın Kaç Tane Bayisi Var?

Kızılkayalar bayi sayısı her geçen gün artmaktadır. Bayinin bütün Türkiye’de şube sayısı 30 olsa da bu sayı zaman içinde hızla artmaktadır. Bayilikler verilerek markanın bütün dünyaya kadar tanıtılması amaçlanmaktadır.

Kızılkayalar Müşteri Hizmetleri İletişim

Kızılkayalar müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firmayla iletişime geçmek isterseniz yapmanız gereke tek şey telefonlarınızdan 0212 698 33 10 numarasını tuşlamaktır. Müşteri temsilcinize bayilik hakkında her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Kizilkayalar3

 

Mesaj Bırakabilirsiniz