Uzay Pastanesi Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Uzay Pastanesi Bayilik Alma Şartları

Kendi işinizin patronu olmak ister misiniz? Ticaret hayatına yılların tecrübe ve başarısına sahip bir markanın bayisi olarak atılmaya ne dersiniz? Harika olur dediğinizi duyar gibiyiz! O halde yazımızı okumaya devam ederek bunu nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Uzay Pastanesi Kutlama pastaları, kahvaltılık, ekler, mus ve buna benzer çok çeşitli pastane ürünleri en lezzetli ve kaliteli şekilde konuklarına sunmaktadır. Vazgeçilmeyen tada sahip enfes lezzetler için online satış da yapılmaktadır. Bursa’da kurulan marka pastacılık dendiği zaman ilk akla gelen isimler arasında yer alıyor.

Uzay Pastanesi bayiliği alarak markanın geniş vizyoner bakış açısını kendi işinize taşıyabilirsiniz. Klasikleşmiş lezzetleri müşterileriniz çok sevecek! Aileden dedelerden gelme Uzay Pastanesi Türkiye’nin en köklü kurumları arasında yer alır. 1970’li yıllarda kurulan marka o gündür bu gündür vazgeçilmez lezzetler sunar.

Uzay Pastanesi Bayilik Şartları Nelerdir?

Uzay Pastanesi bayiliği şartları yerine getirildikten sonra herkes Uzay Pastanesi olma hakkını elde edebilir. Bu şartlardan bir kısmı şu şekilde sıralanabilir:

  • Pastane olarak belirlenen yerin mutlaka araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde konumlanması gerekir.
  • Yatırım yapmak isteyen girişimci, pastane içinde personel istihdamından sorumludur.
  • Yatırım yapacak kişi yatırım bedelinden tamamen sorumludur.
  • Pastane bayisi olmak isteyen kişinin markanın vizyon ve misyonunu iyi anlamış olması çok önemlidir.

IMG 0413 7Nbo

Bu şartları yerine getirebilirim derseniz, bayilik başvurusunu yaparak bu yolculuğa çıkmanızı öneririz!

2020 Uzay Pastanesi Franchise Bedeli Ne Kadar?

Pastanenin bayisi olmak istiyorum derseniz ödemeniz gereken belli bir yatırım bedeli olarak. Bu bedel ilk aşama için 320 bin TL olarak belirlenmiştir. Elbette yapılan sözleşmeye göre bu fiyat daha yüksek ya da alçak olabilir. Bedel en iyi birebir görüşmelerden sonra öğrenilebilir.

nilufer2 85qH

Uzay Pastanesi Bayiliği Nasıl Alınır?

Uzay Pastanesi bayiliği almak için firmanın resmi internet sitesinde yer alana bayilik başvuru formunun eksiksiz ve dikkatli bir şekilde doldurulduktan sonra gönder butonuna basılarak gönderilmesi gerekir. Formu alan yetkili kişiler size gerekli bilgileri vermek adına geri dönüş yapacaklardır.

Uzay Pastanesi’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Uzay Pastanesi bayi sayısı 30’dur. Bayi sayısının daha da artırılması amacıyla 20220 senesi içinde sene sonuna kadar 10 tane daha bayilik verilmesi planlanmaktadır. Ne de olsa bu lezzeti bırakın Türkiye’yi bütün dünyanın bilmesi gerekiyor!

unnamed

Uzay Pastanesi Müşteri Hizmetleri İletişim

Uzay Pastanesi müşteri hizmetleri telefon numarası 0224 251 81 49’dur. Bu hat üzerinden aklınızda kalan soru ve istekleri de iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri hattı tamamen ücretsizdir. Markanın kurmuş olduğu atölyeye de bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz