Evlere Priz Montajı İşi Veren Güvenilir Firmalar 2024

Evlere paketleme işi yapan firmalar olduğu gibi evlere priz montaj işi yapan firmalar da bulunmaktadır. Boş zamanlarını evde geçirmek ve ek gelir elde etmek isteyen kişiler, evlerine üçlü priz veya perde taktırarak para kazanabilirler.

Peki evde priz montajı nasıl oluyor? Evde Üçlü Priz Takarak Kimler Para Kazanabilir? Evlerde priz montajı işi yapan firmaları nasıl bulurum? Konuyla ilgili tüm detaylar yazımızda…

8888888888888.jpg

Priz montaj işi nedir?

Kendi evinizin rahatlığında para kazanmanızı sağlayan ve sermaye gerektirmeyen priz montaj işi nedir? birlikte görelim Bildiğin gibi; Üçlü prizler paket halinde satılmaktadır. Piyasada hemen hemen her yerde satılan üçlü prizlerin dayanıklı olması, çabuk yıpranması ve yapımında kullanılan malzemelerin kalitesiz olması hem can güvenliğimizi hem de mal güvenliğini tehdit etmektedir. Bu nedenle üçlü prizleri ilk alacağımız yerler elektrikçiler ve büyük zincir mağazalar olmalıdır.

Evde üçlü priz nasıl kurulur?

Evimizin her odasında ihtiyacımız olan ve kullandığımız üçlü prizlerden nasıl para kazanılacağını anlatmadan önce nasıl kuracağınızı anlatalım.

 • Bunu, ev prizi kurulum işleri sunan şirketler aracılığıyla yapabilirsiniz. Üçlü priz montajında ​​yapmanız gereken tek şey; Güç kablosunu ve fişi düzgün bir şekilde bağlamak önemli olacaktır. Prizlerin montajdan hemen sonra fişe takılarak çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesi önemlidir.
 • Prizleri evde kurarken, kabloları sıkıca ve doğru bir şekilde sabitlemeniz gerekir. Aksi takdirde çalışmayan cihazların tekrar tekrar takılıp çıkarılması üçlüye zarar verir ve kullanım ömrünü kısaltır.

Konuya yeni başlayan ancak işi yapmak isteyen kişiler bir kaç örnek ürün kullanarak üçlü priz takmayı deneyebilirler. Aşağıya evde priz nasıl takılır sorusunun kısa bir videosunu bırakıyoruz…

azz

Herkes evde üçlü priz tesisatı işi yapabilir mi?

 • Aslında oldukça basit olan bu iş, sırf adından dolayı okuyucularımızı biraz tedirgin etmiş olabilir. Ancak evde üçlü priz takmanın bir sakıncası yoktur. Size bu işi veren firmalar ve dükkanlar size ne yapacağınızı önceden söyleyecektir.
 • Evlerde üçlü priz tesisatı işi yapan firmalar bu iş için herhangi bir okul veya eğitim şartı aranmaz. Ağırlıklı olarak ev hanımları ve çalışmayan baylar; Ağır engelliler, öğrenciler ve emekliler de bu iş ile kolayca ek gelir elde edebilirler.
 • Zaten oldukça basit olan soket montajında ​​bir kaç denemeden sonra durumu anlayacak ve eliniz işe yarayacaktır.

BİLGİ: Bu işi üçlü prizden anlatmamızın sebebi, uzatma kablolarına halk arasında üçlü priz denmesidir. Aksi takdirde 2, 3, 5 ve 10 gibi uzatma kabloları takılır.

Evde priz kurmaktan ne kadar kar elde edebilirim?

Ev priz kurulum işi yapan firmalar ödeme şekillerini parça parça oluştururlar. Yani ne kadar çok üçlü priz takarsanız o kadar çok para kazanırsınız.

 • Parça başı ödenecek ücret firmadan firmaya farklılık gösterse de; Fiyatlar aşağı yukarı aynı olacak. Evinize üçlü priz takarak ayda 500 TL kazanabilirsiniz, 3500 TL… Bunu ailenizle veya küçük bir ekip olarak yaparsanız aylık 4000 TL ek geliriniz olur. Eliniz hızlı ve pratik ise kazancınız artacaktır.
 • Örnek: Günde 10 saat priz kurarsanız, 10 priz de kurabilirsiniz; 100 priz de takılabilir. Ancak hızlı bir şekilde günde 10 saat üçlü priz takan bir kişinin aylık ortalama geliri 3000 TL civarındadır.
 • PVC dolgulu kordonlu üçüzler genellikle firmalar tarafından toplu olarak 1 lira karşılığında tarafınıza gönderilmektedir. Örnek olarak: 100 adet üçlü priz malzemesi veriyorsunuz. Bitirip teslim ettiğinizde size 100 TL ödüyorlar.

Evde priz paketleme işi

Evde priz kurulum işleri sunan şirketler, genellikle evde priz paketleme işleri de sunabilir. Elbette soketi paketlemek, monte etmekten çok daha kolaydır. Firmalar size karışık prizleri bir çuval içinde gönderecekler. Aynı ya da farklı kutulara da paketlerler, renklerine ve modellerine göre sıralarlar, örneğin: B. ikili ve tekli özellikleri ayrıdır.

Bu pozisyonla ilgili bilgileri şirketten ve atadığınız temsilcilerinizden alacaksınız. Günde 5-6 saat evde priz paketlerseniz ayda ortalama 1500 TL kazanabilirsiniz.

basvuruuuuuu

Evde priz montajı işleri sunan şirketler ve telefon numaraları

 • Evlerde priz tesisatı işi yapan firmalar çoğunlukla; yerel elektrikçiler, priz ve kablo üreticileri, plastik fabrikaları ve aydınlatma mağazaları gibi işletmeler.
 • Saha sıhhi tesisat işlerinin derinliklerine inen elektrikçiler, bu tür basit işleri evden para kazanmak isteyen insanlara yönlendiriyor. Bu işi yapmak istiyorsanız; Bölgenizdeki uygun fabrikalar, atölyeler ve atölyelerle iletişime geçmenizi öneririz.
 • Ayrıca evden çalışma ve evden para kazanma Facebook gruplarına katılarak evden ek iş sağlayan ve işverenlerle bağlantı kuran şirketler bulabilirsiniz.

Bunun dışında size en yakın İŞKUR binasına giderek kariyer danışmanlarına evde ek iş yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ya da buraya tıklayarak İŞKUR resmi sitesine girerek size uygun bir paketleme işi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Son olarak bu firmalarla iletişime geçmek isterseniz; Yazımızın altındaki yorumlar kısmına adınızı, soyadınızı, şehir ve e-posta adresinizi yazmanız yeterlidir.

Mesaj Sayısı(2)

 1. Serkan

Mesaj Bırakabilirsiniz