MNG Kargo Takip (Gönderi No Sorgulama 2024)

Mng kargo şirketi üzerinden gönderilmiş kargoların takibini hızlı ve kolay bir şekilde Mng kargo internet sitesinden görebilirsiniz. Sadece birkaç adımda kargonuzun son durumunu öğrenebilirsiniz.

Mng kargo takip işlemlerinin tümü, online olarak Mng kargo şirketinin internet adresi üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Kargo takip işleminin gerçekleştirilebilinmesi için yalnızca gönderi numarasının bilinmesi yeterlidir.

11111

Mng Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Mng kargo üzerinden gönderilmiş olan kargoların takip edilme işlemleri için yalnızca Mng Kargo takip sayfasına giriş yapılması ve istenen yerleri doğru biçimde doldurulması yeterlidir. Mng kargo üzerinden herhangi bir kargonun takibi için şu adımların izlenmesi gereklidir:

  • MNG Kargonun “Gönderim Nerede” sayfasına giriş yapılır.
  • Daha sonra gönderi takip numarası, fatura numarası veya sipariş numarası yazılır.
  • Bu bilginin verilmesinden sonra ise doğrulama kodu yazılır.
  • Her bilgi doğru olarak yazılırsa, Mng kargo üzerinden gönderilen ya da alınan kargoların ne durumda olduğu kolaylıkla öğrenilebilir.

Mng Kargom Nerede?

Mng kargo üzerinden gönderilen kargoların ne durumda olduğunu öğrenebilmek için Mng Kargo sorgulama işlemi yapılmalıdır. Bu işlem sayesinde kolaylıkla kişilerin isimlerine gönderilmiş olan kargoların durumları, kim tarafından gönderildiği, ne zaman kendilerine teslim edileceği gibi pek çok bilgi yer alır.

Mng Kargo Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Mng kargodan gönderilmiş her kargonun bir gönderim numarası vardır. Mng Kargo gönderi no sorgulama işlemi ile beraber gönderilerin durumları öğrenilebilir. Gönderi durumunun öğrenilebilmesi için yapılması gerekenler ise şöyledir:

  • Mng kargonun internet sitesi üzerinde yer alan gönderi numarası sorgulama sayfasına T.C. kimlik numarası ya da fatura numarası yazılır.
  • Doğrulama kodu ile yazılan gönderi numarası onaylanır.

Onayın verilmesinden sonra ilgili kişi adına gönderilmiş olan veya kişilerin başkalarına göndermiş oldukları tüm kargolar listelenecektir.

Mng Kargo İletişim Numarası Nedir?

Mng Kargo müşteri hizmetleri telefon numaraları 0212 366 55 55 ve 0850 222 06 06 hatlarıdır. Bu iki hat üzerinden de Mng kargo şirketine Türkiye’nin her yerinden kolay ve hızlı bir şekilde bağlanabilmek mümkündür. Bu numaraların her ikisi de mesai saatleri içinde Mng kargonun müşterilerine hizmet verir.

Mng Kargo Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Mng kargonun dağıtım, gönderi kabul ve gönderimlerini yaptıkları saatler Mng Kargo mesai saatleridir. Bu saatler, Mng kargo şirketi tarafından şöyle belirlenmiştir:

  • Mng Kargo hafta içi açılış saati: 08.30
  • Mng Kargo hafta içi kapanış saati: 17.30
  • Mng Kargo hafta sonu açılış saati: 08.30
  • Mng Kargo hafta sonu kapanış saati: 15.00

Mng kargonun hafta sonları çalıştığı gün sadece cumartesidir. Pazar günleri Mng kargonun Türkiye’de hizmet veren tüm şubeleri resmi tatil olmasından dolayı kapalıdır.

Mesaj Bırakabilirsiniz