Aras Kargo Takip (Gönderi No Sorgulama 2024)

Aras Kargo üzerinden gönderilen kargoların durumlarını kolayca Aras Kargo’nun internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Gönderi numaraları, gönderi durumları ve kargolarınıza ait birçok bilgi için Aras Kargo ile iletişim kurabilirsiniz.

Aras Kargo takip işlemlerinin online olarak gerçekleştirilebilmesi için gönderi numarasının bilinmesi gereklidir. Gönderi numarası olmayan kargoların ise öncelikle gönderi numaraları sorgulaması yapılmalı, daha sonra da öğrenilen gönderi numaraları ile kargo takip işlemleri gerçekleştirilmelidir. Aras Kargo’nun internet sitesi üzerinden bu işlemlerin tümü hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. 

aras kargo

Aras Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Aras kargo üzerinden kargoların takip edilebilmesi için şu adımların izlenmesi gereklidir:

  • Aras Kargo takip internet sayfasına girilmesi gereklidir.
  • Bu sayfaya girilmesinden sonra, Aras Kargo tarafından verilen kargo takip numarası sayfada gerekli olan yere yazılır.
  • Takip numarasının doğru yazılmasından sonra “Sorgula” tuşuna basılarak ilgili kargonun durumu kolaylıkla öğrenilebilir.

 Aras Kargo Kargom Nerede?

Aras kargo tarafından teslim alınmış ya da Aras kargo ile gönderimi yapılmış olan bir kargonun nerede olduğunu öğrenmek için Aras Kargo sorgulama işleminin gerçekleşmesi gereklidir. Bu işlem, gönderici ya da alıcının T.C. kimlik numarasının yanında gönderi veya takip numarası ile de gerçekleşebilir. Sistem üzerinden gerekli olan bilgileri girerek kolay ve hızlı bir şekilde kargonun nerede olduğu öğrenilebilir.

 Aras Kargo Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Aras Kargo gönderi no sorgulama işleminin yapılabilmesi için öncelikle alıcı ya da göndericinin T.C. kimlik numarasının bilinmesi gereklidir. Bu bilgilere sahip olunmasından sonra izlenmesi gereken adımlar şöyledir:

  • Aras Kargo gönderi numarası sorgulama sayfasına giriş yapılır.
  • Çıka ekranda istenen T.C. kimlik numarası veya gönderi numarası bilgileri doğru bir biçimde girilir.
  • “Sorgula” seçeneğinin seçilmesi ile beraber ilgili gönderi numarası üzerinden yapılmış her işlem sıralanacak ve bu bilgilere kolay bir biçimde erişilebilinecektir.

 Aras Kargo İletişim Numarası Nedir?

Aras kargo ile kurulmak istenen iletişimlerin tümü için Aras Kargo müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 52 numarası kullanılabilir. Bu numara üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılmak istenen tüm şubelere kolaylıkla ulaşım sağlanma imkanı mevcuttur.

 Aras Kargo Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Aras kargonun çalışma saatleri, hafta içi ve hafta sonu günlerine göre değişiklik gösterir. Güncel olarak belirlenmiş Aras Kargo mesai saatleri ise şöyle sıralanmıştır:

  • Aras Kargo hafta içi açılış saati: 09.00
  • Aras Kargo hafta içi kapanış saati: 18.00
  • Aras Kargo hafta sonu açılış saati: 09.00
  • Aras Kargo hafta sonu kapanış saati: 13.00

Aras kargo, hafta sonları yalnızca cumartesi günleri müşterilerine hizmet vermek üzere öğle saatine kadar açıktır. Pazar günleri Aras Kargonun hiçbir şubesi hizmet vermez.

Mesaj Bırakabilirsiniz