Aliexpress Kargo Takip (Gönderi No Sorgulama 2024)

Aliexpress firmasının gönderileri, günümüzde kolaylıkla internet sitesi üzerinden takip edilebilme imkanına sahiptir. Aliexpress kargo ile adresinize gönderimi yapılırken nerede olduğunu gönderi numarası ile beraber kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Aliexpress Kargo takip işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için günümüzde Aliexpress’in kargo takibi yapmayı sağladığı internet adresi kullanılır. Bu sayfada uygun görülen yerlere gönderi numarası veya diğer istenen bilgilerin girilmesi ile beraber kolaylıkla kargoların takip işlemleri yapılabilir. İnternet sitesi kullanılarak Aliexpress firmasından kargolanmış olan ürünlerin tümünün nerede olduğu bilgisine de ulaşılabilir.

9

Aliexpress Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Aliexpress firmasının kargolarını takip edebilmek için izlenmesi gereken adımları şöyledir:

 • Aliexpress kargo internet adresine giriş yapılır.
 • Kargo takibi sayfasına girilir.
 • İlgili kargo için belirlenmiş olan gönderi numarası, ilgili yerlere yazılarak sorgulanır.
 • Sorgulama işleminin tamamlanması ile beraber Aliexpress Kargo takip işlemi kolaylıkla gerçekleştirilir. Takip işleminin aranması ile beraber kargonun nerede olduğu ve nereden geleceği bilgileri de verilir.

Aliexpress Kargom Nerede?

Aliexpress firmasının çıkmış olan kargolarının takibini sağlayabilmek için Aliexpress Kargo sorgulama işlemi, internet üzerinden hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirilebilir. Sorgulama işlemi için kargo bekleyen kişilerin sadece gönderi numarası bilgisine sahip olmaları yeterlidir. Bu bilgi ile beraber kolay ve hızlı bir şekilde kargo bilgileri öğrenilebilir.

Aliexpress Kargo Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Aliexpress Kargo gönderi no sorgulama işlemi için takip edilmesi gereken adımlar şunlardır:

 • Aliexpress kargo takibi internet sayfasına giriş yapılır.
 • Daha sonra gönderi numarası, sayfadaki ilgili yere yazılır.
 • Sorgulama işlemi başlatılır.
 • Sorgulama işleminin tamamlanması ile beraber, gönderi numarası kullanılarak sorgulanmış olan kargoların bilgileri kolaylıkla öğrenilebilir.

Aliexpress Kargo İletişim Numarası Nedir?

Alexpress firmasından alınan kargoların takip edilmesi veya farklı bir konu hakkında Aliexpress kargodan bilgi alabilmek için Aliexpress Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası kullanılabilir. 0850 955 24 80 telefon numarası üzerinden hizmet vermekte olan Aliepress müşteri hizmetlerine mesai saatleri içinde kolaylıkla iletişim sağlayabilirsiniz. Bunun yanında, kargo işlemleri hakkında farklı konular hakkında da müşteri temsilcilerine kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Aliexpress Kargo Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Aliexpress kargonun çalışma saatleri, çalışma günlerine göre değişiklik gösterir. Aliexpress Kargo mesai saatleri güncel olarak hafta içi ve hafta sonları için şöyle sıralanmıştır:

 • Aliexpress Kargo hafta içi açılış saati: 09.00
 • Aliexpress Kargo hafta içi kapanış saati: 18.00
 • Aliexpress Kargo hafta sonu açılış saati: 09.00
 • Aliexpress Kargo hafta sonu kapanış saati: 13.30

Pazar günleri, firma tarafından tatil olmasından dolaylı Aliexpress kargo hizmet vermez. Bunun yanında, Aliexpress kargo firmasının her şubesi de cumartesi günleri hizmet vermez. Bu şartlara göre çalışma günleri ile beraber çalışma saatleri de değişiklik gösterebilir.

Mesaj Bırakabilirsiniz